Zajištění dostupných sociálních služeb pro dětské i dospělé uživatele s poruchou autistického spektra

Zajištění dostupných sociálních služeb pro dětské i dospělé uživatele s poruchou autistického spektra

Část 1 9 ks osobních automobilů
Předpokládaná hodnota pro Část 1 9 ks osobních automobilů je 12.600.000 Kč včetně DPH.
Předmětem plnění je dodávka 9 ks osobních automobilů na alternativní pohon, které je podrobně specifikovány ve Specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 2a „Příloha č. 2a Specifikace předmětu plnění část 1“ této zadávací dokumentace.

Část 2 5 ks vícemístných automobilů
Předpokládaná hodnota pro Část 1 5 ks vícemístných automobilů je 8.500.000 Kč včetně DPH.
Předmětem plnění je dodávka 5 ks vícemístných automobilů na alternativní pohon, které je blíže specifikovány ve Specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 2b „Příloha č. 2b Specifikace předmětu plnění část 2“ této zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2023 08:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Za sklem o.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.03.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 413 223 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Za sklem o.s.

Zadavatel IČ:
22901531

Zadavatel ulice:
Sedmdesátá 7055

Zadavatel PSČ:
760 01

Zadavatel obec:
Zlín

Kontaktní osoba:
Deregio Tender, s.r.o., Mgr. Kristýna Ullreich

Zadavatel telefon:
+420 511 113 245

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zasklem.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34110000-1
Osobní vozidla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autorizovaný prodejce vozů Hyundai - největší autosalon v ČR má připraveny nové i předváděcí vozy

Autorizovaný prodejce vozů Hyundai - největší autosalon v ČR má připraveny nové i předváděcí vozy

Pokud jste se rozhodli pro nový vůz Hyundai máte v dosahu Uherský Brod, navštivte autosalon Hyundai Slovácké strojírny, který je největším a nejmodernějším nejen na Moravě, ale v rámci celé ČR. Máme mnoho vozů skladem a vybírat můžete i z mnoha předváděcích vozů za zvýhodněnou cenu. Tyto vozy si můžete odvézt bez čekání. Rezervujte si svoji testovací jízdu. Na nové skladové vozy je poskytnuta 5-letá záruka bez omezení ujetých kilometrů a 5 let kondiční prohlídky i asistenční služby zdarma. U předváděcích vozů Vás čeká garance technického stavu, najetých kilometrů i servisní historie, záruka a asistenční služby jsou zachovány, jen poníženy o dobu od uvedení do provozu. Na výběr i zánovní vozy se stářím do 4 let, na které se vztahuje záruka včetně asistenční služby minimálně na 12 měsíců, prověřený technický stav, 100 bodová vstupní prohlídka. Zákazníci v případě zájmu mají nárok na Hyundai pojištění za jedinečnou sazbu, program permanentní mobility.


Dlouhodobý pronájem vozidel, zapůjčení auta - přistavení vozidel zdarma

Dlouhodobý pronájem vozidel, zapůjčení auta - přistavení vozidel zdarma

Jestliže se na Vašem vozu objeví porucha, stane se nehoda či budete z jakéhokoli důvodu potřebovat zapůjčit automobil, jsme tu pro Vás! A proč zvolit právě naši půjčovnu aut Auto Kozelský? Jakýkoli problém řešíme okamžitě - stačí přijet do našeho autoservisu, kde Vám po dobu opravy poskytneme náhradní vůz zcela zdarma. A chcete - li zapůjčit auto z jiných důvodů, jsou pro Vás připraveny vyjímečné ceny za širokou nabídku vozidel. Navíc získáte - veškeré opravy vozu - výměnu pneu na další sezónu - veškerá pojištění vč. silniční daně - celoroční dálniční známku a další Neváhejte a obraťte se na Autopůjčovnu Ostrava Auto Kozelský, která je kvalitou služeb schopna uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky!


Poznejte jedinečnost nového sportovního SUV vozu VW Tiguan, k dispozici i jako hybrid

Poznejte jedinečnost nového sportovního SUV vozu VW Tiguan, k dispozici i jako hybrid

Líbí se Vám velké prostorné vozy? Rádi by jste si pořídili nové SUV? Jste šetrní k přírodě? Navštivte autosalon INTERMOBIL ve Znojmě, kde Vám rádi představí nejnovější verzi oblíbeného sportovního užitkového SUV VW Tiguan, který prošel kompletní modernizaci. Jedná se o jedno z nejprodávanějších a nejoblíbenějších SUV vozů na světě. Tiguan se vyznačuje nadčasovou elegantní karoserií, schopné asistované jízdy rychlostí až 210km/h a také používáním nejnovějších zábavních a informačních systémů. Nyní k dispozici i jako samostatný model SUV Tiguan R. Dynamiku a ladnost jízdě dodává tomuto vozu také nový pohon všech kol, systém 4MOTION se selektivním řízením točivého momentu, díky čemuž se variabilně rozdělí hnací síla mezi přední a zadní nápravu a také mezi levé a pravé zadní kolo. K dostání je i s plug-in hybrid motorem verzi Tiguan eHybrid, který dosahuje rychlosti až 130 km/h plně elektricky, čímž se výrazně snižují emise.


Opravy a servis automatických převodovek, výměna oleje i filtru

Opravy a servis automatických převodovek, výměna oleje i filtru

V našem autoservisu Autocentrum Černý AUTO - JF, s.r.o. v Medlicích na Znojemsku se specializujeme na opravu a servis automatických převodovek - mezi prvotní příznaky závady automatické převodovky může patřit nepřesné řazení, škubání přeřazení, vibrace při zařazení, prokluz na hydrodynamické spojce a jiné signály značící problém. Častou příčinou poruchy automatické převodovky je i opotřebovaný olej. Ten by se správně měl měnit každých 30 až 60 tisíc najetých kilometrů. U nás vám zajistíme výměnu oleje a filtru v automatické převodovce včetně proplachu celého systému. Diagnostikujeme případné počáteční závady a včas řešíme se zákazníkem, abychom předešli nákladnější opravě. Dále také provádíme demontáž a rozmontování automatické převodovky pro zjištění přesné závady, výměnu a opravu hydroměničů, mechatroniky, výměnu náplně v servořízení. Pokud chcete eliminovat závadu převodovky, provádějte pravidelné kontroly a výměny oleje - do našeho autoservisu se můžete objednat ještě dnes! Specializujeme se na servis vozů DACIA, RENAULT, ŠKODA a OPEL.


Autorizovaný prodej Hyundai i20 s bohatou výbavou - profesionální autosalón

Autorizovaný prodej Hyundai i20 s bohatou výbavou - profesionální autosalón

U tohoto malého pětidveřového hatchbacku je velkou výhodou spolehlivý a robustní 4válcový motor 1,2i 75 k, velký zavazadlový prostor o objemu 326 - 1042 litrů a prostorný a vzdušný interiér vybavený audiosystémem a klimatizací. Na výběr je i z dalších příplatkových výbav. Dynamický exteriér auta podtrhují nadčasovější linie, dlouhá kapota a sportovní vzhled přední části podpořené zajímavými barvami. Výsledkem je stylový automobil, který je ideálním rodinným vozem pro všechny příležitosti. Bližší informace o novém Hyundai i20, který právě vstupuje na tuzemský trh, se dozvíte v autosalónu AUTOLAROS SPEED s.r.o.. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Prodej obytných aut - karavanů Praha – dovolená kdykoliv a kdekoliv

Prodej obytných aut - karavanů Praha – dovolená kdykoliv a kdekoliv

Společnost Caravan Centrum Hykro s.r.o. z Prahy se zabývá prodejem luxusních obytných aut a karavanů, které jsou vybavené pro cestování ve dvou nebo pro pohodlné prožití dovolené celé rodiny. Dovolené s obytnými vozy jsou stále populárnější a není se čemu divit. Cestujeme v pohodlí a soukromí, nejste závislí na termínech volných hotelových pokojů a cíl cesty si určujete podle momentální nálady. Komformt a vybavení obytných vozů ocení například i sportovci, kteří jsou neustále na cestách. Zažijte neopakovatelné dovolené kdykoliv a kdekoliv s vlastním karavanem zakoupeným u Caravan Centrum Hykro s.r.o.