Rôzny spojovací materiál

Rôzny spojovací materiál

Predmetom zákazky je dodanie rôzneho spojovacieho materiálu, podrobný popis je v prílohe č. 1, Opis predmetu zákazky
Veřejná zakázka vložena:
24.01.2023 08:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Marián Kikta

Zadavatel telefon:
+421 944 964 084

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44531400-5
Svorníky (skrutka s maticou)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kotevní technika - chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a další

Kotevní technika - chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a další

Kvalitní kotevní techniku značek Den Braven, Fisher, Index, Profikote, Profistyl, seženete v brněnské firmě PROFIKRAFT TRADING, která je Váš partner na profesionální ruční nářadí. V širokém výběru kotevní techniky naleznete: - chemické kotvy - aplikační pistole - mísicí špičky - vyfukovací pumpičky - sítka plast + ocel - čistící kartáče - plastové hmoždinky (do plného zdiva, dutých materiálů, ytongu, sádrokartonu, polystyrenu, lešenářské, sady oko/hák) - kovové hmoždinky (kotvy průvlakové, hmoždinky narážecí, do sádrokartonu, pórobetonu) - rámové hmoždinky - zpuštěné vrty - talířové hmoždinky a talířky - stahovací pásky - turbo šrouby Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, nebo je kontaktujte pomocí emailové adresy.


Speciální šrouby do plastu - spojovací materiál, výroba a prodej

Speciální šrouby do plastu - spojovací materiál, výroba a prodej

Hledáte-li kvalitního výrobce, prodejce a dodavatele speciálních šroubů do plastu s vysokou pevností spoje - spojovacího materiálu, v okolí Brna? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás firmu SIMAF CZ s.r.o. v Brně. Vyrábíme dle normy ISO 9001 montážní systémy a spojovací materiál. Jsme dodavatelé spojovacího materiálu do automobilového průmyslu, tak i pro zákazníky, kteří vyrábí přístroje pro domácnost, kancelářskou techniku, informační technologii, pro zpracovatele plechu, lisovny plastů a jiné. Výhoda těchto šroubů je malá síla potřebná při montáži, ale zároveň vysoká pevnost spoje. Šrouby se vyrábí z oceli a nerez oceli. Více informací najdete na webových stránkách.


Spojovací materiál do dřeva - závitové vložky a matice

Spojovací materiál do dřeva - závitové vložky a matice

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou a dodávkami spojovacího materiálu do dřeva? Pak kontaktujte společnost SIMAF CZ s.r.o. z Brna, která tento materiál dodává na trh. Nabízíme: -Závitové vložky SERBOIS - určené do všech druhů dřeva, mají velmi odolný závit, absorbuje napětí, rozloží zatížení a jsou vyrobeny z mosazi. -Závitové vložky SERWOOD - toto je rozpěrná vložka, která má vysokou pevnost s rozepřením uvnitř materiálu a je vyrobená také z mosazi. -Matice TBH - jsou určeny také do dřeva a jejich montáž se provádí pomocí vnitřního šestihranu. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Prodejna spojovacího materiálu Kutná Hora - sortiment zboží pro řemeslníky, kutily či domácnost

Prodejna spojovacího materiálu Kutná Hora - sortiment zboží pro řemeslníky, kutily či domácnost

Představujeme Vám prodejnu spojovacího materiálu v Kutné Hoře. Nabízíme rozsáhlý sortiment zboží pro řemeslníky, kutily či domácnost. V prodejně spojovacího materiálu Kutná Hora výhodně nakoupíte šrouby a matice, vruty, podložky, závitové tyče, kombi šroub-vrut, svorníky, trapézové tyče, trapézové matice, svorníky, tesařské kování, úhelníky, kotevní patky, třmeny, montážní pěny, lepidla, chemické kotvy, kotouče, nářadí, metry, kladiva, kleště, šroubováky, imbus klíče, bity a mnoho dalšího. Prodáváme zboží těchto značek: Pattex, Fischer, Stanley, Hašpl, Dewalt, IRWIN, Den Braven, Koelner, Narex, Bosch, YATO, Tona, Festa, Zbirovia, Magg, Gola,.. Prodejna spojovacího materiálu Kutná Hora otevřena: Provozní doba: Po-Pá 7:30 - 16:00


Volné pracovní pozice - férové zaměstnání v přátelském kolektivu, zajímavé benefity

Volné pracovní pozice - férové zaměstnání v přátelském kolektivu, zajímavé benefity

Hledáte práci v okolí Brna? Firma reca spol. s r.o. hledá do svých řad spolehlivé zaměstnance na různé odborné administrativní i prodejní pozice. Naleznete u nás férové zaměstnání v přátelském kolektivu, kde probíhá otevřený způsob komunikace napříč firmou. Poskytujeme adekvátní platové ohodnocení a bonusy dle odvedeného výkonu, pozitivní motivaci k lepším výsledkům a další zajímavé benefity. V rámci pracovního dne Vás čeká rozmanitá činnost, samozřejmě Vám vše srozumitelně vysvětlíme. V případě zájmu lze využít možnost dalšího vzdělávání v oboru. Chcete-li dlouhodobě pracovat ve společnosti se stabilním zázemím, kontaktujte nás.


Výroba mikrošroubů a šroubů pro elektro automobilový průmysl

Výroba mikrošroubů a šroubů pro elektro automobilový průmysl

Potřebovali byste zajistit výrobu mikrošroubů a šroubů pro elektro automobilový průmysl, pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Naše společnost zajistí výrobu jakéhokoliv spojovacího materiálu i nestandardního. Obrábíme ocel všech tříd včetně nerezu, mosazi, hliníku i plastů. V našem sortimentu naleznete speciální spojovací materiály, mikrošrouby a šrouby pro elektro automobilový průmysl, závitové šrouby, nýtovací matice, vruty, matice, pojistné kroužky ad. Povrchové úpravy zajišťujeme dle požadavků norem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!