Soustružení dřeva, Německo

Soustružení dřeva, Německo

Hledáme soustružnu na výrobu stolních stojanů z bukového dřeva pro vlajky a transparenty.

Původní znění:
Anfrage
Wir suchen eine Drechslerei zur Herstellung von Tischstaendern aus Buchenholz für
Fahnen und Banner.
Poptávka byla vložena dne:
25.01.2023 15:55

Platnost poptávky:
25.04.2023 12:41

Kontaktní osoba:
4pro GmbH

Kontaktní email:

Telefon:
004 917 923 16392

Země:
Deutschland

Obrázek:
Soustružení dřeva, Německo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Truhlářství Praha - výroba a oprava dřevěných prvků a nábytku

Truhlářství Praha - výroba a oprava dřevěných prvků a nábytku

Naše truhlářství zahrnuje širokou škálu produktů, včetně kuchyňských pracovních desek, knihoven, postelí, dveří, oken, schodišť, podlah a mnoho dalších. Zaměřujeme se na vytváření unikátních a ručně vyráběných kusů. Nabízíme služby oprav a úprav nábytku pro zákazníky. Mezi naše další služby patří výroba ložnicového nábytku, dveří a oken, schodišť, dřevěných podlah, zahradního nábytku a interiérových a exteriérových dřevěných prvků. Naší přednostní je preciznost, zručnost a znalost o dřevě.


Střešní konstrukce z variabilních příhradových vazníků Gang-nail, které vám ušetří čas i peníze

Střešní konstrukce z variabilních příhradových vazníků Gang-nail, které vám ušetří čas i peníze

Sháníte kvalitní materiál na střechu? Pak jste na správné adrese. Firma KARPEN PLUS s.r.o. působící ve Znojmě, Břeclavi a Hodoníně, vyrábí a montuje příhradové vazníky Gang-nail, jež lze využít pro jakýkoliv typ střešní konstrukce (menší rodinné domky, velké obchody a průmyslové haly). Vazníky vznikly prefabrikovanou výrobou a představují spolehlivější způsob montáže oproti tradičnímu sbíjení. Díky výrobní technologii Gang-nail vám můžeme dodat materiál, který značně ušetříte vaše finance, ale také čas strávený montáží. Instalace je možná vlastnoručně, bez použití těžké mechanizace. Mezi další výhody patří úspora materiálu (asi 30 % hmoty ze dřeva), vysoká přesnost jednotlivých dílů (strojní výroba), minimální počáteční deformace a nepatrná zátěž pro životní prostředí. Zavolejte nám a my se u vás zastavíme. Jistě si poradíme i s vaším projektem.


Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Truhláři v Kroving s.r.o. se specializují na výrobu a montáž pergol, altánu a dalších dřevěných přístřešků, které Vám zvelebí Vaše bydlení. Můžete se na společnost také obrátit v případě výroby plotu, oken a obložení domu či podhledů ze dřeva. Zhotoví Vám na zakázku atypické dřevěné konstrukce velkých formátů, přístřešky nebo střešní okna, které se stávají dnes velmi oblíbeným prvkem a obohatí Váš rodinný dům. Jejich práce je precizní, nabízí kvalitní propracování. Proto neváhejte a kontaktujte Kroving s.r.o.


Dřevěné obklady na stěnu i na strop vhodné do interiérů i exteriérů. kryty na radiátory

Dřevěné obklady na stěnu i na strop vhodné do interiérů i exteriérů. kryty na radiátory

Máte interiér laděný do dřeva a rádi by jste skryli radiátory? Líbí se Vám dřevěné obklady? Obraťte se na společnost Truhlářství a sklenářství Hranol, kterou najdete v Ostravy. Zhotovíme Vám dřevěné obklady na stěnu, strop, kryty na radiátory i obložení ze dřeva na stropy. Dřevěné obklady se hodí do všech moderních i klasických interiérů. Zhotovíme Vám je na míru dle Vašeho vkusu, aby se Vám perfektně hodily do bytu, kanceláří i do prodejen. Dřevěné obložení působí luxusním dojmem. Dřevěné obložení nemusí být jen v interiérech, je možné ho nainstalovat i ven. Pokud rekonstruujete nebo stavíte nový dům, a přemýšlíte čím ozvláštnit fasádu, pak se Vám právě dřevěné obklady budou jistě líbit. Do interiérů také vyrábíme kryty na radiátory. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Řezby z masivního dřeva, vyřezávané lišty, dřevěné doplňky k nábytku

Řezby z masivního dřeva, vyřezávané lišty, dřevěné doplňky k nábytku

Hledáte vhodné dřevěné doplňky k nábytku? Ceníte si tradičního uměleckého řemesla nebo jen hledáte vhodný dekorační prvek? Naše společnost FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o. se specializuje na opracování lišt z masivního dřeva a díky odborným znalostem a kvalitě použitého materiálu dodáváme originální vyřezávané lišty a řezby z masivního dřeva. Díky optimalizovaným metodám plníme přání klientů velmi rychle. Firma FK dřevěné lišty nabízí: -výroba lišt z masivního dřeva v rustikálním stylu -řezby -lisény, profilové věnce a římsové lišty -vyřezávané lišty -spirálové a perličkové lišty -rámové a obrazové lišty, rámečky. Kvalita, to je zásadní podmínka při výrobě našich lišt! Kompletní nabídku lišt nejen z masivního dřeva a návrhy použití těchto lišt naleznete na webových stránkách naší firmy.


Dřevěné nábytkové nohy kulaté, hranaté různých velikostí, e-shop

Dřevěné nábytkové nohy kulaté, hranaté různých velikostí, e-shop

Potřebujete na skříň, komodu nebo jakýkoliv jiný kus nábytku nové nábytkové nohy? Navštivte e-shop firmy ANDĚL CZ, kde zakoupíte dřevěné nábytkové nohy. Nohy prodáváme v hranatém nebo kulatém provedení. Výška hranatých nohou je od 100 do 500mm. Profil hranaté nohy je 45x45 mm, u kulaté je průměr 48mm. Nábytkové nohy dodáváme ze dřevin, jako je Buk, dub, smrk, jasan a javor. Nohy jsou opatřeny kotvící deskou z nerezi s tloušťkou 2mm. Tělo nohy spojeno s kotvící deskou pomocí šroubu s vložkou M8.