Školenia v oblasti Governance

Školenia v oblasti Governance

Predmetom zákazky je dodanie odborných školení v oblasti kybernetickej a informačnej bezpečnosti v nasledovných kategóriách:
školenia v oblasti Governance maximálne 600 školení,
technické školenia maximálne 715 školení.
Veřejná zakázka vložena:
23.01.2023 11:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republ

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.02.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republ

Zadavatel IČ:
50349287

Zadavatel ulice:
Pribinova 4195/25

Zadavatel PSČ:
811 09

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Martin Nociar

Zadavatel telefon:
+421 220 928 376


Zadavatel web:
http://mirri.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vzdělávání v oblasti účetnictví, financí podniku, obchodního práva a daní

Vzdělávání v oblasti účetnictví, financí podniku, obchodního práva a daní

Vzdělávání v oblasti účetnictví, financí podniku, obchodního práva či daní poskytuje společnost INSTITUT CERTIFIKACE ÚČETNÍCH, a.s. Vzdělávací akce jsou určeny jak pro zkušené účetní, tak pro absolventy škol i naprosté začátečníky. Po absolvování kurzů získáte všeobecně uznávané certifikáty. INSTITUT CERTIFIKACE ÚČETNÍCH, a.s. nabízí také rekvalifikační kurzy s akreditací MŠMT v oboru mzdové účetnictví.


Svářečská škola Hodonín, služby svářečského dozoru

Svářečská škola Hodonín, služby svářečského dozoru

V Hodoníně naleznete svářečskou školu, která již připravila mnoho svářečů pro výkon povolání svářeče. Nabízí několik variant svářecích kurzů, mimo jiné také rekvalifikační svářecí kurzy, které organizuje např. Úřad práce. Svářečská škola v Hodoníně disponuje plně vybavenou dílnou o rozměrech 266 m². Svářečská škola poskytuje také služby svářečského dozoru, nabízí služby svářečského kontrolora, či vizuální a penetrační kontroly sváru vč. vyhotovení protokolu. Svářečskou školu naleznete v areálu na ulici Anenská 7, Hodonín.


Českomoravský svaz minipivovarů

Českomoravský svaz minipivovarů

Českomoravský svaz minipivovarů sdružuje členy ze všech částí České republiky, kteří významným způsobem ovlivňují společenský život v regionech. Šíří tím dobré jméno českého piva a slavnou tradici našeho pivovarství. Českomoravský svaz minipivovarů hájí zájmy svých členů a vystupuje nejen jako poradce, ale i silná a jednotná autorita při jednání s úřady a institucemi stejně jako při jednání se zákonodárci nad novinkami a úpravami legislativy. Cílem Českomoravského svazu minipivovarů je mimo jiné poskytnout vzdělávací servis v širokém spektru vědomostí, týkajícího se podnikání v minipivovarech, ale také systém vzájemného vyměňování osobních zkušeností a seznamování s novinkami oboru. Svaz se také podílí na vzdělávání a přípravě budoucích sládků. V neposlední řadě poskytuje informační servis v legislativních novinkách.


Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Pozvánka na školení strojníků ve školícím středisku Knotek Vlčnov. Přípravný kurz strojníků, za účelem získat strojnický průkaz na zemní stroje, je určen pro 10 lidí. Školení probíhá přímo ve výukovém středisku ve Vlčnově v areálu Střechostav. Nejbližší plánované školení únor a duben 2023. Případně je možné si domluvit školení kdekoliv v ČR, podmínkou je zajištění min. 10 zájemců. Jedná se o kurz na obsluhu a řízení zemních a stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/65 Sb.. Strojnický průkaz využijete pro nakladače, rypadla, buldozery, UNC, betonárny a autodomíchavače. Podmínkou přijetí do kurzu je: - řidičské oprávnění skupiny C nebo T pro stroje o hmotnosti nad 3,5 t - řidičské oprávnění skupiny T nebo B pro stroje o hmotnosti do 3,5 t - dozery pásové bez řidičského průkazu - zdravotní způsobilost. Kurz je zakončen státní zkouškou. Účastníci obdrží strojnický průkaz. Pořádáme i Základní kurz na zemní a stavební stroje a kurz na rozšíření strojnických průkazů a Opakovací jednodenní školení po dvou letech. Kursovné se hradí v hotovosti při prezenci nebo fakturou na základě řádně vyplněné objednávky. V ceně je zahrnuto kursovné, učební pomůcky, závěrečná zkouška a vystavení strojnického průkazu.


Doškolovací kurzy svařování v ochranné atmosféře, elektrickým obloukem a dalšími metodami

Doškolovací kurzy svařování v ochranné atmosféře, elektrickým obloukem a dalšími metodami

Chtěli by jste rozšířit své znalosti, které jste získali u základního kurzu? Pak přijďte na doškolovací kurz svařování různými metodami na různých materiálech,které pořádá společnost RIVS s.r.o. v Ostravě. Kurz je určen pro všechny osoby starší 18 let, které jsou zdravotně způsobilé a vlastní „Průkaz odborné kvalifikace svářeče“. Termín přizpůsobíme zákazníkovi, délka kurzu je 2-4 dny. Kurz je zakončen písemným testem z teoretické části a praktickou zkouškou. Náplň kurzu: - bezpečnostní předpisy dle norem ČSN - nauka o materiálech a jejich příprava - technologie svařování - zařízení pro svařování - seznámení s pracovištěm a s zařízením - praktický výcvik svařování Metody: - svařování elektrickým obloukem vysokolegovaných austenitických ocelí - ZK 111 8   - svařování v ochranné atmosféře tavící se elektrodou  - ZK 135 1.1 A ZK 135 6;  CO2 A AR - ZK 131 31;AR - ZK 131 21; Směsných plynů vysokolegovaných austentických ocelí -  ZK 135 8 - svařování trubičkovým drátem - svařování vysokolegovaných austenitických ocelí netavící se elektrodou v ochranné atmosféře - ZK 141 8 - svařování mědi v ochranné atmosféře ar netavící se elektrodou –  ZK 141 31  - svařování hliníku v ochranné atmosféře ar netavící se elektrodou -  ZK 141 21  - svařování automatem pod tavidlem na nerezových ocelích  - ZK 121 8 - řezání kyslíkem  - ZP 311-2 1.1 (D-G 2) - pájení plamenem - ZK 912  (Z-L)


Elektro školení dle vyhlášky 50/78 Sb. určené pro slaboproudaře, elektrikáře i revizní techniky

Elektro školení dle vyhlášky 50/78 Sb. určené pro slaboproudaře, elektrikáře i revizní techniky

Pokud pracujete s elektřinou, zákon vyžaduje získání osvědčení podle NV 194/2022. Chcete-li takové osvědčení získat, přihlaste se na školení, které pořádá Institut vzdělávání a informací BAEL. Naše školení a přezkoušení je určené pro elektrikáře, slaboproudaře, revizní techniky i projektanty. Jedná se o jednodenní školení, probíhající v naší učebně od 9 hodin. Vedou ho profesionální lektoři s bohatými praktickými zkušenostmi, které Vám velmi rádi předají. Školení poskytujeme pro osvč, živnostníky, podnikatele a firmy z celého Moravskoslezského kraje, ale není pro nás problém ho zařídit i v rámci celé České republiky. Je možné, aby školení probíhalo přímo u Vás ve firmě, ale požadujeme minimálně osm uchazečů. Nezapomeňte si sebou vzít veškeré doklady o dosaženém vzdělání, potvrzení o zdravotní způsobilosti, o délce praxe v oboru elektro a případně starší osvědčení. Je nutné, abyste se vždy přihlásili e-mailem, telefonicky či na našich webových stránkách!