Hledám práci na pozici zámečník

Hledám práci na pozici zámečník

Hledám práci na pozici zámečník, Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
25.01.2023 09:23

Platnost poptávky:
25.02.2023 09:20

Kontaktní osoba:
Marek daníček

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 996 301

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vyhledávání a výběr kandidátů na pracovní pozici Praha -  tisíce uchazečů z celé ČR

Vyhledávání a výběr kandidátů na pracovní pozici Praha - tisíce uchazečů z celé ČR

Vyhledáváme kandidáty, kteří splní očekávání nejen svých zaměstnavatelů, ale i zákazníků zaměstnavatelů. Disponujeme širokou sítí kontaktů, které nám umožňují rychle získat všechny informace. Inzerujeme pracovní nabídky a vyhledáváme vhodné kandidáty na pracovní pozice. Naše kontakty: tel.: +420 233 352 526, +420 776 321 321 email: plusko@plusko.cz Otevírací doba: Po, Út, St, Pá: 8.00 hod - 17.00 hod Čt: 8.00 - 19.00 hod Neváhejte nás oslovit a rádi vám pomůžeme!


Volné pracovní místo vhodné pro ženy i muže s možností ubytování – operátor, operátorka výroby

Volné pracovní místo vhodné pro ženy i muže s možností ubytování – operátor, operátorka výroby

Ohlížíte se po nové práci? Nevadilo by Vám pracovat mimo své bydliště? Vyhovovala by Vám manuální práce? Máte dobrý fyzický stav? Jste pár a rádi by jste pracovali společně? Personální agentura Personal Fabric – agentura práce a.s. Vám přináší nové volné pracovní místo na pozici operátor/operátorka výroby do plastikářské výroby ve městě Vyškov, v Jihomoravském kraji. Pozice je vhodná pro muže, ženy i páry s dobrým zdravotním stavem, s pracovní morálkou i bez vzdělání. Jedná se o manuální práci, tedy zručnost je předností. Samozřejmostí je i samostatnost a spolehlivost. Za tuto práci Vám poskytneme ubytování zdarma, příspěvek na cestu domů a zpět jednou měsíčně a dobré platové ohodnocení i s prémiemi. Dokonce můžete dostávat týdenní zálohu. Dále u nás získáte denní diety a 23 dní dovolené. Především u nás najdete stabilní práci na hlavní pracovní poměr.


Obsluha CNC frézy, zkušený frézař - hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění

Obsluha CNC frézy, zkušený frézař - hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění

Pracovali jste jako frézař, máte dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a hledáte zaměstnání na plný pracovní úvazek? Pak je tato pozice určená právě pro vás! Požadavky: - vzdělání SOU - vyučení obráběč kovů, - znalost čtení výkresové dokumentace, - znalost programování strojů, - alespoň dva roky praxe v daném oboru, - profesionální přístup, - zodpovědnost, - spolehlivost, - výhodou znalost řídících systémů Sinumeric a Acramatic. Hlavní pracovní poměr: - 25.000 Kč čistého za měsíc (120,-/hod, po zaučení 140,-/hod.), - dlouhodobé a stabilní uplatnění, - kariérní růst, - ubytování zdarma, - denní dieta (166 Kč). Zvolte si práci, která vás bude bavit a navíc bude dobře ohodnocena!


Volná pracovní místa - hledáme řidiče pro vysokozdvižné vozíky - řidič VZV

Volná pracovní místa - hledáme řidiče pro vysokozdvižné vozíky - řidič VZV

Umíte řídit vysokozdvižný vozík a jste aktuálně bez místa? Pak na nic nečekejte a podívejte se na nabídku práce společnosti Pertosnal fabric - agentura práce a.s., která hledá pracovníky na pozice řidičů VZV. Spolehlivé pracovníky, kteří mohou řídit vysokozdvižné vozíky hledá do krajů: - Olomoucký kraj - Hranice - Jihočeský kraj - Český Krumlov - Moravskoslezský kraj - město Bohumín - Středočeský kraj - Dobříš u Příbramy - Plzeňský kraj - Plzeň - Praha Pro více informací ohledně pracovních pozic se podívejte na webové stránky společnosti Personal fabric - agentura práce a.s., kde najdete veškeré podrobnosti a mnoho dalších pracovních nabídek.


Personální agentura Ostrava – kompletní služby a 30 let zkušeností na evropském trhu

Personální agentura Ostrava – kompletní služby a 30 let zkušeností na evropském trhu

Nabízíme kompletní personální služby a máme ověřenou databázi kandidátů. Dokážeme převzít náročné procesy, a tak se budete moci soustředit na zvýšení vaší produktivity. Poskytujeme poradenství v rámci dlouhodobého náboru, dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám a můžeme dočasně přidělit zaměstnance nebo se postaráme o náročnou administrativu. Naše personální agentura Trenkwalder se nachází v Ostravě. Neváhejte se na nás v případě potřeby obrátit.


Personální agentura zajistí pracovníky pro strojařský a nástrojařský průmysl - CZECHMAP s.r.o.

Personální agentura zajistí pracovníky pro strojařský a nástrojařský průmysl - CZECHMAP s.r.o.

Hledáte práci nebo naopak sháníte zaměstnance? Pak se můžete podívat na nabídku služeb od společnosti CZECHMAP s.r.o., která se nachází v Hetlíně v okrese Kutná Hora. Společnost nabízí služby v oblasti personalistky a jako personální agentura zajistí pracovníky pro strojařský a nástrojařský průmysl. Hlavní prioritou společnosti je především dobře odvedená práce a spokojenost jak na straně zaměstnavatele, tak na straně zaměstnanců. Pokud se chcete dozvědět více, pak se neváhejte obrátit na společnost CHZECHMAP s.r.o., která Vám ráda zodpoví Vaše veškeré dotazy.