Bukové dřevo, Rakousko

Bukové dřevo, Rakousko

Prosím o zaslání nabídky na kamionovou dodávku čerstvého bukového dřeva o délce 33cm v 1m bednách. Dodávka do Rakouska, 5121 Ostermiething.
Platba při dodání.

Původní znění:
Anfrage
Schicken sie mir bitte ein Angebot über eine LKW lieferung Buchenholz frisch in 1m Kisten auf 33cm länge. Lieferung nach österreich, 5121 Ostermiething.
Barzahlung bei lieferung.
Poptávka byla vložena dne:
06.03.2023 08:33

Platnost poptávky:
03.06.2023 11:24

Kontaktní osoba:
Dietmar Sinzinger

Kontaktní email:

Telefon:
004 366 442 22311

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dubové dřevo odolné střídání vlhka a sucha na schody, dveře, lavice

Dubové dřevo odolné střídání vlhka a sucha na schody, dveře, lavice

Vybíráte řezivo pro výrobu dveří nebo laviček? Potřebujete dřevo, které odolá nepříznivým povětrnostním podmínkám nebo častému střídání sucha a vlhka? Ideálním dřevem je dub, jehož řezivo pořídíte ve firmě Wood Rakušan. Prodáváme dubové dřevo, a to ve formě sušeného nebo vzduchosuchého řeziva. Zakoupíte u nás rovněž i čerstvé dubové dřevo. Dubové dřevo je tvrdé, houževnaté, pevné a také velice trvanlivé – odolá výkyvům počasí, nepříznivým povětrnostním podmínkám i střídaní vlhka a sucha. Je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru, například na výrobu lavic, schodů nebo dveří.


Vazby, krovy, dřevěné konstrukce, stavební řezivo – prodej dřeva a dřevařských materiálů

Vazby, krovy, dřevěné konstrukce, stavební řezivo – prodej dřeva a dřevařských materiálů

Hledáte kvalitního prodejce dřevěných materiálů a stavebního a truhlářského řeziva? Chtěli byste mít i stejného dodavatele pro lepidla a tmely? V tom případě se obraťe na společnost AZ WOOD, a.s. Vazby a prkna jsou vhodná pro stavbu dřevěných konstrukcí a k dispozici jsou netříděná nebo šířkově tříděná. Krovy jsou nosnými materiály rodinných domů a budov, které jsou schopny unést kromě vlastní váhy také zátěž v podobě sněhu nebo větru. Ze stavebního řeziva je možné vybírat také prkna, fošny, hranoly a střešní latě.


Výkup, prodej a dovoz všech druhů kulatiny

Výkup, prodej a dovoz všech druhů kulatiny

Výkupem kulatiny všeho druhu se na území ČR a Slovenska zabývá společnost Tomava, s.r.o. Dále nabízí následný prodej a dovoz kulatiny v přesné kvalitě dle přání zákazníka. Společnost Tomava, s.r.o. používá k dopravě kulatiny vozidla SCANIA a TATRA s hydraulickou rukou a návěsem. Dopravuje dříví v délce od 2 do 12 metrů. Tomava se také zabývá výrobou a prodejem štípaného palivového dříví z tvrdého dřeva listnatých stromů.


Modřínové obkladové palubky bez suků, v kvalitě A

Modřínové obkladové palubky bez suků, v kvalitě A

Sháníte kvalitní obkladové palubky? Vsaďte na modřín, který je ideální pro venkovní i vnitřní použití a dopřejte svému interiéru nový, moderní vzhled díky modřínovým palubkám. Obkladové palubky v kvalitě A vyrábí společnost Wood Rakušan, jejíž pobočky naleznete v Mladoňovicích a Jemnicích. Obkladové palubky v kvalitě A, bez suků a jiných vad, dodáváme o síle 18 mm, šířce 140 a 105 mm, délce 4 a 5 m. Hoblované řezivo vyrábíme na čtyřstranné 6ti hřídelové hoblovací fréze. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Velkoobchod se stavebním řezivem - kompletní sortiment s materiálem pro stavbu dřevěných konstrukcí

Velkoobchod se stavebním řezivem - kompletní sortiment s materiálem pro stavbu dřevěných konstrukcí

Hledáte kvalitní stavební řezivo? Máte zájem o tepelně ošetřené prkna nebo fošny pro stavbu dřevěných konstrukcí? V tom případě se obraťte na společnost AZ WOOD, a.s. AZ WOOD, a.s. je velkoobchod s bohatým výběrem stavebního řeziva. K dispozici jsou prkna šířkově tříděná i netříděná a tepelně ošetřená, které zabraňují usídlení škůdců. V sortimentu stavebního řeziva se také nachází fošny, hranoly, střešní latě, krovy a středové řezivo. Pořiďte si materiál pro stavbu dřevěných konstrukcí a kontaktujte nás!


Dřevovýroba a pilařské práce - výroba dřevostaveb a prodej palivového dříví

Dřevovýroba a pilařské práce - výroba dřevostaveb a prodej palivového dříví

Společnost, která již přes dvacet let funguje v odvětví lesnických služeb a pilařských prací. To je společnost z Havlíčkova Brodu jménem Pila Rozsochatec s.r.o.. Pila Rozsochatec s.r.o. se věnuje převážně pilařské výrobě, kdy pro Vás zajistí prodej kvalitního dřeva jak pro truhláře, tak pro stolaře. K dispozici pro Vás zajistí: - OSB desky - laťky - fošny, prkna, laťky - spárovky a další materiál, který můžete mít z různých typů dřevin jako je borovice, modřín, smrk a další. K dalším činnostem společnosti pak patří těžba dřeva a výroba dřevostaveb jako jsou: - sruby, chaty, roubenky - altány, terasy, pergoly, drobné přístřešky Zásobu dřeva pro Váš krb pro Vás rovněž zajití Pila Rozsochatec s.r.o., která se snaží zajistit vždy ty nejlepší možné ceny za kulatinu a palivové dříví. Dvacet let zkušeností a práce se dřevem a na profesionálních pilách, zajišťuje, že společnost Pila Rozsochatec s.r.o. je tou spolehlivou firmou v oblasti dřevovýroby.