Poptávám vyhledání vody na pozemku

Poptávám vyhledání vody na pozemku

Potřebuji najít vodu na pozemku a udělat vrt pro čerpadlo a nádrž na vodu
Poptávka byla vložena dne:
24.01.2023 09:04

Platnost poptávky:
24.02.2023 07:31

Kontaktní osoba:
FOREMEX, spol. s r.o.


Telefon:
+420 602 508 008

Okres:
Karviná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vrtané studny - vlastní zdroj podzemní vody, pro zásobování pitnou vodou

Vrtané studny - vlastní zdroj podzemní vody, pro zásobování pitnou vodou

Pokud chcete využívat vlastní studnu pro zásobování pitnou vodou, obraťte se v lokalitě Zlínský kraj na firmu EKODRILL Zlín, která provádí vyhledávání zdroje podzemní vody a staví vrtané studny na klíč. Působí hlavně na Moravě, v lokalitě Zlínský kraj, ale mnoho zakázek realizovali i v Čechách a na Slovensku. Vzhledem k tomu, že je v dnešní době voda stále hlouběji, je nutné provádět hluboké studniční vrty, jedině tak je zaručen přítok vody i v době srážkového minima. Společnost Ekodrill má k dispozici různé vrtné soupravy a jsou tak schopni vrtat ve všech druzích hornin. Realizovali již stovky zdrojů podzemní vody pro zásobování obcí, rodinných domů, chat i firemních provozů. Na základě hydrogeologického průzkumu určí optimální místo pro budoucí studnu, navrhnou optimální konstrukci studny, provedou vrtné práce a vyřídí nezbytné legislativní záležitosti až po kolaudaci vrtané studny a zavedení vody do místa spotřeby. Studny dodávají s hygienickým atestem na pitnou vodu.


Kopání, vrtání a výstavba studní, vrtané studny, rozbory vody

Kopání, vrtání a výstavba studní, vrtané studny, rozbory vody

Pokud neznáte spolehlivou firmu, která dodá studny na klíč v regionu Zlínský kraj, obraťte se na firmu EKODRILL, s.r.o. Zlín. Poskytujeme: - kopání, vrtání, výstavba studní - vrtané studny ve všech druzích hornin - vrtání, vystrojení, obsypání, vyčištění vody naším čerpadlem - vrty pro sanační technologie pro studny, pro tepelná čerpadla, pro IG průzkum - lehké i těžké vrtné soupravy. Provádíme také: - hydrodynamické čerpací zkoušky - monitorování kvality podzemní vody - rozbory vody - hydrogeologie - sondy a vrty inženýrsko-geologického průzkumu - hydrogeologický průzkum - pro vyhledání zdroje podzemní vody a optimální umístění hydrogeologických vrtů - biofyzikální, geofyzikální a karotační měření.


Vyhledávání vody, vrty pro čerpadla, hydrogeologický průzkum

Vyhledávání vody, vrty pro čerpadla, hydrogeologický průzkum

Na vrtané studny a hydrogeologický průzkum se zaměřuje společnost EKODRILL, s.r.o. Zlín. Zhotovíme vrty pro tepelná čerpadla, provádíme vyhledávání vody, rozbory vody i monitorování a úpravu její kvality. Zakázky přijímáme nejen v regionu Zlín, ale také Vsetín, Kroměříž i Přerov. Kontaktní telefon: +420577224153. Rozhodli jste se pro vlastní vrtanou studnu? Nabízíme majitelům domů, chat, zahrádek, výrobním provozům, chat, zahrádek, starostům obcí vyvrtání vlastní studny. V tomto oboru jsme díky dlouholetých zkušenostem profesionály a realizujeme studny na klíč zodpovědně. Vyhledávání vody: -biofyzikální měření – vyhledávání vody tzv. Proutkem -geofyzikální měření – vyhledávání vody přístrojem na bázi radiových vln, který vyhládá puklinové zóny a počítačově je zpracuje -karotážní měření – vyhledávání vody odběrem vzorků z horniny Vrty pro čerpadla: -přípojky včetně výkopových prací, napojení do objektů, elektroinstalace. Hydrogeologický průzkum – provádíme: -sondy a vrty inženýrsko-geologického průzkumu -zpracování hydrogeologické projekty a posudky -vyhledání, hledání zdrojů podzemní vody.


Studnařské práce, hloubení studní, opravy a rekonstrukce studní, čištění studní

Studnařské práce, hloubení studní, opravy a rekonstrukce studní, čištění studní

Chcete si nechat vykopat studnu? Hledáte spolehlivou firmu, která provádí studnařské práce a používá ověřené postupy a technologie? Obraťte se na společnost Josefa Duška, která nabízí v celém okrese Mladá Boleslav kompletní studnařské práce. Realizujeme hloubení studní o průměru ø80cm a ø100cm, čištění a dezinfekce, opravy a renovace. Zajistíme výkopy a rozvody vody od studny až do domu. Práce: - hloubením studní - opravy a rekonstrukce kopaných studní - čištění a dezinfekce studní - rozvody vody - montáže, demontáže a výměny čerpadel - vyhledávání pramenů - ke všem činnostem zajistíme dokumentaci ke stavebnímu povolení. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem.


Profesionální čištění studní a vrtů - vysokotlaké čištění a dezinfekce

Profesionální čištění studní a vrtů - vysokotlaké čištění a dezinfekce

Hledáte-li společnost, která se postará o vyčištění Vaší studni na zahradě nebo vrtu na pozemku, pak se můžete s klidem obrátit na pana Jiřího Konráda, který poskytuje čištění studen a vrtů v okolí Nového Jičína a Oder. Ať už budete chtít vyčistit vrt nebo studnu pan Jiří Konrád, je pro Vás ten pravý profesionál, který se o to postará. Nabízí kompletní služby v oblasti čištění, které zahrnují: - odpojení čerpadel - odsátí stávající vody - odčerpání nečistot a kalů - vyčištění prostoru studny a vrtu - dezinfekce Veškeré služby jsou prováděny kvalitními a profesionálními stroji jako je speciální čerpadlo a vysokotlaké stroje. Pro další informace ohledně čištění studen a vrtů se neváhejte na pana Jiřího Konráda obrátit.


Vyhledávání zdrojů podzemní vody Prosetín – odborné vrtné práce

Vyhledávání zdrojů podzemní vody Prosetín – odborné vrtné práce

V oblasti zdrojů podzemní vody nabízíme vyhledávání zdrojů podzemní vody, zpracování podkladů pro stavební a vodoprávní řízení, hydrodynamické zkoušky, laboratorní analýzy, montáže čerpací techniky a mnoho dalšího. Vlastníme veškerá potřebná oprávnění a certifikace k provádění činnosti a řadíme se mezi špičku v našem oboru. Působíme v převážné části ČR, severní Moravy a západní části jižní Moravy. Naše služby jsou velmi rozsáhlé dodáváme tepelná čerpadla, provádíme vrtné práce, nabízíme inženýrskou a poradenskou činnost. Pro veškerý výčet našich prací se podívejte na naše webové stránky a uvidíte, že toho, co neděláme je opravdu minimum. Těšíme se na vaši návštěvu.