Nájem zařízení pro měření rychlosti ve správním obvodu ORP Jaroměř

Nájem zařízení pro měření rychlosti ve správním obvodu ORP Jaroměř

Předmětem této VZ je zajištění provozu technologického zařízení pro měření rychlosti a to včetně technické infrastruktury, která je potřeba k jeho instalaci a provozu pro Objednatele, a to s potřebnou péčí, řádně, včas a v dohodnuté kvalitě, přičemž Objednatel se zavazuje poskytnout Zhotoviteli veškerou nezbytnou součinnost, technickou infrastrukturu převzít a zaplatit za její zhotovení cenu podle této Smlouvy a dále hradit nájem za poskytnutí technologie dle této Smlouvy. Jednotlivé závazky Zhotovitele předmětu Smlouvy jsou: a) dodání a zhotovení konstrukcí (stožárů) na jednotlivých lokalitách pro umístění technologie a zajištění elektrické energie na těchto konstrukcích dle specifikace přílohy č. 8. této ZD včetně vyřízení veškerých povolení k výstavbě a k tomu nutným vyjádřením a zpracování projektové dokumentace, b) dodání a instalaci hardwaru pro provozování softwaru pro vyhodnocování a validaci dopravních přestupků dle specifikace přílohy č. 8 této ZD, c) dodání a instalaci softw
Veřejná zakázka vložena:
23.01.2023 08:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Jaroměř

Originální záznam:

Okres:
Náchod

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
43 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Jaroměř

Zadavatel IČ:
00272728

Zadavatel ulice:
nám. Československé armády 16

Zadavatel PSČ:
551 01

Zadavatel obec:
Jaroměř

Kontaktní osoba:
Jiří Pacovský

Zadavatel telefon:
+420 491 847 170


Zadavatel web:
http://www.jaromer-josefov.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

51210000-7
Instalace a montáž měřících přístrojů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Diagnostická technika SONAPHONE Smart - využití pro různé aplikace v průmyslu

Diagnostická technika SONAPHONE Smart - využití pro různé aplikace v průmyslu

Poptáváte diagnostikou techniku? Společnost SONOTEC z Brna vyrábí inteligentní ultrazvuková zařízení pro různé aplikace v průmyslovém odvětví. Diagnostika je nejčastěji využívána pro kontrolu ložisek, těsnosti ventilů, nebo případné zjištění přítomnosti nežádoucích elektrických výbojů u standardních systémů s vysokým napětím. Také slouží pro přímé měření úniku vzduchu netěsnostmi a odhalení případné poruchy izolace. Naměřená data zaznamenává díky speciální SW aplikaci. Sonda typu SONAPHONE Smart Vám garantuje ty nejlepší výsledky měření a je schopná přesně lokalizovat místa, kde k úniku vzduchu vlastně dochází. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Obchodní váhy Praha - vybavení obchodů, samoobslužné i pokladní

Obchodní váhy Praha - vybavení obchodů, samoobslužné i pokladní

Potřebujete vybavit svůj obchod novou obchodní vahou? Neváhejte a obraťte se na naši společnost Mettler - Toledo, s.r.o., která sídlí na adrese Třebohostická 2283/2, 100 00 Praha 10. Nabídneme Vám několik druhů vah včetně softwarů. V našem sortimentu naleznete základní váhy, které jsou lehké, přenosné a snadno ovladatelné, ideální pro otevřené tržnice. Dále pro oddělení s čerstvým ovocem a zeleninou nabízíme pultové samoobslužné váhy s dotykovým displejem počítačového typu. Poskytujeme také odolné a spolehlivé váhy do pokladních zón. Zdali máte ve Vašem obchodě problém s nedostatkem místa, nabídneme Vám jako ideální řešení závěsnou váhu s dotykovým displejem a otevřenou počítačovou technologií.


T24, telemetrický systém pro dálkové monitorování a přenos signálů

T24, telemetrický systém pro dálkové monitorování a přenos signálů

Sháníte kvalitní a přesný systém pro přenos digitálních signálů z čidel nebo snímačů? Vyzkoušejte Technologii T24, kterou dodává firma UTILCELL s.r.o. Tento bezdrátový systém, pracující na kmitočtu 2,4 Ghz, dosahuje až 800 m a je uzpůsoben tak, aby odolával i silnému průmyslovému rušení. Technologii lze využít například pro: - snímání hmotnosti v silových nádobách - sledování změn statické pevnosti budov - sledování zátěže mostních konstrukcí - měření deformací rotujících hřídelí - snímání rychlosti větru a pnutí úchytů stanů a pódií V naší nabídce naleznete také veškeré příslušenství k Technologii T24. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.


Vodoměry, neovlivnitelné vodoměry Praha - bytové vodoměry pro SVJ

Vodoměry, neovlivnitelné vodoměry Praha - bytové vodoměry pro SVJ

Maddeo CZ s.r.o. Praha Chcete chytře předcházet tahanicím či nedorozuměním za odečty bytových vodoměrů? Máte zájem o spolehlivé řešení v problematice bytových vodoměrů? Oslovte naši firmu Maddeo CZ s.r.o. Praha a dozvíte se více informací. Jste bytové družstvo SVJ? Pak pro Vás máme hned dvě řešení. Nabízíme řešení jak pro ty co chtějí fyzický odečet vodoměru s návštěvou bytu, tak i pro ty co volí raději dálkové odečty bez nutnosti návštěvy bytu. U nás si vyberete kvalitní vodoměry jak typu přesný neovlivnitelný vodoměr, tak i antimagnetický vodoměr s RF modulem. Neváhejte nás kontaktovat.


Biometrický docházkový terminál Qubos pro evidenci docházky a kontrolu či řízení vstupu do firem

Biometrický docházkový terminál Qubos pro evidenci docházky a kontrolu či řízení vstupu do firem

Pokud potřebujete ve firmě vyřešit kontrolu vstupu osob nebo řídit a evidovat docházku zaměstnanců, zcela nový přístup přináší biometrický docházkový terminál Qubos, který je produktem firmy COMINFO a.s. Zlín. Qubos je datově vždy propojený se softwarem INFOS, který je také produktem firmy. Díky tomu dodáme kompletní řešení, které řeší evidenci a zpracování docházky i přípravu podkladů pro zpracování mezd. Docházkový terminál Qubos umožňuje několik metod identifikace osob a je možné jej použít pro kontrolu vstupu i ovládání turniketu. Velmi jednoduše je možné ho přizpůsobit potřebám zákazníka díky konfiguraci počtu a pořadí ikon a editaci textových popisků v docházkovém softwaru. Způsoby identifikace osob: - RFID kartou - otisk prstu - rozpoznání obličeje - dvoufaktorová autentizace. Výhody: - volba jazyka ovládání přímo na displeji - základní informace o docházce dostupné přímo na terminálu - přehledné grafické zobrazení všech nutných informací - velký výběr typů ikon a libovolný textový popis - možnost instalace pomocí konzole na turniket nebo integrace displeje přímo do těla turniketu.


Multifunkční LED světla, majáky řady PYRA od Pfannenbergu - nejjasnější LED technologie

Multifunkční LED světla, majáky řady PYRA od Pfannenbergu - nejjasnější LED technologie

V současné době jsou výrobky nové řady LED PYRA® společnosti Pfanneberg nejflexibilnější a nejjasnější technologií LED - jde o multifunkční LED světla, majáky. Oficiální zastoupení pro Českou republiku má společnost EMS ELEKTRO s.r.o. Otrokovice - Zlínský kraj. Nová řada LED PYRA® se používá všude tam, kde je třeba zobrazovat varování a informace o strojích a zařízeních, místnostech nebo oblastech. Kromě ultra jasné technologie LED má nová řada mnoho dalších výhod. Volitelný je nejen režim signalizace, ale také frekvence blikání, díky nimž je světlo přizpůsobitelné všem vašim aplikacím. Rozsah napájení umožňuje připojení k téměř jakémukoli napájecímu napětí a zaručuje nespočet možností aplikace. Nová PYRA® LED je k dispozici jako jediné světlo, jako semafor nebo v kombinaci se sirénou. Pro více informací nebo předvedení nás kontaktujte mailem.