Stavebné úpravy pre zariadenie neurologickej JIS - Blok B

Stavebné úpravy pre zariadenie neurologickej JIS - Blok B

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác objektu podľa projektovej dokumentácie stavby.
Jedná sa o stavebné úpravy a rekonštrukciu interiérového priestoru a kompletná výmena sietí neurologickej JIS blok B v existujúcej budove nemocnice s poliklinikou MUDr.L.Nádaši Jégého v Dolnom Kubíne.
Existujúce sociálne a hygienické priestory, lôžková časť pre pacientov, zázemie pre personál na danom oddelení sú z časti ešte pôvodné do značnej miery nevyhovujúce dnešným štandardom na potrebné poskytovanie požadovaných služieb v nemocničných priestoroch. Investor sa tak rozhodol dané hygienické priestory, lôžkovú časť a priestory pre personál daného oddelenia upraviť a zrekonštruovať.
Stavebnými úpravami na danom oddelení neurologickej JIS vznikne 8 nových lôžok JIS a jedna 2 lôžková izba pre pacientov, nové sociálne a hygienické priestory pre personál daného oddelenia, nové priestory kde bude 24hodinnové stanovisko sestier, telocvičňa alter. lôžková izba, miestnosť pre psychológa, kuchynka, skladové priestory, samostatná kúpeľňa, WC žena a muži pacienti, samostatné WC a sprcha pre personál, priestory pre upratovačku, čistiaca miestnosť, strojovňa VZT a ústredňa EPS, HSP, počítačová pracovňa.

Hlavný projektant: Ing. Igor Urban, CSc
Bližšia charakteristika predmetu zákazky je špecifikovaná v projektovej dokumentácii a v SP v časti B.1 Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2023 07:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr. L. Nádaši Jégého Dolný Kubín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr. L. Nádaši Jégého Dolný Kubín

Zadavatel IČ:
00634905

Zadavatel ulice:
Nemocničná 1944/10

Zadavatel PSČ:
026 14

Zadavatel obec:
Dolný Kubín

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Lenická

Zadavatel telefon:
+421 917 381 833


Zadavatel web:
https://www.donsp.sk/donsp/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Váš dům potřebuje zrekonstruovat nebo zrevitalizovat? Naše společnost Stavos Stavba a.s. vám jako zkušený dodavatel staveb nabízí ty nejprofesionálnější služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizace. Kromě klasických domů veřejných i soukromých investorů se postaráme také o historické budovy, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Kontaktujte nás a společně se domluvíme na veškerých pracích, které bude potřeba zrealizovat na vašem domě či historické budově. Snažíme se vždy vyjít našim klientům vstříc, aby potřebné úpravy také odpovídali jejich přání a představám.


Zateplení fasád u rodinných domů, paneláků i firemních budov levně a rychle

Zateplení fasád u rodinných domů, paneláků i firemních budov levně a rychle

Své dlouholeté zkušenosti v oblasti výstavby, rekonstrukce budov i zateplení fasád může nabídnout společnost MM stavby Uherské Hradiště, s.r.o. Menší zakázky jsou zaměřeny právě na zateplování fasád u rodinných domů, paneláků nebo firemních, průmyslových objektů a administrativních budov. Přijímáme zakázky na zateplení fasád na Moravě, především ve Zlínském kraji, realizujeme práce včetně výměny oken a vchodových dveří. Využíváme stavební a izolační materiály s dlouhou životností a osvědčené technologie. Neváhejte se na nás obrátit, fasády umíme levně a rychle.


Pokládka podlah, realizace podhledů a stěn v obytných prostorech podkroví

Pokládka podlah, realizace podhledů a stěn v obytných prostorech podkroví

Chcete si z Vaší půdy udělat další obytné prostory? Hledáte v okolí Brna nebo Vyškova firmu, která se postará o realizaci podhledů a podlah v podkrovních prostorech? Přestavbu půdních prostor svěřte do rukou firmy Josef Opluštil. Naše firma promění půdu ve vašem domě v plnohodnotně obyvatelné prostory. Zajistíme realizaci stěn, které rozdělí půdní prostory na pokoje včetně sádrokartonových podhledů. Položíme novou podlahu podle Vašeho výběru. Provedeme také tepelnou izolaci podlahy pro vyšší tepelný komfort.


Postupná úplná rekonstrukce Vašeho bytu či rodinného domu – práce prováděná specialisty

Postupná úplná rekonstrukce Vašeho bytu či rodinného domu – práce prováděná specialisty

Hledáte spolehlivou stavební společnost provádějící opravy a rekonstrukce bytů a rodinných domů a další stavební práce? V tom případě se obraťte na společnost Tomáš Viktorini s.r.o. Společnost Tomáš Viktorini s.r.o. provádí v rámci rekonstrukce přestavbu bytových jader a koupelen, obkladačské práce, pokládku podlah, montáž dveře, zateplení fasád, izolaci půdních prostor a další činnosti. Nechte zrekonstruovat Váš byt nebo dům a kontaktujte nás ještě dnes!


Opravy a rekonstrukce bytových domů, staveb občanské vybavenosti

Opravy a rekonstrukce bytových domů, staveb občanské vybavenosti

Opravy a rekonstrukce bytových domů v okolí Znojma svěřte odborníkům z firmy ATLANTA a.s. Naše firma zajišťuje i rekonstrukce staveb občanské vybavenosti. Vybíráte firmu, které svěříte rekonstrukci bytového domu? Hledáte stavební společnost, která zajistí kompletní opravy na bytových domech nebo budovách občanské vybavenosti včetně veškerých řemeslných prací? Obraťte se na specialistu v oboru – stavební firmu ATLANTA a.s. Naše společnost má mnohaletá zkušenosti na poli výstavby a rekonstrukce všech typů budov. Opravujeme bytové domy i bytové komplexy. Rekonstruujeme i stavby občanské vybavenosti. Zajistíme komplexní a rekonstrukce, a to i včetně veškerých řemeslných prací.


Rekonstrukce domů na klíč a další stavební práce od Stavby Bureš z Brna

Rekonstrukce domů na klíč a další stavební práce od Stavby Bureš z Brna

Koupili jste byt či dům a chystáte se k rekonstrukci? Nebo je Váš interiér již zastaralý a potřebuje nový kabátek? Obraťte se na profesionály ve svém oboru. V Brně to je společnost Stavby Bureš, která provádí kompletní rekonstrukce bytů a domů. Společnost Stavby Bureš pro Vás bude provádět kompletní stavební práce. Pomůže Vám jak s pokládkou nové podlahy, tak s rozvody elektřiny, vody nebo topení. Tým školených a sehraných odborníků Vám natáhne novou omítku nebo pro Vás vyrobí a rovněž instaluje kuchyň na míru. Společnost Stavby Bureš to jsou profesionálové, kteří se nezaleknou velké zakázky, ale odvádí i kvalitní práci pro malé zakázky.