AKRYLMETAL, lakovací a nátěrový systém, špičková kvalita od firmy SYNPO a.s.

SYNPO, akciová společnost

AKRYLMETAL, lakovací a nátěrový systém, špičková kvalita od firmy SYNPO a.s.

Nabízíme lakovací systém Akrylmetal pro lakování plastů, kovů a skel. Vyrábíme speciální druhy lakovacích systémů, jako jsou NANO a signální barvy, či antigraffity. Naše barvy a nátěrové hmoty prochází nadstandardní koloristickou výstupní kontrolou, zaručujeme nejvyšší kvalitu podloženou certifikovanými protokoly.

Rehabilitačné služby za účelom zabezpečenia rekondičných pobytov pre zamestnancov

Rehabilitačné služby za účelom zabezpečenia rekondičných pobytov pre zamestnancov

Poskytovanie rehabilitačných služieb za účelom zabezpečenia rekondičných pobytov pre zamestnancov
Veřejná zakázka vložena:
02.03.2023 11:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný ústav detských chorôb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný ústav detských chorôb

Zadavatel IČ:
00607231

Zadavatel ulice:
Limbová 1

Zadavatel PSČ:
833 40

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Oddelenie centrálneho nákupu

Zadavatel telefon:
+421 259 371 605

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nudch.eu

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85312500-4
Rehabilitačné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vyhledávání relaxačních a wellness pobytů v lázních, horských destinacích i wellness zařízeních

Vyhledávání relaxačních a wellness pobytů v lázních, horských destinacích i wellness zařízeních

Chcete si užít relax ve vyhlášených lázeňských destinacích? Hledáte cenově přívětivý wellness pobyt v ČR? Navštivte vyhledávácí portál eUbytko.cz, kde si můžete zarezervovat wellness pobyt dle vlastního výběru ve více než 500 wellness zařízeních napříč celou Českou republikou. Na našem webu si najde každá věková skupina kvalitní a cenově dostupné relaxační a wellness pobyty ve vyhlášených lázeňských destinacích i moderních wellness centrech. Výběr Vám usnadní fotky a popis daného wellness zařízení. Lázeňské pobyty si můžete vybrat podle délky, ceny nebo typu procedur, které si chcete vyzkoušet.


Romantický pobytový balíček ve čtyřhvězdičkovém hotelu nedaleko centra Brna

Romantický pobytový balíček ve čtyřhvězdičkovém hotelu nedaleko centra Brna

Užijte si s milovanou osobu nerušené chvíle v luxusním čtyřhvězičkovém hotelu AVANTI v blízkosti centra Brna. V rámci pobytového balíčku Romantic na naše hosty čeká romantická večeře, snídaně na pokoj a privátní bowling nebo wellness. Balíček Romantic zahrnuje ubytování pro dvě osoby na dvě noci, romantickou večeři pro dvě osoby, snídani na pokoj dle přání hostů nebo bohatá snídaně ve formě bufetu v hotelové restauraci. Součástí je i soukromé wellness nebo bowling na dvě hodiny – nutné objednat předem. Hosté mají navíc k dispozici volný vstup do wellness centra na střeše hotelu a pohodlné parkování u hotelu zdarma.


Pivní Hotel, pivní lázně, pivovar Zlatá kráva, pivo, wellness, Nepomuk

Pivní Hotel, pivní lázně, pivovar Zlatá kráva, pivo, wellness, Nepomuk

Pokud hledáte nevšední zážitek, který spojí relaxaci, zábavu a dobré pivo, pak je Pivní Hotel v Nepomuku tou pravou volbou. Pivní Hotel je součástí pivovaru Zlatá kráva, který vyrábí kvalitní pivo z místních surovin. Každý pokoj v hotelu je stylově zařízený a má vlastní soukromou pípu, ze které si můžete čepovat pivo kdykoliv budete chtít. Pivní Hotel nabízí také možnost využít pivních lázní a wellnessu, kde si můžete dopřát jedinečnou péči o tělo i duši. Pivní lázně jsou speciální forma lázeňství, která využívá blahodárných účinků piva na lidský organismus. Pivo obsahuje vitamíny, minerály, enzymy a antioxidanty, které pomáhají regenerovat pokožku, posilovat imunitu, snižovat stres a podporovat krevní oběh. V pivních lázních se koupete v dřevěné vaně naplněné teplou směsí vody a pivních kvasnic, která je obohacena o bylinné výtažky. Během koupelí si můžete popíjet čerstvé pivo z vlastní pípy. Wellness v Pivním Hotelu vám nabízí další možnosti, jak si uvolnit tělo i mysl. Můžete si vybrat z různých masáží, sauny, vířivky, solária nebo kosmetických služeb. Pivní Hotel v Nepomuku je ideálním místem pro romantický víkend, rodinnou dovolenou, firemní akci nebo jen pro odpočinek od každodenního shonu. Hotel se nachází v klidné lokalitě v blízkosti historického centra Nepomuku. Pokud vás zaujal Pivní Hotel v Nepomuku, neváhejte a rezervujte si svůj pobyt ještě dnes. Těšíme se na vás!


Hotel, ubytování, wellness, masáž, sauna, vířivka, solárium, bazén, restaurace, firemní akce

Hotel, ubytování, wellness, masáž, sauna, vířivka, solárium, bazén, restaurace, firemní akce

Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout od každodenního shonu, zrelaxovat se v příjemném prostředí a užít si kvalitní služby, pak je pro vás ideální volbou Relax centrum Kolštejn, s.r.o. Tento stylový hotel se nachází v Branné, nedaleko historického hradu Kolštejn a skiareálu PROskil. Nabízí nejpestřejší škálu wellness zařízení na severní Moravě, včetně bazénu, sauny, masáží, solária a dalších. Pokoje jsou laděné do teplých jantarových a čokoládových tónů, které vytvářejí rustikální eleganci. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu, vstup do bazénu a vstup do wellness. V hotelu se také nachází restaurace s místními specialitami, minipivovar s vlastním pivem a zábavní centrum s bowlingem a kulečníkem. Relax centrum Kolštejn, s.r.o. je také vhodné pro firemní akce, konference a teambuildingy. Můžete si zde objednat různé balíčky, které vám zajistí plnou spokojenost a pohodu. Pokud chcete udělat radost svým blízkým, můžete jim darovat jeden z našich dárkových poukazů. Relax centrum Kolštejn, s.r.o. je místo, kam každodenní starosti nepatří. Přijeďte si užít nezapomenutelný pobyt plný zábavy, hřejivého odpočinku a relaxace. Rezervujte si svůj termín ještě dnes na webu hotelu nebo na telefonním čísle 602 651 027. Těšíme se na vaši návštěvu!


Fyzioterapie pro děti i dospělé, rehabilitace jako řešení bolestivých stavů, po operaci, úrazu

Fyzioterapie pro děti i dospělé, rehabilitace jako řešení bolestivých stavů, po operaci, úrazu

Pokud Vám lékař indikoval rehabilitace po operaci, úrazu nebo jako řešení dlouhotrvajících bolestí různého původu, ve Zlíně se můžete objednat na oddělení Fyzioterapie a rehabilitace v Mediekos Ambulance - najdete nás v budově vedle polikliniky. Poskytujeme diagnosticko-terapeutickou péči pro děti i dospělé, v příjemném prostředí se o Vás postará jedna z našich kvalifikovaných fyzioterapeutek. Termíny jsme schopni najít velmi rychle ! Léčíme nejen poúrazové a pooperační stavy, také bolestivé stavy pohybového systému funkčního nebo degenerativního původu, důsledky ortopedického onemocnění, neurologická i interní onemocnění. Efektivní je léčba pohybem - kinezioterapie, využíváme i termoterapii a elektroléčbu.


Rehabilitace pomáhá od bolestí, potížím umí i předcházet - Zlín

Rehabilitace pomáhá od bolestí, potížím umí i předcházet - Zlín

Rehabilitace pomáhá nejen při bolestech, ale lze ji provádět i preventivně a možným potížím tak předejít. V různých odvětvích zdravotnictví je prevence základem, s čímž automaticky souvisí preventivní prohlídky. Pohybový systém však mnohdy opomíjíme a na jeho prevenci například ve formě rehabilitace příliš nedbáme. Kombinace hektického způsobu života, sedavého zaměstnání a nedostatku pohybu vede ke vzniku funkčních poruch pohybového systému, což se dříve či později projeví bolestí. A právě proto je třeba problémům předcházet a s rehabilitací začít včas. Naše ambulance léčebné rehabilitace Mediekos Ambulance ve Zlíně poskytuje diagnosticko-terapeutickou péči pacientům s osteoporózou i při jiných onemocněních pohybového aparátu, a to jak léčebně, tak i preventivně. Naše odborná kinezioterapeutická péče je založena na diagnostice pohybových funkcí, vytvoření individuálního pohybového režimu a edukace. Terapie ve formě rehabilitace probíhají buď individuálně a nebo skupinově. Rehabilitace redukuje bolest, napomáhá korigovat vertikální držení těla a udržet či zlepšit stav pohybových funkcí a koordinaci. Pro pacienty našeho zařízení je k dispozici vybavená posilovna s cvičebním nářadím k posilování oslabených svalových skupin. Rehabilitace vždy probíhá pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta, podle individuálních potřeb každého pacienta. Kromě rehabilitace se u nás ve zlínské Mediekos Ambulance zabýváme také monitorováním zdravotního stavu pacientů s osteoporózou, prevencí zhoršení kostního nálezu a podporou pacienta v lokomočních aktivitách spolu s doporučením adekvátní pohybové zátěže se začleněním pravidelného pohybu do každodenního života.