Zabezpečenie záverečnej konferencie NP BOKKÚ

Zabezpečenie záverečnej konferencie NP BOKKÚ

Predmetom zákazky je zabezpečenie služieb na podujatie: záverečná konferencia dňa 23.03.2023 podľa podrobnej špecifikácie predmetu zákazky uvedenej v Prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
24.01.2023 08:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej r

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej r

Zadavatel IČ:
30854687

Zadavatel ulice:
Špitálska 6

Zadavatel PSČ:
814 55

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Iveta Polláková

Zadavatel telefon:
+421 220 431 010


Zadavatel web:
https://www.ia.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55100000-1
Hotelové služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Firemní akce, konference a školení – spojení práce s krásnou přírodou a s možností ubytování

Firemní akce, konference a školení – spojení práce s krásnou přírodou a s možností ubytování

Čeká Vás rozhodnutí, kde realizovat konferenci nebo školení Vašich zaměstnanců a budete potřebovat i zajištění ubytování? V tom případě se obraťte na čtyřhvězdičkový Wellness hotel Holzberg Jeseníky. Wellness hotel Holzberg Jeseníky disponuje konferenčním sálem s kapacitou až 80 osob a je vybaven projektorem a zvukovou technikou. Po domluvě může být součástí i servis a zajištění rautu. Pro více informací a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat!


Řízená, neřízená degustace vína a  sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Řízená, neřízená degustace vína a sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Hotel Kurdějov, který se nachází v centru moravských vinařských oblastí, prezentuje a poskytuje informace o moravském vinařství. Plánujete teambuilding a chcete jeho program obohatit degustací vína? Hotelové vinařství Ebenberg pro Vás a vaše kolegy přichystá degustaci vína ve stylových degustačních prostorech s profesionálním degustátorem. Ochutnáte moravská a přírodní vína, která jsou vyrobena z kurdějovských hroznů vinice Ebeny. Degustace ve vinařství trvá zhruba 1 až 1,5 hodiny a je vhodná pro skupiny do 15 osob. Na přání zajistíme i individuální neřízenou degustaci se zkušeným sommeliérem. Velkým zpestřením teambuildingu bude zajisté sabráž – originální způsob otevření láhve sektu useknutím hrdla lahve. Dozvíte se také o historii a postupu výroby sektů a sabráž si můžete také sami vyzkoušet.


Pořádání rodinných oslav, narozenin, oslavy promocí i smuteční hostiny s příjemným posezením i profesionální gastronomií

Pořádání rodinných oslav, narozenin, oslavy promocí i smuteční hostiny s příjemným posezením i profesionální gastronomií

Sháníte v okolí Šternberka vhodné místo pro pořádání rodinné oslavy nebo oslavy narozenin, kde Vám pomůžou i s organizací Vaší akce? Chcete oslavit promoce v reprezentativních prostorech? Vhodným místem pro pořádání oslav, ale i smuteční hostiny, je salónek v Restauraci a Penzionu U Hradu Šternberk. Najdete zde vše pod jednou střechou – příjemné posezení, profesionální gastronomii i parkování přímo před restaurací. Pomůžeme Vám s organizací celé akce a samozřejmě také s výběrem menu. Třešničkou navrch bude i nádherný výhled na historické městečko Šternberk. Salónek našeho pensionu je vhodný pro pořádání rodinných oslav, oslav narozenin i promocí, ale také smuteční hostiny.


Společenské a vzdělávací centrum Louka - kongresový sál, turistické informační centrum a workshopové dílny

Společenské a vzdělávací centrum Louka - kongresový sál, turistické informační centrum a workshopové dílny

Centrum Louka představuje nové, společenské a vzdělávací centrum ve Znojmě, které je vybudováno v nejstarší části Louckého kláštera nazývaného Stará škola. V tomto centru najdou všichni příchozí návštěvníci kongresový sál, turistické informační centrum i workshopové dílny. V moderním konferenčním sálu se pohodlně usadí 80 osob školně a 150 divadelně. Díky vysoké technické úrovní a moderní prezentační technice je tento klimatizovaný sál vhodný pro pořádání kongresů a konferencí, společenských akcí, divadelních představení, školení a dokonce i svateb. Pravidelně se zde konají komentované prohlídky kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava, kde se dozvíte základní informace o řádu premonstrátů i o tzv. louckém klášteře .


Firemní akce, školení, teambuildingy s ubytováním včetně občerstvení a teambuildingových aktivit

Firemní akce, školení, teambuildingy s ubytováním včetně občerstvení a teambuildingových aktivit

Lednicko-valtický areál je vyhledávaným místem pro konání firemních akcí. Chcete i vy pro Vás a Vaše kolegy uspořádat perfektní školení, seminář nebo teambuilding ve Valticích? Ideálním místem pro tuto akci je Penzion Siesta ve Valticích, kde se postarají o kompletní organizaci firemních akcí, jako je školení, teambuilding, večírek a mnohé další. Ubytujeme Vás v klimatizovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Zajistíme stravování v podobě polopenze nebo plné penze, včetně coffeebreaku a večerních rautů. K dispozici Vám budou i sály se školící technikou. Pro všechny zúčastněné zajistíme i teambuildingové aktivity, jako je řízená degustace moravských vín, sekání sektu – sabrage, vinařskou turistiku, ale i průvodce po památkách Lednicko-valtického areálu.


Salónek pro konání akcí, školení a konferencí v Restauraci Vesna

Salónek pro konání akcí, školení a konferencí v Restauraci Vesna

Zajistíme vám salónek, který se nachází v prvním patře budovy restaurace Vesna. Je to ideální místo v klidné části Opavy pro pořádání akcí, školení, seminářů a konferencí. Kapacita salónku je 60 osob a je vhodný pro pořádání: - nejrůznějších akcí - školení - konferencí - seminářů - rodinných oslav - svatebních hostin - banketů V prostorách restaurace Vesna můžete využít bezplatné wifi. Veškeré prostory restaurace jsou nekuřácké a parkování je zajištěno v objektu budovy. Můžete si vybrat ze širokého výběru teplých a studených pokrmů. Po dobrém jídle si můžete vybrat zákusek, který vyrábíme v naší cukrářské výrobně. Pro zahnání žízně čepujeme krušovický Mušketýr 11°. Těšíme se na Vaší návštěvu.