Poptávám kurz obsluha jeřábu a VZV

Poptávám kurz obsluha jeřábu a VZV

Poptávám kurz jeřábu a VZV plus cenu děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
25.01.2023 09:22

Platnost poptávky:
25.02.2023 09:21

Kontaktní osoba:
Petra Šenková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 734 493 117

Okres:
Nový Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Školení jeřábníků, vazačů břemen, lešenářů - vazačský, jeřábnický, lešenářský průkaz

Školení jeřábníků, vazačů břemen, lešenářů - vazačský, jeřábnický, lešenářský průkaz

Firmy z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště si mohou ve Školícím středisku Pavel Knotek Vlčnov objednat termín školení jeřábníků, vazačů břemen či lešenářů, kteří po úspěšném absolvování kurzu obdrží příslušný průkaz - vazačský, jeřábnický, lešenářský. Školení probíhá celoročně přímo u zákazníka nebo v našem školicím středisku Vlčnov - areál Střechostav. Provádíme základní a opakovací školení pro pracovníky obsluhující zdvihací zařízení, manipulují s břemeny, provádějící montáž a demontáž lešení. Prováděná školení: - jeřábníci - skupiny O - D - vazači - skupiny A - B - obsluha zdvihacích zařízení - lešenáři. Školení jeřábníků je určeno pro osoby, které budou manipulovat břemeny pomocí zdvihacích zařízení. Školení vazačů břemen je určeno uchazečům, kteří pracují jako signalista pro obsluhu jeřábů všech tříd a budou vázat, odvazovat břemena. Školení lešenářů je určeno pro zájemce, kteří potřebují průkaz lešenáře pro stavbu a provoz trubkových pracovních lešení. Po absolvování základního školení a závěrečném teoretickém i praktickém přezkoušení vystavíme klientovi vazačský či jeřábnický průkaz. Opakované školení je určeno pro pracovníky, kteří již průkaz mají a od posledního školení uběhlo 12 měsíců.


Petr Fadrhons - Fazamakeup - lektor, který se specializuje na profesionální kurzy líčení a maskérské práce

Petr Fadrhons - Fazamakeup - lektor, který se specializuje na profesionální kurzy líčení a maskérské práce

Pracuje pro různé módní značky, televizní stanice, divadelní produkce a pro jednotlivé klienty. Jeho práce byla a je stále také publikována v mnoha módních časopisech a katalogů. Kromě své práce se Petr Fadrhons věnuje a to spolu se svou dlouholetou kolegyní paní Janou Zahradníčkovou také výuce a nabízí různé kurzy líčení a maskérské práce pro začátečníky i pokročilé. Kurzy jsou zaměřené na praktickou zkušenost, a účastníci se naučí základy a triky líčení, práci s barvami a texturami, aplikaci dekorativní kosmetiky a další. Kurzy vede s velkým důrazem na individuální přístup k účastníkům a jeho cílem je, aby každý účastník kurzu byl schopen aplikovat své znalosti v praxi. Petr Fadrhons je také velmi aktivní na sociálních sítích, kde sdílí své práce a rady pro líčení a make-up. Jeho profil na Instagramu je plný inspirativních fotografií a videí z jeho práce. Jeho profesionální zkušenosti, znalosti a zapálení pro svou práci ho činí jedním z nejžádanějších make-up artistů v České republice.


Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Pozvánka na školení strojníků ve školícím středisku Knotek Vlčnov. Přípravný kurz strojníků, za účelem získat strojnický průkaz na zemní stroje, je určen pro 10 lidí. Školení probíhá přímo ve výukovém středisku ve Vlčnově v areálu Střechostav. Nejbližší plánované školení únor a duben 2023. Případně je možné si domluvit školení kdekoliv v ČR, podmínkou je zajištění min. 10 zájemců. Jedná se o kurz na obsluhu a řízení zemních a stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/65 Sb.. Strojnický průkaz využijete pro nakladače, rypadla, buldozery, UNC, betonárny a autodomíchavače. Podmínkou přijetí do kurzu je: - řidičské oprávnění skupiny C nebo T pro stroje o hmotnosti nad 3,5 t - řidičské oprávnění skupiny T nebo B pro stroje o hmotnosti do 3,5 t - dozery pásové bez řidičského průkazu - zdravotní způsobilost. Kurz je zakončen státní zkouškou. Účastníci obdrží strojnický průkaz. Pořádáme i Základní kurz na zemní a stavební stroje a kurz na rozšíření strojnických průkazů a Opakovací jednodenní školení po dvou letech. Kursovné se hradí v hotovosti při prezenci nebo fakturou na základě řádně vyplněné objednávky. V ceně je zahrnuto kursovné, učební pomůcky, závěrečná zkouška a vystavení strojnického průkazu.


Koordinátor BOZP na staveništi - prevence rizik, dohled na dílčí pracovní činnosti

Koordinátor BOZP na staveništi - prevence rizik, dohled na dílčí pracovní činnosti

Máte na výstavbu objektu více zhotovitelů? Pak možná právě pro Vás platí povinnost (stanovená zákonem) mít na staveništi odbornou osobu dohlížející na dílčí pracovní činnosti, přičemž zajišťuje prevenci bezpečnostních rizik spojené s průběhem práce. S výkonem koordinátora BOZP na staveništi se můžete obrátit na firmu PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o. z Pelhřimova působící na Vysočině. Koordinátor BOZP se Vám postará o bezpečnost práce po celý průběh výstavby, přípravu podkladů, plány pro eliminaci odhalených rizik, posuzování skutečného stavu zabezpečení a dodržování stanovených předpisů. Ještě váháte? Na webových stránkách si můžete prohlédnout reference našich zákazníků. Mezi ně patří například Kraj Vysočina, Vodovy a kanalizace, Rozvodní spol. s r.o. a další.


Vzdělávání v oblasti účetnictví, financí podniku, obchodního práva a daní

Vzdělávání v oblasti účetnictví, financí podniku, obchodního práva a daní

Vzdělávání v oblasti účetnictví, financí podniku, obchodního práva či daní poskytuje společnost INSTITUT CERTIFIKACE ÚČETNÍCH, a.s. Vzdělávací akce jsou určeny jak pro zkušené účetní, tak pro absolventy škol i naprosté začátečníky. Po absolvování kurzů získáte všeobecně uznávané certifikáty. INSTITUT CERTIFIKACE ÚČETNÍCH, a.s. nabízí také rekvalifikační kurzy s akreditací MŠMT v oboru mzdové účetnictví.


Svářečská škola Hodonín, služby svářečského dozoru

Svářečská škola Hodonín, služby svářečského dozoru

V Hodoníně naleznete svářečskou školu, která již připravila mnoho svářečů pro výkon povolání svářeče. Nabízí několik variant svářecích kurzů, mimo jiné také rekvalifikační svářecí kurzy, které organizuje např. Úřad práce. Svářečská škola v Hodoníně disponuje plně vybavenou dílnou o rozměrech 266 m². Svářečská škola poskytuje také služby svářečského dozoru, nabízí služby svářečského kontrolora, či vizuální a penetrační kontroly sváru vč. vyhotovení protokolu. Svářečskou školu naleznete v areálu na ulici Anenská 7, Hodonín.