Poptáváme rekonstrukci podlahy v lodžii

Poptáváme rekonstrukci podlahy v lodžii

Měli bychom prosbu o případnou nabídku na rekonstrukci podlahy v lodžii. Podlaha je velmi špatně izolovaná a bohužel propouští vlhkost. Jedná se o lodžii o velikosti 6, 7m2 na rodinném domě v soukromém vlastnictví. Co se týká rozměrů, jsou zakreslené v půdorysu viz přílohy.

Předem Vám děkuji za kontaktování mě a poskytnutí jakýchkoli informací. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
24.01.2023 10:10

Platnost poptávky:
24.02.2023 07:26

Kontaktní osoba:
Denisa Jelínková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 355 421

Okres:
Pardubice

Obrázek:
Poptáváme rekonstrukci podlahy v lodžii

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace foukané tepelné izolace Pardubice - dostupnost i v těžko přístupných místech

Realizace foukané tepelné izolace Pardubice - dostupnost i v těžko přístupných místech

Společnost HC STAV s.r.o. z okresu Pardubice se zabývá realizací foukané tepelné izolace. Specializujeme se na foukané tepelné izolace, které se snadno aplikují i do hůře přístupných míst včetně dutin stavebních konstrukcí nebo stěnových a střešních dílců. Dále izolace používáme při sanaci střech a podlah. Výhoda foukané izolace je především rychlost aplikace, výborná akumulace tepla, žádné spáry, akustické a požární vlastnosti, šetrnost k životnímu prostředí. Navíc skvěle zajistí značnou energetickou úsporu do budoucna. Zaujala Vás foukaná tepelná izolace? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma HC STAV s.r.o. Z okresu Pardubice Vám ráda provede odbornou aplikaci.


QUICK-STEP plovoucí laminátová podlaha - pokládka od profesionálů

QUICK-STEP plovoucí laminátová podlaha - pokládka od profesionálů

Chtěli byste podlahu, která bude odolná proti poškrábání? Toužíte si její krásu užívat nejen týdny, měsíce, ale i roky? Kontaktujte podlahářskou firmu Jana Kasala ze Žďáru nad Sázavou a nechejte si položit plovoucí laminátovou podlahu QUICK-STEP. Laminátové podlahy QUICK-STEP jsou až desetkrát odolnější proti mikroškrábancům než běžné laminátové podlahy a to díky nejnovější technologii proti poškození. Nabízí hygienický snadno udržovatelný povrch podlahy, jsou vhodné pro alergiky. Tyto podlahy Vás okouzlí zejména množstvím různých designů z kterých můžete vybírat, kvalitou materiálu, zpracováním a rychlou instalací. Zvolte si laminátovou podlahu QUICK-STEP, která má antistatický povrch, je odolná i vůči slunečnímu záření a budete maximálně spokojeni! Těšíme se na Vás!


Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Přemýšlíte nad pokládkou plovoucí podlahy? Nechte si poradit s výběrem ideální plovoucí podlahy do Vašeho bytu a domu a kontaktujte naše Podlahářství, které je nejen prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah různých typů, barev, vzorů a zátěžové třídy, ale provádí i pokládku, montáže a poradenství v této oblasti. Provádíme pokládku a montáž nejen podlah vinylových, korkových, vodivých (elektrostatické) PVC (lino, linoleum), ale i koberců. Součástí našich služeb je i vyrovnávání nerovností i tmelení podlah a prodej příslušenství (podlahové lišty, schodové profily, vyrovnávací profily a další). Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Špičkové podlahové krytiny, které měníme v domech, bytech a komerčních budovách

Špičkové podlahové krytiny, které měníme v domech, bytech a komerčních budovách

Jsme firma Podlahy Pavel Kasal ze Žďáru nad Sázavou a poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti pokládky podlahových krytin pro zákazníky převážně z Vysočiny a okolí. Postaráme se o kompletní renovaci, položení nové, ale i výměnu staré podlahové krytiny v jakémkoliv objektu. Může jít o rodinné domy, bytové interiéry, ale také rozsáhlé komerční a administrativní prostory firem, škol, úřadů, nemocnic a jiných zařízení. Nechte si položit vinylovou, pvc, plovoucí, korkovou podlahu, krytinu z marmolea, nebo také koberce od ověřených výrobců Quick-Step, Thermofic, Fatra, Primar, Parador, Egger a jiných Položíme cokoliv potřebujete. Vybírat můžete ze široké škály dekoru a provedení. Zavolejte a my vám rádi pomůžeme.


Prodej podlahových krytin za nízké ceny - podlahové studio zajistí i pokládku

Prodej podlahových krytin za nízké ceny - podlahové studio zajistí i pokládku

Pokud potřebujete poradit s výběrem podlahových krytin, navštivte ve Vaší lokalitě Podlahové studio. V regionu Zlínský kraj doporučujeme Podlahové studio Jegla, kde mají na prodej podlahové krytiny všeho druhu za nízké ceny a postarají se i o pokládku podlahovin. Navštivte nás a pomůžeme Vám vybrat tu správnou podlahu - podlahoviny, které jsou u nás na prodej, vynikají přírodním vzhledem, odolností a snadnou údržbou. Nechejte si podlahu od nás položit a dostanete záruku na všechny námi provedené práce. Prodej podlahových krytin - u nás za nízké ceny: - odolné laminátové podlahy do domu, bytu či kanceláře - dřevěné plovoucí podlahy - PVC, vinylové podlahy - imitace dlažby, prkenné podlahy, dřeva, kamene - přírodní linoleum - marmoleum - koberce kusové i v metráži - bytové, zátěžové.


Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Uvažujete o nové podlaze do svého bytu, domu či kanceláře? Pak neváhejte a obraťte se na Podlahářství Svoboda, provádíme podlahářské práce včetně dodávky materiálu! Jsme velkoobchodní a maloobchodní prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah. Provádíme pokládku i vinylových, korkových, vodivých( elektrostatických) PVC (lino, linoleum) podlah, koberců a pomocných materiálů. Vybrat si můžete z různých typů, barevných odstínů, dřevin, vzorů, zkosených hran, zátěžové třídy i tloušťky lamelu. Neváhejte a přijďte navštívit naše Podlahářství Svoboda do Kojetic na Moravě, okr. Třebíč. Věříme, že si vyberete z velkého množství nabízených podlah a budete s naší pokládkou spokojeni!