Výmena rozvodov plynu, vody a kanalizačných potrubí vrátane dažďovej kanalizácie

Výmena rozvodov plynu, vody a kanalizačných potrubí vrátane dažďovej kanalizácie

Zámerom verejného obstarávateľa je realizovať rekonštrukciu v 5 bytovkách Fakultnej nemocnice s poliklinikou Nové Zámky na ul. Zdravotnícka v nasledovnom rozsahu:
A.Výmena vertikálnych a horizontálnych rozvodov plynu
B.Výmena vertikálnych rozvodov TÚV, SÚV a cirkulácie
C.Výmena vertikálnych kanalizačných potrubí aj s odvetraním na streche
D.Výmena dažďovej kanalizácie vrátane strešných vpustí
Veřejná zakázka vložena:
25.01.2023 08:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Zadavatel IČ:
17336112

Zadavatel ulice:
Slovenská 11/A

Zadavatel PSČ:
940 34

Zadavatel obec:
Nové Zámky

Kontaktní osoba:
Ing. Katalin Szabó

Zadavatel telefon:
+421 356 912 214

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nspnz.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232220-0
Stavebné práce na rozvodniach

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis plynových kotlů, dodávky kotelen Kolín - FALKOM s.r.o.

Servis plynových kotlů, dodávky kotelen Kolín - FALKOM s.r.o.

Provádíme dodávky kotelen, servis plynových kotlů, revize a opravy. Firma FALKOM s.r.o. se sídlem v Kolíně provádí dodávky kotelen, servis plynových kotlů, revize a opravy. Své služby nabízíme firmám, bytovým družstvům, společenstvím vlastníků jednotek i konečným zákazníkům. Zajišťujeme zejména dodávky kotelen teplovodních, horkovodních a parních. Jste z Kolína a potřebujete vyřešit problém s Vaší kotelnou? Pro naši firmu FALKOM s.r.o. je vše řešitelné. Neváhejte nás kontaktovat a patřit mezi naše spokojené zákazníky.


Plynařské práce - rekonstrukce starých rozvodů plynu a montáže

Plynařské práce - rekonstrukce starých rozvodů plynu a montáže

Kompletní plynařské práce v okolí Jihlavy, Třebíče a Velkého Meziříčí pro Vás zajistí společnosti K-TOP s.r.o., která se zabývá kromě plynařských prací i topenářstvím, vodoinstalatérstvím a kanalizacemi. Společnost se zaměřuje na finální dodávky plynu nebo tzv. dodávky na klíč. Vyřeší pro Vás rekonstrukci starých rozvodů plynu, a to jak pro rodinné a bytové domy, tak pro celé areály (haly, sklady, dílny,...). Firma poskytuje tento sortiment prací: - montáže a demontáže plynových zařízení - zařízení pro rozvody plynu a domovní plynovody - průmyslové plynovody a STL a NTL plynovody a přípojky - spotřebiče a kotle do 50kW - servis plynových spotřebičů do 50kW Pro více informací ohledně poskytovaných prací se podívejte na webové stránky firmy K-TOP s.r.o., která Vám ráda zodpoví Vaše případné dotazy.


Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Komplexní vodoinstalační práce, instalace vody a vnitřních rozvodů vodovodů vám spolehlivě zajistí firma Topenářství Kříž z Brna. V oboru instalatérství se opíráme o velice kvalifikované a školené pracovníky. Zakázky zajišťujeme od projektu až po záruční i pozáruční servis. Poskytujeme instalace vody, rozvody vody a jiné vodoinstalační práce: - rozvody topení, vody a odpadů - rekonstrukce a montáž rozvodů vody, odpadních stoupaček - vnitřní a venkovní vodovody - rozvody vody a odpadů v rodinných domech - rekonstrukce, izolace vodovodního potrubí - a další vodoinstalační práce. Realizujeme instalace vody pro velké množství rodinných domů, bytových domů až po větší zakázky, např. školy.


Hodinový manžel Brno, opravy a údržba v domácnosti, rekonstrukce bytů

Hodinový manžel Brno, opravy a údržba v domácnosti, rekonstrukce bytů

Potřebujete ve Vaší domácnosti něco opravit, přestěhovat, zapojit, zrekonstruovat nebo potřebujete jen udělat nějakou pravidelnou údržbu? Pak neváhejte zavolat o pomoc hodinovému manželovi! Zařídíme ve Vašem bytě či domě opravení či montáž dřezů, výměnu kuchyňské baterie, zapojení elektrospotřebičů, připevnění nábytku, poliček, přestěhování nábytku, drobné opravy v domácnosti, opravu kapajícího kohoutku, nábytku, čištění koberců, pokládka koberců, podlah PVC, parket, plovoucích podlah, sestavení skříněk, nábytku, židlí a mnoho dalšího. Působíme po celém Brně i jeho okolí. Neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv prací na kterou si sami netroufnete!


Kompletní dodávky inženýrských sítí – výstavba, opravy, rekonstrukce

Kompletní dodávky inženýrských sítí – výstavba, opravy, rekonstrukce

Potřebujete provést rekonstrukci inženýrských sítí? Hledáte firmu, která se postará o kompletní dodávku inženýrských staveb? Pak kontaktujte společnost Dopravní stavby DS DUMA ze Znojma. Postaráme se o kompletní dodávku inženýrských staveb včetně zajištění zemních a výkopových prací a následných terénních úprav. Zajistíme také dílčí opravy nebo celkové rekonstrukce inženýrských sítí. Přípojky inženýrských sítí realizujeme nejen ve Znojmě, ale také v oblasti Brno-venkov a celém Jihomoravském kraji.


Montáž a připojení plynových kotlů na klíč – dokonalé využití energie, účinné vytápění i ohřev vody

Montáž a připojení plynových kotlů na klíč – dokonalé využití energie, účinné vytápění i ohřev vody

Uvažujete o instalaci kondenzačního plynového kotle pro vytápění i ohřev vody na míru potřebám Vaší domácnosti? Potřebujete uvést do provozu nový plynový kotel do provozu nebo zajistit jeho revizi? Firma WSG Future Energy se postará v okolí Brna, Prahy i Olomouce i montáž a připojení plynových kotlů na klíč. Kondenzační plynové kotle využívají až 98% použité energie a dokáží účinně vytápět i ohřívat vodu. WSG Future Energy se zaměřuje na montáž a připojení plynových kotlů Baxi a Viessmann. Zajistíme i odborné revize a spalinové cesty plynových kotlů.