Rehabilitačné služby za účelom zabezpečenia rekondičných pobytov pre zamestnancov

Rehabilitačné služby za účelom zabezpečenia rekondičných pobytov pre zamestnancov

Poskytovanie rehabilitačných služieb za účelom zabezpečenia rekondičných pobytov pre zamestnancov
Veřejná zakázka vložena:
02.03.2023 11:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný ústav detských chorôb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný ústav detských chorôb

Zadavatel IČ:
00607231

Zadavatel ulice:
Limbová 1

Zadavatel PSČ:
833 40

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Oddelenie centrálneho nákupu

Zadavatel telefon:
+421 259 371 605

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nudch.eu

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85312500-4
Rehabilitačné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Wellness pobyty v srdci Jeseníků plné pohody, vodních radovánek a poznávání pro dva, rodiny i seniory

Wellness pobyty v srdci Jeseníků plné pohody, vodních radovánek a poznávání pro dva, rodiny i seniory

Plánujete dovolenou se svými dětmi nebo vnoučaty v Jeseníkách? Chcete si se svou drahou polovičkou užít příjemný wellness pobyt? Objednejte si wellness pobyt v Hotel Slunce Aquacentrum s.r.o. v Rýmařově, kde si užijí spoustu pohody, vodních radovánek i poznávání páry, Přijeďte k nám strávit příjemný wellness víkend nebo dovolenou v kterémkoliv ročním období. Můžete se těšit na whirpool vanu, horkou páru a finskou saunu, perličkovou koupel i plavecký bazén. Na své si přijdou i děti, na které čeká dětské brouzdaliště. Senioři u nás najdou pohodu, klid, dobré jídlo, poznávání i pohyb. V letních měsících navíc máme pro páry, rodiny s dětmi i seniory připravené pobyty za velmi příznivé ceny, kdy je v ceně pobytu zahrnutý i neomezený vstup do wellness.


Wellness pobyty v lázních -  léčebné, relaxační a speciální pobyty

Wellness pobyty v lázních - léčebné, relaxační a speciální pobyty

Hledáte vhodný wellness pobyt na jižní Moravě? Chcete si odpočinout a zrelaxovat tělo příjemnými procedurami? Přijeďte do Lednice a zajděte si odpočinout do lázeňského domu Perla. Máme pro Vás připraveno hned několik wellness pobytů. Vybrat si můžete některý z léčebných, relaxačních a dokonce i speciálních pobytů. Na výběr máme tyto wellness pobyty: -kouzelná pohádková relaxace (5 dní, 4 noci) -lázeňská pohoda (3 dny, 2 noci) -lednické lázeňské hýčkání (5 dní, 4 noci) -lednická lázeňská kúra (7 dní, 6 nocí) -lednické Rendez-vous (7 dní, 6 nocí) -návrat ztracené energie (4 dny, 3 noci) -mořský balíček (7 dní, 6 nocí) -nejlepší čas na lázně (8 dní, 7 nocí) -třídenní relax (3 dny, 2 noci) -týden pro seniory (8 dní, 7 nocí) -za zdravím do Lednice (7 dní, 6 nocí) -léčebný pobyt pro onemocnění páteře (7 dní, 6 nocí) -léčebný pobyt pro onemocnění kloubů (7 dní, 6 nocí) -pohádková romantika ve dvou (2 dny/1 noc) -dotek luxusu (5 dní / 4 noci) -dny pro krásu (3 dny/2 noci) -lednická harmonie 2015 (4 dny/3 noci) -vinný minirelax 2015 (3 dny/2 noci -relax uprostřed týdne (3 dny/2 noci) -pobyt nejen pro seniory 2015 (4 dny/3 noci) Těšíme se na Vaši návštěvu.


Rehabilitace, nadstandardní zdravotní péče, fyzioterapie Praha - pomůžeme Vám od bolesti.

Rehabilitace, nadstandardní zdravotní péče, fyzioterapie Praha - pomůžeme Vám od bolesti.

Právě pro vás je totiž soukromá klinika MONADA, která byla vybudována na základech celostní medicíny. Věnujeme se proto různým oblastem lidského těla. Pacientům se u nás dostane nadstandardní péče. V klinice MONADA najdete spojení klasické evropské lékařské rehabilitace a ověřené metody přírodní medicíny. U nás se budete cítit pohodlně a bezpečně. Postarají se o vás odborníci na rehabilitace. Například MUDr. Jiří Marek byl nejenom zakladatel kliniky, ale také jeden z nejzkušenějších českých odborníků v oboru rehabilitace. V tomto odvětví získal bohaté zkušenosti nabyté nejenom ze studií, ale také z bohaté praxe. Poznatky předal svým žákům, kteří pokračují v jeho inovátorském a účinném modelu zdravotnictví právě na naší klinice. Specializujeme se na veškeré rehabilitační služby pro pacienty po úrazech, operacích a při akutních i chronických bolestech. V naší klinice, sídlící v Praze 11, se vám dostane nadstandardní kvality rehabilitace. Nebaví vás docházet na rehabilitace do naší kliniky? Není problém – dojedeme přímo do vašeho domu a rehabilitaci provedeme přímo tam. Kromě profesionálního personálu v podobě odborníků na oblasti neurologie, rehabilitace, psychologie a mnohých dalších, se v klinice MONADA můžete těšit a lůžkové oddělení s kapacitou 12 lůžek, které zajišťuje maximální efektivitu procesu rehabilitace a vy se tak můžete už ve velice krátké době navrátit do svého běžného života.


Wellness hotel  - příjemné ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Wellness hotel - příjemné ubytování pro rodinné dovolené i firemní akce

Chystáte se na dovolenou a hledáte pro celou svou rodinu příjemné ubytování vhodné pro rodiny s dětmi? Hledáte komfortní hotel v centru Brna s wellness pro pořádání firemních akcí? Hotel Avanti je ideálním místem jak pro rodinnou dovolenou, tak i firemní akce. Náš hotel se nachází v klidném prostředí nedaleko parku Lužánky v těsné blízkosti centra Brna. Hotel Avanti svým hostům poskytuje: - Prostorné pokoje s pohodlnými postelemi - Možnost pobytu s domácími mazlíčky - Parkování a připojení k wifi zdarma - Ideální výchozí bod pro poznávání krás a historických památek města Brno Za návštěvu také stojí naše wellness centrum na střeše hotelu, kde na Vás čeká: - vířivka (s tlakovou i bublinkovou masáží) - finská, aroma sauna - skotská sprcha - reflexologická zóna - vyhřívané lavice a podlahy - venkovní vířivku - masážní zóna


Celotělová masáž pro těhotné i po porodu pro regeneraci těla i návrat do kondice

Celotělová masáž pro těhotné i po porodu pro regeneraci těla i návrat do kondice

Speciální masážní techniky vhodné pro těhotné i po porodu využíváme ve studiu Kriya masáže Zlín - Mgr. Soňa Hornychová. Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a návrat k původní kondici po něm. Přináší uvolnění po fyzické i mentální stránce. Těhotenská masáž usnadňuje průběh těhotenství i samotného porodu. Přináší úlevu při bolestech zad, napětí krku, otocích kotníků, zlepšuje spánek a mírní úzkosti způsobené hormonálními změnami v těhotenství. Doporučujeme od začátku 5.měsíce. Masáž po porodu dodává energii, regeneruje tělo, urychluje návrat kondice i psychické rovnováhy po porodu. Pomáhá k regeneraci dělohy, prospívá laktaci i odvodu nadbytečné tekutiny v těle, zmírní případné úzkosti a uvolňuje napětí v těle.


Dárkový poukaz na celotělovou masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, relaxační masáž přes reflexní body

Dárkový poukaz na celotělovou masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, relaxační masáž přes reflexní body

Relaxace při masáži je skvělým dárkem pro ženu i muže. Věnujte dárkový poukaz na celotělovou masáž pod stromeček - ve Studiu Soni Hornychové ve Zlíně se zaměřujeme na Kriya masáže, aromaterapeutické celotělové olejové masáže, lávovými kameny i relaxační přes reflexní body. Cílem relaxační-harmonizující masáže je harmonie těla a mysli, hluboké zklidnění. Přes reflexní body na dlaních a ploskách nohou tělo nastartuje svou přirozenou imunitu. Při masírování hlavy se uvolní mysl. Celotělová olejová masáž. Lávovými kameny masírujeme a také se horké kameny přikládají na tělo, teplo pomáhá uvolnit napětí a ztuhlost, povzbudí se krevní a lymfatický oběh. Aromaterapeutická masáž s využitím esenciálních olejů navozuje tělesnou i psychickou pohodu, olejíčky mají specifickou vůni i zdravotní účinky, kombinujeme je podle vašich potřeb. Esence během pár minut prostoupí kůží do těla a působí blahodárně.