Zabezpečenie a organizácia celomestských slávností mesta Komárno v rokoch 2023, 2024, 2025, 2026

Zabezpečenie a organizácia celomestských slávností mesta Komárno v rokoch 2023, 2024, 2025, 2026

Predmetom zákazky je kompletné poskytnutie služieb na zabezpečenie a organizáciu nasledovných celomestských slávností mesta Komárno v rokoch 2023, 2024, 2025 a 2026:
- Komárňanské dni,
- Vínne korzo,
- Silvestrovská veselica.
Veřejná zakázka vložena:
23.01.2023 11:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Komárno

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Komárno

Zadavatel IČ:
00306525

Zadavatel ulice:
Nám. gen. Klapku 1

Zadavatel PSČ:
945 01

Zadavatel obec:
Komárno

Kontaktní osoba:
Mgr. Agneša Zsitvová

Zadavatel telefon:
+421 352 851 263


Zadavatel web:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/4284

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952000-2
Služby na organizovanie podujatí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Společenské a vzdělávací centrum Louka - kongresový sál, turistické informační centrum a workshopové dílny

Společenské a vzdělávací centrum Louka - kongresový sál, turistické informační centrum a workshopové dílny

Centrum Louka představuje nové, společenské a vzdělávací centrum ve Znojmě, které je vybudováno v nejstarší části Louckého kláštera nazývaného Stará škola. V tomto centru najdou všichni příchozí návštěvníci kongresový sál, turistické informační centrum i workshopové dílny. V moderním konferenčním sálu se pohodlně usadí 80 osob školně a 150 divadelně. Díky vysoké technické úrovní a moderní prezentační technice je tento klimatizovaný sál vhodný pro pořádání kongresů a konferencí, společenských akcí, divadelních představení, školení a dokonce i svateb. Pravidelně se zde konají komentované prohlídky kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava, kde se dozvíte základní informace o řádu premonstrátů i o tzv. louckém klášteře .


Správnou atmosféru Vánoc navnadí výstava Betlémů, kde je možné vidět řezbáře v akci

Správnou atmosféru Vánoc navnadí výstava Betlémů, kde je možné vidět řezbáře v akci

Těšíte se na Vánoce? Líbí se Vám Betlémy? Chcete si zpříjemnit chvíli při zběsilém nakupování dárků? Navštivte výstavu Betlému v Tiskárně KLEINWÄCHTER ve Frýdku-Místku v podhůří Beskyd. Na výstavě Betlémů máte možnost vidět přes 180 krásných betlémů. Máte možnost se zaposlouchat do koled, vidět řezbáře v akci, zastavit se, nasát atmosféru a pozitivní energii křesťanských Vánoc. Uniknout ze shonu a materiální podstaty, která byla v posledních letech Vánocům přidělena. V roce 2018 navštívilo výstavu 7000 návštěvníků během dvou dnů. Na výstavu se přijíždí podívat i návštěvníci ze zahraničí, nejen z Evropy, ale i z Kanady, Austrálie či Ameriky. Vstup na výstavu je zdarma. Letos ale máte možnost přispět na charitativní sbírku, kterou pořádá Charita Frýdek-Místek: - pro denní stacionář na duševně retardované klienty - na pomoc pro aktivity seniorů našeho města Přijďte se letos podívat na Betlémy i Vy.


Putovní multimediální výstava Trnkova Zahrada na pomezí výstavy, divadelního představení a animovaného filmu

Putovní multimediální výstava Trnkova Zahrada na pomezí výstavy, divadelního představení a animovaného filmu

Slyšeli jste o multimediální výstavě Trnkova Zahrada? Bydlíte v okolí Znojma a rádi byste si tuto výstavu naživo prohlédli? Od května do září máte možnost na vlastní oči shlédnout tuto výstavu plnou fantazie a radosti v prostorách Louckého kláštera ve Znojmě. Tento multimediální projekt se pohybuje na pomezí výstavy, divadelního představení a animovaného filmu s respektem k dílu světoznámého ilustrátora Jiřího Trnky. Interaktivní výstava je určena dětem, dospělým, školám i školkám. Zahrada je plná her, spojuje umění s novými technologiemi, ale dá se v ní i příjemně odpočívat. Vstupenky na tuto výstavu zakoupíte v TIC ve Znojmě.


Program pro firemní akce a večírky už nevymýšlejte, pronájem autodráhy SCX Vám zajistí dostatek zábavy

Program pro firemní akce a večírky už nevymýšlejte, pronájem autodráhy SCX Vám zajistí dostatek zábavy

Hledáte v Brně na firemní akce a večírky zábavu? Připravíme Vám program přesně podle Vašeho přání! Při osobním setkání sestavíme firemní či večírkový program přesně tak, jak si budete přát. Autodráha je až pro šest lidí a lze jí sestavit do několik okruhů, popřípadě sestavit okruh podle Vašeho přání. Pro výherce zajistíme diplomy nebo poháry a s dráhou Vám samozřejmě pomůže vyškolená obsluha. Celková cena zapůjčení se skládá z následujícího: -vlastní pronájem autodráhy -doprava -údržba (obsluha) -účtování případných škod na autíčkách či dráze (za velkoobchodní ceny) -při několika denních akcích je třeba zajistit ubytování pro obsluhu, popřípadě bude ubytování naúčtována k celkové sumě Užijte si adrenalinovou zábavu se svými kolegy a přáteli s rychlostní autodráhou SCX. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat! Těšíme se na společnou spolupráci.


Pořádání firemních večírků, rautů, kulturních akcí, okres Havlíčkův Brod

Pořádání firemních večírků, rautů, kulturních akcí, okres Havlíčkův Brod

Specialistou na pořádání kulturních akcí, firemních večírků či rautů je společnost Petr Domkář sídlící ve městě Světlá nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod. Organizace firemních večírků, rautů i kulturních akcí. Petr Domkář zařídí profesionální organizaci i průběh vašich firemních večírků, rautů či kulturních akcí. Připraví pro vás vynikající rautové pohoštění přesně podle vašich představ.


Originální, netradiční a vtipné svatební karikatury od Svatba vesele

Originální, netradiční a vtipné svatební karikatury od Svatba vesele

Plánujete svatbu a přemýšlíte, jakou ještě zábavu vymyslet pro Vaše svatební hosty? Pak už nic nevymýšlejte a podívejte se na nabídku společnosti Svatby vesele, kde pro Vás mají kreslení svatebních karikatůr. Svatba to je výjimečná událost, která se koná jednou v životě. Kromě tradičních svatebních aktivit, se každý pár snaží pro svůj den vymyslet něco výjimečného. A právě to pro Vás zajistí společnost Svatba vesele, která nabízí kreslení karikatur svatebčanů přímo na Vaši svatební zábavě. Tato netradiční ale přesto originální zábava se Vám bude určitě líbit. Sednout si před stojan a nechat se zábavně nakreslit totiž nezažijete každý den, a k tomu si Vaši svatební hosté ještě odnesou milou památku na Vaši svatbu, kterou jistě nezastrčí jen tak do šuplíku. A i pro Vás novomanželé to může být originální a vtipná vzpomínka na Váš jedinečný den. Že Vás naše nabídka zaujala? Pak na nic nečekejte a kontaktuje společnost Svatba vesele pomocí jejich webových stránek, kde se navíc můžete podívat na více ukázek tvorby a rovnou si i zamluvit termín setkání.