Rekonstrukce krovu a výměna střešní krytiny

Rekonstrukce krovu a výměna střešní krytiny

Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí plnění v rámci rekonstrukce krovu a výměny střešní krytiny, a to v souladu se zadávacími podmínkami.
Veřejná zakázka vložena:
24.01.2023 08:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Revmatologický ústav

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Revmatologický ústav

Zadavatel ulice:
Na Slupi 450/4

Zadavatel PSČ:
128 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
JUDr. Mgr. Barbora Lindová

Zadavatel telefon:
+420 234 075 365

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.revma.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261900-3
Opravy a údržba střech

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavoklima Liberec, s.r.o.  - trvale pevná střecha s našimi klempířskými službami

Stavoklima Liberec, s.r.o. - trvale pevná střecha s našimi klempířskými službami

Společnost byla založena v Liberci a poskytuje své služby především v této oblasti. Specializuje se na výrobu a dodávky vzduchotechniky. V jejich nabídce najdete například ventilátory, klimatizace, filtry a další vzduchotechnické zařízení. Tyto produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší požadavky na kvalitu a efektivitu. Dále nabízí klempířské služby, včetně oprav a rekonstrukcí střech. Tyto služby jsou vykonávány profesionálními a zkušenými pracovníky, kteří jsou schopni provést opravy a rekonstrukce rychle a efektivně. Poskytuje poradenství a konzultace ohledně oprav a rekonstrukcí střech. Společnost se těší dobré pověsti mezi svými zákazníky a je považována za spolehlivého a profesionálního partnera pro všechny potřeby zámečnické výroby, vzduchotechniky a klempířských služeb.


Montáž střešních oken Liberec – odborná instalace osvědčených značek

Montáž střešních oken Liberec – odborná instalace osvědčených značek

Naše firma Střechy Reiner vám provede kompletní montáž střešních oken značek Velux, Roto a Prima fenestra. Konkrétně u firmy Velux jsme regionálním smluvním partnerem a dokážeme pro vás instalovat také jejich zastiňovací doplňky, které jsou ve slunných dnech nepostradatelnou součástí. Máme bohaté zkušenosti a nabízíme kvalitní služby v regionu Liberec. Ovšem to není vše naše firma se nezabýva pouze montáží střešních oken, ale provádíme kompletní realizace všech druhů střech, montáž vzduchotechnických zařízení a také různé stavební práce jako například pokládku dlažby nebo zateplování fasád. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailem a pokud chcete vidět naší odvedenou práci navštivte naše webové stránky kde máme spoustu referenci. Těšíme se na vaši návštěvu.


Volné pracovní pozice izolatér/pokrývač/klempíř, stavební dělník – práce na plný úvazek s nástupem ihned

Volné pracovní pozice izolatér/pokrývač/klempíř, stavební dělník – práce na plný úvazek s nástupem ihned

Jste vyučeni v oboru izolatérství střech a pokrývačství? Hledáte novou práci jako stavební dělník? Ostravská firma PPBAU servis eu s.r.o. hledá do svých řad nové kolegy nejen na pozici izolatér/pokrývač/klempíř, ale také stavební dělníky. Jedná se o práci na plný úvazek. Od našich nových kolegů na pozici izolatér/pokrývač/klempíř očekáváme vyučení v oboru, výhodou je ale také několikaletá praxe. Požadujeme nejen zručnost, pečlivost, pracovitost, spolehlivost a samostatnost, ale také fyzickou zdatnost a zdravotní způsobilost pro práci ve výškách nebo hloubkách. Bez řidičského průkazu skupiny B se v této práci neobejdete, je u nás nutností. Zajímá Vás, co obnáší práce stavební dělník? Stavební dělník provádí přípravné, výkopové, úklidové a pomocné práce na stavbách. Stavební dělník připravuje podklady, přesouvá a upravuje materiály, pokládá a montuje střešní a fasádní tepelné izolace. Na této pozici musíte počítat s prací ve výškách i hloubkách. Ptáte se, co můžete očekávat od naší firmy? PPBAU servis eu s.r.o. nabízí stabilní firemní zázemí, bonusy a příspěvky na zimní i letní dovolenou. Pomůžeme Vám získat různé profesní průkazy, jako je například vazačský průkaz a další. Hledáme také spolupracující firmy nebo živnostníky v oboru plochých střech a spodních izolací. Pokud máte zájem u nás pracovat, kontaktujte pana Jakuba Kruse na čísle 774988121, případně na e-mail jakub.krus@ppbau.cz.


Komplexní služby v oblasti pokrývačských, klempířských a tesařských prací

Komplexní služby v oblasti pokrývačských, klempířských a tesařských prací

Komplexní služby v oblasti pokrývačských, klempířských a tesařských prací vám poskytne společnost Střechy Fides z Frýdku-Místku. Kompletně zpracujeme vaši poptávku včetně montáže, pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Zvládneme šikmé i ploché střechy, montáž střešních oken, okapů, parapetů a hromosvodů. Máme dlouholetou praxi v realizaci střech a pracujeme se všemi typy střech i materiály.


Opravy krovů historických objektů pod záštitou zkušených tesařů

Opravy krovů historických objektů pod záštitou zkušených tesařů

Potřebujete opravit či zrekonstruovat krovy historických a památkových budov? Obraťte se na specialistu v oboru tesařství a pokrývačství. Firma Krovys s.r.o. nabízí nejenom dlouhodobé zkušenosti a šikovné řemeslníky, ale také precizně a kvalitně odvedenou práci. Opravy a rekonstrukce dřevěných historických konstrukcí jsou velmi náročné nejen svým provedením prací, ale také dodržováním dobových postupů, a zachováním původního vzhledu a rázu budovy tak, aby vyhovovaly požadavkům památkové péče. Proto vyžadují vysokou odbornost, zručnost a dlouholetou zkušenost, kterou nabízejí naši řemeslníci. Zárukou naší kvality je členství v CECHU klempířů, pokrývačů a tesařů ČR a získané osvědčení Národního památkového ústavu „tesař – specialista pro památkovou obnovu“. Snažíme se, aby zásahy do hodnot historických a památkových objektů byly co nejcitlivější a podporovaly individualitu staveb. Mezi naše úspěšné realizace patří například opravy krovů na Lannerově domě v Telči, Konírně u zámku ve Slavkově, Jízdárně a Domku zahradníkna na zámku ve Valticích či státním hradě Bítov. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Střešní konstrukce z variabilních příhradových vazníků Gang-nail, které vám ušetří čas i peníze

Střešní konstrukce z variabilních příhradových vazníků Gang-nail, které vám ušetří čas i peníze

Sháníte kvalitní materiál na střechu? Pak jste na správné adrese. Firma KARPEN PLUS s.r.o. působící ve Znojmě, Břeclavi a Hodoníně, vyrábí a montuje příhradové vazníky Gang-nail, jež lze využít pro jakýkoliv typ střešní konstrukce (menší rodinné domky, velké obchody a průmyslové haly). Vazníky vznikly prefabrikovanou výrobou a představují spolehlivější způsob montáže oproti tradičnímu sbíjení. Díky výrobní technologii Gang-nail vám můžeme dodat materiál, který značně ušetříte vaše finance, ale také čas strávený montáží. Instalace je možná vlastnoručně, bez použití těžké mechanizace. Mezi další výhody patří úspora materiálu (asi 30 % hmoty ze dřeva), vysoká přesnost jednotlivých dílů (strojní výroba), minimální počáteční deformace a nepatrná zátěž pro životní prostředí. Zavolejte nám a my se u vás zastavíme. Jistě si poradíme i s vaším projektem.