Drobné údržbářské práce v bytových jednotkách a bytových domech ve správě ÚMČ Brno - Starý Lískovec

Drobné údržbářské práce v bytových jednotkách a bytových domech ve správě ÚMČ Brno - Starý Lískovec

Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění drobných stavebně - montážních prací (ZTI, ÚT, Plyn, kanalizace, případně truhlářské práce).
Stavebně - montážní práce mají charakter udržovacích prací za účelem oprav stávajícího stavu a vytvoření současného standartu bydlení.
Veřejná zakázka vložena:
31.01.2023 07:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Brno, zastoupené městskou částí Brno - Starý Lískovec

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Brno, zastoupené městskou částí Brno - Starý Lískovec

Zadavatel ulice:
Oderská 4

Zadavatel PSČ:
625 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Tomáš Okřina, vedoucí odboru správy budov a bytů

Zadavatel telefon:
+420 547 139 281


Zadavatel web:
https://www.staryliskovec.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211000-9
Stavební úpravy bytových domů a rodinných domů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Regulace a rozvody technických plynů v průmyslovém odvětví dle aktuálních norem a profesionálně

Regulace a rozvody technických plynů v průmyslovém odvětví dle aktuálních norem a profesionálně

Rozvody technických plynů podléhají celé řadě přísných norem. O to, aby byly technické plyny v průmyslu používány tak, jak mají, se proto staráme ve společnosti Pires. Naším oborem jsou regulace a rozvody technických plynů, postaráme se o modernizace starých regulačních stanic SČA, opravy a revize regulačních stanic, montáže i potřebné zkoušky. Podnikáte – li v průmyslovém odvětví, budou pro vás technické plyny nejspíše nezbytností. Mezi technické plyny totiž patří kyslík, argon, dusík, zemní plyn, vodík i další průmyslové plyny, které jsou v řadě oborů součástí každodenní praxe. Jak ale zajistit, aby byly rozvody technických plynů správné a bezpečné? Spolehněte se na Pires, regulace a rozvody technických plynů zajistíme v malých firmách i velkých výrobních halách přesně dle vašich potřeb. Postaráme se nejen o montáž rozvodů, ale i o jejich případné opravy a revize. Spolupracujeme s osvědčenými zahraničními výrobci hořáků i armatur, montáž i opravy vám můžeme nabídnout pro: - plynová zařízení - regulační stanice - průmyslové plynovody a spotřebiče - rozvody technických plynů - kompletní revizní činnost, vypracování provozních revizí - armatur firmy Protego - hořákové systémy firmy Kromschröder Jsou technické plyny i ve vaší firmě aktuálním tématem? Obraťte se na společnost Pires. Regulace a rozvody technických plynů jsou naší specialitou.


Solární systémy pro vytápění a ohřev teplé vody včetně projektové dokumentace

Solární systémy pro vytápění a ohřev teplé vody včetně projektové dokumentace

Firma PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov dodává a instaluje solární systémy pro vytápění a ohřev teplé vody a provádí montáže solárních ohřívačů vody. Nabízíme kompletní zpracování projektové dokumentace ve všech stupních výstavby v oboru solární soustavy, zdravotechnika, vytápění, plynoinstalace - pro rekonstrukce i novou výstavbu. Realizujeme kompletní vodoinstalace, plynoinstalace i montáže ústředního vytápění. Kontaktní telefon: 604431286.


Nestandardní instalace pro rodinné domy, průmyslové objekty – vedení vakua, parovodů, thermooleje, chlazení

Nestandardní instalace pro rodinné domy, průmyslové objekty – vedení vakua, parovodů, thermooleje, chlazení

Nestandardní instalační práce na poli voda-topení-plyn zajistí v okolí Hodonína firma ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. Potřebujete zapojit pec v potravinářském závodě? Namontovat parovody nebo vedení chlazení? Pro nás žádný problém. Nestandardní instalace zajišťujeme pro průmyslové objekty, investiční celky i rodinné domy. Dodáme a nainstalujeme vedení vakua, thermooleje, parovodů, stlačeného vzduchu a dalších plynů nebo parovodů. Zprovozníme kotelny nad 50kW, i plynové kotelny. Postaráme se i o vlastní jádrové vrtání prostupů do průměru 170mm.


Kompletní instalatérské služby – voda, plyn, topení, odpady a kanalizace

Kompletní instalatérské služby – voda, plyn, topení, odpady a kanalizace

Hledáte spolehlivou instalatérskou společnost která Vám zajistí kompletní služby v oblasti vody, plynu a topení? Jste z okolí Opavy nebo Ostravy? V tom případě se spolehněte na společnost MIVOTOP s.r.o. Společnost MIVOTOP s.r.o. se specializuje na instalace a rekonstrukce vody, topení, plynu, odpadů, kanalizací, podlahového vytápění a další topenářské a instalatérské práce včetně dodávky všech potřebných materiálů a komponentů. Nechte topenářské a instalatérské práce pro specialisty a kontaktujte nás ještě dnes!


Výměna kotlů, rekonstrukce výměníkových stanic

Výměna kotlů, rekonstrukce výměníkových stanic

Na rekonstrukci kotelen, výměníkových stanic a tepelných zdrojů včetně výměny kotlů v neomezeném výkonu je odborníkem Wagner instalace s.r.o. - veškeré realizace provádíme nejen v Šumperku a Zábřehu, ale také v Olomouci a Praze. Jaké jsou naše specializace: - výměny kotlů - rekonstrukce kotelen, tepelných zdrojů a výměníkových stanic - zhotovení ústředního vytápění - předizolované trubní rozvody v topných kanálech - instalace solárních systémů, tepelných čerpadel, kondenzačních kotlů a plynových kotlů značky Viessmann.


Zapojení, servis plynových kotlů, ohřívačů včetně odzkoušení

Zapojení, servis plynových kotlů, ohřívačů včetně odzkoušení

Potřebujete spolehlivou firmu pro uvedení pynového kotle do provozu? V okrese Uherské Hradiště provádí zapojení plynových kotlů a ohřívačů do provozu, včetně záručního i pozáručního servisu firma PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov. Při zapojení kotle či kotelny provedeme kompletní elektroinstalaci, nastavení a odzkoušení regulace. Zajišťujeme služby pro kotle a plynové zásobníkové ohřívače různých značek - ACV, Baxi, Bergen, Buderus, Brötje, Enbra, Karma, Protherm, Quantum, Thermona, Viessmann, Viadrus. Při opravách většinu standardních dílů máme skladem a v případě potřeby dodavatelé dodají náhradní díly do druhého dne. Pro roční kontrolu plynového kotle volejte tel.:+420604431286.