Poskytovanie stravy pre študentov a zamestnancov UJS

Poskytovanie stravy pre študentov a zamestnancov UJS

Predmetom zákazky, POSKYTOVANIE STRAVY PRE ŠTUDENTOV A ZAMESTNANCOV UJS sú služby školskej jedálne formou obedov a večerí pre študentov, a obedov pre zamestnancov Univerzity J. Selyeho v Komárne, (ďalej len UJS) v priestoroch kuchyne a jedálne v budove Konferenčného centra a ŠD Čajka v Komárne a v prevádzkových priestoroch poskytovateľa stravovania. Výdaj obedov je v pracovných dňoch od 11, 30 hod. do 14, 00 hod. a večere od 17, 30hod. do 18, 30 hod..

Predpokladaný počet vydaných obedov pre študentov je 30.000 ročne, pre zamestnancov 30.000 ročne, t.j. spolu 60.000 obedov ročne. Odhadovaný počet vydaných jedál nemusí byť plne vyčerpaný!!!

Pre účely poskytovania stravovacích služieb verejný obstarávateľ poskytuje nezariadený priestor výdajne jedál a to bez zariadenia a bez tanierov a príborov:
budovy Konferenčného centra, Pevnostný rad č.2, Komárno
budovy ŠD Čajka, Bratislavská cesta č.2, 945 01 Komárno
a v prevádzkových priestoroch poskytovateľa stravovania v k.ú. Komárno.

Poskytovateľ služby je povinný uhradiť verejnému obstarávateľovi náklady spojené s užívaním priestorov kuchyne a jedálne vrátane DPH, ktorými sú: dodávka elektrickej energie, dodávka plynu, vodné a stočné, odvoz a likvidácia odpadu.

Stravnú jednotku tvorí 1x polievka, 1x pečivo (chlieb), 1x hlavné jedlo, 1x nealkoholický nápoj, pričom v dennej ponuke musia byť najmenej 2 jedlá mäsité, 1 jedlo bezmäsité.

Bližšie informácie sú v Prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky a ostatných prílohách.
Veřejná zakázka vložena:
20.01.2023 11:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
UNIVERZITA J. SELYEHO

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
UNIVERZITA J. SELYEHO

Zadavatel IČ:
37961632

Zadavatel ulice:
Bratislavská cesta 3322

Zadavatel PSČ:
945 01

Zadavatel obec:
Komárno

Kontaktní osoba:
osoba poverená VO

Zadavatel telefon:
+421 357 901 737


Slovník veřejné zakázky (CPV)

55520000-1
Služby hromadného stravovania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Automat na chlazená jídla – obědový automat Damian Food, prodej, dodávka, servis

Automat na chlazená jídla – obědový automat Damian Food, prodej, dodávka, servis

Pokud plánujete provozovat obědový automat, pak nás neváhejte oslovit. Jsme zaměření na provozování obědových, nápojových a svačinových automatů (doplňování, servis a běžnou údržbu), bez nutnosti zakoupení nebo pronájmu přístroje. Naše společnost DELIKOMAT s.r.o., se sídlem v Brně – Modřicích, doporučuje automat na chlazená jídla - obědový automat DAMIAN FOOD. Tento automat má velmi jednoduché ovládání s možností vybavení na čtečky čipových klíčů nebo karet. Nejčastěji dodáváme do firem pro stravování pracovníků. Automat na chlazená jídla pojme až 10 druhů jídel o 60 porcích. Můžete si vybrat z tradičních jídel jako je svíčková na smetaně, hovězí guláš s knedlíkem, smažený kuřecí řízek s bramborovou kaší, rizoto s kuřecím masem sypané sýrem, halušky se zelím a další chutná jídla. Obědový automat Damian Food je možné umístit do bufetu, či kantýny jako doplňující sortiment. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Zavařeniny od lokálních pěstitelů ze zeleniny a ovoce, ovocné marmelády

Zavařeniny od lokálních pěstitelů ze zeleniny a ovoce, ovocné marmelády

Preferujete nákup zavařenin od lokálních výrobců? Hledáte výrobce ovocných a zeleninových zavařenin, které jsou vyráběny z ovoce a zeleniny vypěstované na českých polích a sadech? Navštivte prodejnu Zelenina Kratochvílovi Kupařovice. Najdete u nás různé druhy ovocných a zeleninových zavařenin z ovoce, které jsme si vlastnoručně vypěstovali na našich polích a sadech. V zeleninových zavařeninách najdete mrkev, celer, papriku, květák, ale i různé směsi beraních rohů. Vyrábíme také ovocné marmelády a ovocné zavařeniny, a to například z třešní, meruněk nebo jahod.


Loupané brambory, polotovary z brambor pro gastro zařízení - vakuově balené, rozvoz

Loupané brambory, polotovary z brambor pro gastro zařízení - vakuově balené, rozvoz

Potřebujete pro své gastro zařízení brambory prvotřídní kvality, které už jsou loupané? Pak jsou pro vás naše polotovary z brambor tou nejlepší volbou! Bramborové polotovary dodáváme vakuově balené, aby neztratily svou kvalitu, v těchto variantách: - kuličky, - plátky, - kostičky, - loupané, - americké, - čtvrtky. Samozřejmostí je i zajištění rozvozu v kraji: - Jihomoravském, - Moravskoslezském, - Olomouckém. Naše produkty distribuujeme také na Slovensko. Těšíme se na naši spolupráci!


Palačinky - stroje, suroviny a obaly na výrobu palačinek

Palačinky - stroje, suroviny a obaly na výrobu palačinek

Připravte si výborné palačinky jako od šéfkuchaře - s plotnami a několika druhy směsí, které má v nabídce společnost CORNiCO Company, s.r.o. se vám výroba palačinek vždy podaří. Vše si jednoduše vyberete v našem specializovaném internetovém obchodě, kde máme suroviny skladem nebo vám jednoduše zajistíme jejich objednávku. Poskytujeme široký výběr příslušenství a doplňků: - stroje na palačinky (elektrické i plynové plotny) - vozíky, pojízdné, mobilní stánky - temperovače čokolády - práškové směsi (sladké, slané, pohankové) - cukrářské posypy, čokolády - polevy, toppingy (různé příchutě) - papírové tácky a kornouty - brusný kámen, špachtle, hrabičky, tampóny, zástěry, plakáty a další. Vychutnejte si pravé francouzské palačinky u vás doma nebo je připravte na dětské oslavě.


Výroba a prodej gastro polotovarů, zeleniny pro restaurace, jídelny i nemocnice

Výroba a prodej gastro polotovarů, zeleniny pro restaurace, jídelny i nemocnice

Chcete ušetřit čas pomocí zeleniny, kterou už budete mít očištěnou, oloupanou a připravenou k použití? Využijte služeb firmy Dunaj - Ostrava CZ s.r.o., zabývající se distribucí gastro polotovarů. Díky našim polotovarům si zkrátíte dobu příprav jídel v nemocnicích, restauracích, jídelnách a jiných gastro zařízeních. Všechny polotovary jsou vakuově balené a tím zaručujeme jejich stálou svěžest. Můžete si u nás objednat: - zelenina na svíčkovou - zelenina na bramborový salát - mrkev, brambory, petržel, celer, kapusta, zelí, červená řepa. Zeleninu Vám upravíme dle Vašeho přání - kostky, plátky, nudličky a dodáme v syrovém či vařeném stavu. Distribuci provádíme po Moravskoslezském, Jihomoravském i Olomouckém kraji, tak neváhejte a kontaktujte nás!


Zdravá povidla - kvalitní, přírodní produkt, s výraznou chutí švestek

Zdravá povidla - kvalitní, přírodní produkt, s výraznou chutí švestek

Pokud používáte často švestková povidla při pečení či vaření, jistě Vás potěší, že můžete objednat kvalitní, zdravá povidla, 100% přírodní produkt přímo od výrobce - rodinné firmy Švestková povidla Jiří Netopil, z regionu Zlínský kraj. Výrazná chuť švestek i přirozené vlastnosti jsou zachovány i po tepelném zpracování, není nutné doslazování přidaným cukrem, nepoužíváme konzervanty. Díky kvalitě povidel jsme se stali vítězem D-Testu 03/2016 v odpovídající kategorii a získali jsme značku Regionální potravina. Provozovnu najdete v obci Pravčice, nedaleko Kroměříže.