Výstavba multifunkčného ihriska v obci Lendak

Výstavba multifunkčného ihriska v obci Lendak

Predmetom zákazky je výstavba multifunkčného ihriska na parcelách KN-E 3705/1 a KN-E 3705/2 v k. ú. Lendak. Multifunkčné ihrisko je viacúčelové ihrisko s povrchom z akrylátu o rozmere hracej plochy 40 x 20 m umiestnenej na stabilizovanej pláni a spevnenej ploche o rozmere 60 x 25 m, ktorá je stabilizovaná systémom oporných gravitačných múrov. Ihrisko bude ohraničené mantinelovým systémom a sieťovaním s kontrolovaným vstupom na hraciu plochu. Priľahlý areál a spevnená plocha bude oplotená. Ihrisko je určené pre tenis, basketbal, volejbal, futbal, bedminton ako aj iné loptové hry.
Stavba pozostáva z nasledujúcich stavebných objektov:
-SO 01 Hlavný objekt multifunkčné ihrisko 40 x 20 m
-SO 02 Spevnené plochy
-SO 03 Oporný múr
-SO 04 Osvetlenie multifunkčného ihriska
-SO 05 Areálové oplotenie

Herná plocha objekt multifunkčného ihriska: 807, 00 m2
Zastavaná plocha spevnené plochy: 687, 80 m2
Zastavaná plocha oporné múry: 264, 4 m2

Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí kapitola B.1 Opis predmetu zákazky a B.3 Obchodné podmienky plnenia predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2023 07:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Lendak

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Lendak

Zadavatel IČ:
00326321

Zadavatel ulice:
Kostolná 14

Zadavatel PSČ:
059 07

Zadavatel obec:
Lendak

Kontaktní osoba:
Ing. Andrea Halčinová

Zadavatel telefon:
+421 524 685 871


Zadavatel web:
http://www.lendak.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212220-4
Stavebné práce na objektoch viacúčelových športových zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Gumové koberce pro fitness, posilovny a jiné sporty tlumí hluk i nárazy

Gumové koberce pro fitness, posilovny a jiné sporty tlumí hluk i nárazy

Nárazy činek, hluk i měkký došlap sportovců ztlumí gumové koberce určené převážně pro fitness, posilovny, ale i jiné sporty. Společnost NOKO Servis s.r.o. dodává gumové koberce do tělocvičen nově také ve formě praktických rolonů, které oceníte nejen kvůli rychlé instalaci, ale také díky snadné údržbě. Další výhodou gumových koberců dodávaných v rolích je možnost upravit přesný rozměr přímo na místě podle dispozic tělocvičny. Rolony je možné objednávat v černé barvě i s barevným melírem. Zaujala Vás nabídka gumových koberců do tělocvičen? Pak pro více informací a aktuálním ceníku kontaktujte společnost NOKO Servis s.r.o.


Sportovní povrch Playrite - pro fotbalová hřiště, tenisové a volejbalové kurty

Sportovní povrch Playrite - pro fotbalová hřiště, tenisové a volejbalové kurty

Playrite je jediný výrobce sportovních povrchů ve velké Británii, který je schopen vyrábět umělé textilní povrchy všemi dostupnými technologiemi jako je tkaní, všívání a vpichování. V České republice můžete sportovní povrch Playrite pořídit od společnosti Forward tenis. Svými výbornými vlastnostmi šetří kloubní aparát sportovců. Je vysoce odolný vůči mechanické zátěži, opotřebení a povětrnostním vlivům, lehce se instaluje a vydrží dokonce až 20 let. Vlastnosti povrchu se po celou dobu životnosti nikterak nezhorší. Náklady na provoz a údržbu sportovišť jsou v případě využití povrchu Playrite minimální. Sportovní povrch Playrite se dá použít na řadu sportů - nejčastěji pro fotbal, tenis, fotbal, nohejbal, volejbal, vybíjenou, korfbal či pozemní hokej. Pokud tedy hledáte vhodný sportovní povrch pro fotbalová hřiště, tenisové a volejbalové kurty, obraťte se na společnost Forward tenis!


Kontrola provozu kolotočů, skákacích hradů a dětských hřišť – inspekční zpráva

Kontrola provozu kolotočů, skákacích hradů a dětských hřišť – inspekční zpráva

Vlastníte nebo provozujete kolotoč, nafukovací skákací hrad, dětské hřiště? potřebujete k zařízení inspekční zprávu? Obraťte se na společnost TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, a.s., profesionální akreditovanou zkušební laboratoř, která funguje také jako inspekční orgán. Společnost provádí prvotní schválení, které spočívá v kontrole návrhu konstrukce a výrobního procesu, samotnou inspekci a zkoušení. V provoze uskuteční tzv. periodickou zkoušku dětských hřišť, kolotočů a skákacích nafukovacích hradů. Poté Vám vystaví potřebnou inspekční zprávu.


Kompletní realizace víceúčelových sportovišť od výkopových prací, stavby zpevněných ploch a instalaci osvětlení

Kompletní realizace víceúčelových sportovišť od výkopových prací, stavby zpevněných ploch a instalaci osvětlení

Potřebujete ve Vaší obci postavit nové víceúčelové hřiště? Chcete dětem ve škole nebo školce udělat radost zbrusu novým venkovním sportovištěm? Výstavbu víceúčelového hřiště svěřte do rukou znojemské firmy DS DUMA s.r.o., která se postará o veškeré práce spojené s výstavbou víceúčelové hřiště. Naše firma zajistí potřebné zemní a výkopové práce spojené s přípravou prostoru, kam má být hřiště umístěno. Připravíme také potřebné inženýrské sítě. Postavíme parkoviště, příjezdovou cestu, chodníky a další zpevněné plochy, které je nutné v okolí hřiště vybudovat. Zajistíme pokládku víceúčelového povrchu, montáž oplocení a osvětlení hřiště. Víceúčelová sportoviště realizujeme nejen ve Znojmě a Mikulově, ale v také v rámci celého Jihomoravského kraje.


Rekonstrukce betonových, železobetonových konstrukcí dopravních staveb a sportovních stadionů

Rekonstrukce betonových, železobetonových konstrukcí dopravních staveb a sportovních stadionů

Svitavská firma REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. je profesionálem v oblasti oprav a rekonstrukce betonových a železobetonových konstrukcí skeletů budov a dopravních staveb. Pokud potřebujete opravit plavecký bazén, sportovní stadion, mosty, tunely nebo opěrné zdi, neváhejte se na nás obrátit. Působíme nejen v Brně a Praze, ale i v rámci celé České republiky. Narušené konstrukce opravujeme pomocí certifikovaných sanačních systémů a inovativních technologií. Konstrukce zpevníme uhlíkovými lamelami a tkaninami, nové vnější povrchy vytvoříme pomocí technologie stříkaného betonu. V rámci oprav provádíme těsnění dilatačních spár, injektáže trhlin nebo jejich sešití nerezovými pruty, případně kompozitními výztužemi ze skelných vláken.


Protipádové gumové dlaždice na dětská a víceúčelová hřiště - prodej

Protipádové gumové dlaždice na dětská a víceúčelová hřiště - prodej

Gumové dlaždice, které tlumí zvuky a nárazy a navíc jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření, dodává firma ANDĚL CZ. Dlaždice jsou opatřeny drážkováním s výškou 1,5 cm pro odvod vody. Jsou dodávány s předvrtanými otvory pro spojovací kolíky. Protipádové gumové dlaždice lze použít jako podlahu pod herní prvky na dětských hřištích a také pro sportoviště, rekreační zařízení, tělocvičny nebo fitness centra. Uplatnit je lze také jako obložení balkonů, teras a bazénů.