Pevné zastřešení vašeho bazénu od společnosti Skleníky Bureš Kroměříž

Skleníky Bureš

Pevné zastřešení vašeho bazénu od společnosti Skleníky Bureš Kroměříž

Mimo skleníků vyrábíme také zastřešení pro bazény. Dodáváme pouze pevná zastřešení, která se nikam neposouvají a jsou konstantně umístěna na jednom místě. Vyběr je možný ze tří možností - obloukové (nejlevnější varianta), čtvrtobloukové s jednou stěnou s posuvnými dveřmi či okny a nebo se dvěma rovnými boky (nejvariabilnější možnost).

Ambasádori

Ambasádori

Zabezpečenie spolupráce s vybranými ambasádormi/mediálne známymi osobnosťami/hercami
Aktívna spolupráca s reklamnou agentúrou objednávateľa a VšZP, a to najmä pri definovaní zabezpečenie dodania výstupov zo strany ambasádora. Bližšie informácie sú uvedené v zmluve.
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2023 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Zadavatel IČ:
35937874

Zadavatel ulice:
Panónska cesta 2

Zadavatel PSČ:
851 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Ing. Denisa Ondrušová

Zadavatel telefon:
+421 220 824 663

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vszp.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79990000-0
Rôzne obchodné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Designové textilní napínací stěny vhodné pro umístěni na zdi i stropy

Designové textilní napínací stěny vhodné pro umístěni na zdi i stropy

Pokud hledáte originální a moderní způsob, jak oživit svůj interiér, měli byste se podívat na textilní napínací stěny. Reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o. z Kravař se zabývá výrobou, potiskem a montáží textilních stěn. Textilní napínané stěny nabízí mnoho výhod. Jsou lehké, snadno se montují a demontují, nevyžadují žádné lepení ani malování. Největší předností textilních napínaných stěn je jejich designová variabilita. Můžete si vybrat z mnoha barev, vzorů a struktur, Kreativitě se meze nekladou - můžete si nechat na plátno vytisknout libovolný motiv, který Vás zaujme. Může se jednat o fotografii, obrázek, logo nebo text, možnosti jsou neomezené. Zaujaly Vás textilní napínací stěny? Pak doporučujeme navštívit náš web tiskneme.com, kde najdete širokou nabídku textilních napínacích textilních stěn pro zdi i stropy. Na webu si můžete prohlédnout ukázky realizovaných projektů, zjistit více informací o technologii a objednat si textilní napínanou stěnu podle Vašich představ.


Mobilní reklama – reklamní polepy aut, motorek, kamionů a dalších dopravních prostředků

Mobilní reklama – reklamní polepy aut, motorek, kamionů a dalších dopravních prostředků

Mobilní reklama je jednou z nejúčinnějších forem propagace vaší firmy, služby nebo produktu. Díky mobilní reklamě můžete oslovit široké spektrum potenciálních zákazníků, kteří se denně setkávají s vaším vozidlem na silnicích, parkovištích nebo v garážích. Mobilní reklama vám také pomůže zvýšit povědomí o vaší značce a odlišit se od konkurence. Jednou z nejefektivnějších metod mobilní reklamy jsou reklamní polepy aut, kamionů, motorek a dalších dopravních prostředků. Reklamní polepy vám umožní využít celou plochu vašeho vozidla jako reklamní plochu, na kterou můžete umístit libovolný grafický design, logo, slogan, kontaktní údaje nebo jiné informace. Jestliže hledáte profesionálního dodavatele reklamních polepů pro vaše vozidlo, doporučujeme vám obrátit se na firmu BB Design. Pomůžeme vám s návrhem a grafickou úpravou vašeho reklamního polepu.


SEO analýza je nezbytným krokem pro úspěšnou propagaci firemního webu

SEO analýza je nezbytným krokem pro úspěšnou propagaci firemního webu

SEO analýza také pomáhá odhalit slabiny a chyby, které mohou snižovat návštěvnost a konverze. Pokud chcete zvýšit viditelnost a ziskovost vašeho webu, máme pro vás skvělou zprávu. Na seo.edb.cz si můžete udělat SEO analýzu zdarma! Ano, slyšíte dobře. Zdarma a bez jakýchkoli závazků. Stačí zadat adresu vašeho webu a e-mail, na který vám zašleme podrobnou zprávu o stavu vašeho webu a doporučení pro jeho zlepšení. Tato nabídka je bezkonkurenční na trhu. Nečekejte a využijte ji ještě dnes. SEO analýza zdarma na seo.edb.cz vám pomůže dosáhnout lepších výsledků a předstihnout vaši konkurenci. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!


Tisk - plakáty, samolepy, panely Praha – grafický návrh, výroba

Tisk - plakáty, samolepy, panely Praha – grafický návrh, výroba

Dejte o sobě vědět a oslovte své zákazníky pomocí účinných marketingových produktů, jako jsou plakáty, samolepy anebo panely, která Vám navrhne a vyrobí grafici ze společnosti ALMA-reklama s.r.o. z Prahy. Nabízíme výrobu a tisk plakátů, průhledných, matných i lesklých samolepů nebo reklamních panelů v mnoha úpravách. Zakládáme si na kvalitně odvedené práci a rychlém termínu dodaní. Potřebujete zajistiti tisk plakátů, samolepů nebo reklamních panelů? Neváhejte a kontaktujte společnost ALMA-reklama s.r.o.


Katalog firem a odborníků - najděte si spolehlivého dodavatele v regionálním vyhledávači

Katalog firem a odborníků - najděte si spolehlivého dodavatele v regionálním vyhledávači

Zde najdete více než 72 664 firem z různých oborů a regionů. Zaregistrujte se a získejte přístup k poptávkám, zboží a veřejným zakázkám. Regionální vyhledávač Česká poradna je ideálním místem pro hledání spolehlivých a kvalitních dodavatelů výrobků a služeb. Zaregistrujte se zdarma a prezentujte se na webu, který navštěvují denně tisíce potenciálních zákazníků. Hledáte nové zákazníky a obchodní příležitosti pro vaši firmu? Pak byste měli být součástí katalogu firem a odborníků na www.ceskaporadna.cz. Tento web je největší databází firem z různých oborů a regionů v České republice. Na webu si můžete najít firmu podle názvu, IČO, oboru nebo lokality. Můžete také prohlédnout aktuální poptávky, zboží a veřejné zakázky z vašeho oboru nebo regionu. Zaregistrujte se a vytvořte si profil vaší firmy s detailním popisem vaší nabídky, kontaktními údaji, fotografiemi a referencemi. Prezentujte se na webu, který navštěvují denně tisíce potenciálních zákazníků. Zvyšte svou viditelnost a konkurenceschopnost s katalogem firem a odborníků na www.ceskaporadna.cz.


Chcete zaujmout své potenciální zákazníky a zvýšit svou viditelnost na internetu?

Chcete zaujmout své potenciální zákazníky a zvýšit svou viditelnost na internetu?

Jedná se o prestižní a účinný způsob, jak prezentovat své produkty nebo služby širokému okruhu byznysového publika. Reklamní banner má velký formát, který upoutá pozornost návštěvníků, a je zveřejněn minimálně 14 dnů za bezkonkurenční cenu. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a objednejte si reklamní banner na www.edb.cz ještě dnes!