Dodávka drevených peliet

Dodávka drevených peliet

Predmetom zákazky je dodanie 80 t drevených peliet v min. triede kvality A1, vrátane dopravy a manipulácie.
Veřejná zakázka vložena:
20.01.2023 11:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Mútne - prevádzka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Mútne - prevádzka

Zadavatel IČ:
37804669

Zadavatel ulice:
Mutné 194

Zadavatel PSČ:
029 63

Zadavatel obec:
Mútne

Kontaktní osoba:
Ing. Jozef Blažeňák

Zadavatel telefon:
+421 902 991 070

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09111400-4
Drevné palivá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej palivového dřeva – stejnoměrný žár a stabilní, dlouhotrvající oheň

Prodej palivového dřeva – stejnoměrný žár a stabilní, dlouhotrvající oheň

Dochází Vám zásoby palivového dříví a chcete zásoby, které zajistí stabilní hoření a stejnoměrný žár? V tom případě se obraťte na společnost BOŠ spol. s r.o. Společnost BOŠ spol. s r.o. prodává dub, což je suché, tvrdé dřevo vhodné na dlouhodobější skladování. Dřevo je dodáváno v různých délkách (25, 33, 50 a 100 cm) a objemech od 10 – 20 prms. Doplňte zásoby dřeva pro dlouhotrvající oheň a kontaktujte nás!


Prodej měkkého a tvrdého palivového dřeva Vysočina

Prodej měkkého a tvrdého palivového dřeva Vysočina

Chcete si udělat zásoby palivového dřeva? Naše firma WOOD RAKUŠAN vyrábí a prodává palivové dřevo měkké a tvrdé v délkách 25, 30, 33, 40, 45 a 50cm(popřípadě 1m). Z měkkého palivového dřeva nabízíme smrk a borovice, z tvrdého pak buk, dub, břízu, jasan a akát. Palivové dřevo prodáváme jako volně sypané(tj. krychle o straně 1m, kam je dřevo volně nasypané). = 1 PRMs(jeden prostorový metr sypaný) Palivového dřevo o délce 1m prodáváme jako skládaný metr(tj. krychle o straně 1m vyskládána metrovými poleny). = 1 PRMr(jeden prostorový metr rovnaný). Při odběru 8 PRMs je doprava do 20 km zdarma (za další kilometr navíc účtujeme 17 Kč), při odběru menšího množství se účtuje 17kč/km. Naše produkty jsou dostupny zákazníkům nejen z kraje Vysočina, ale i z kraje Jihomoravského. Kompletní nabídku truhlářského řeziva a ceník paliv naleznete na webových stránkách.


Prodej kvalitního palivového dřeva z měkkých i tvrdých dřevin

Prodej kvalitního palivového dřeva z měkkých i tvrdých dřevin

Pokud sháníte kvalitní palivové dřevo o okolí Znojma a Moravských Budějovic, pak se obraťte na společnost BOŠ spol. s.r.o. Prodáváme kvalitní palivové dříví z tvrdých listnatých dřevin jako buk, dub a habr, a z měkkých jehličnatých dřevin jako smrk, borovice a modřín. Dřevo jehličnatých stromů díky svému složení hoří rychleji, tvrdé listnaté dřevo naopak zase pomaleji. Dřevo je ekologické palivo – jeho topením šetříte životní prostředí. Dřevo dodáváme krácené i štípané a vybrat si můžete z několika délek a to: 25cm, 33cm, 50cm a 100cm. Nechte veškerou práci na nás a nechte si dovézt kvalitní dřevo až k Vám domů!


Kvalitní grilovací brigety s dlouhou hořlavostí, ideální pro uzavřené grily

Kvalitní grilovací brigety s dlouhou hořlavostí, ideální pro uzavřené grily

Milujete grilování masa i zeleniny a sháníte kvalitní brikety, aby jste si tento čas co nejvíce zpříjemnili? Pak Vás jistě potěší brikety na grilování Dauerbrenner, které prodává společnost EMTB Trade s.r.o. na pobočce v Brně a na e-shopu. Díky dlouhé výhřevnosti jsou vhodné i do gastro provozů a restaurací. Naše brikety Vás překvapí nejen svou kvalitou, dlouhou výhřevností, doba grilování je až 4 hodiny, ale i tím, že zajistí stejnoměrné rozložení tepla na grilu a také tím, že nepropadají spálené roštem. Ideální jsou především do uzavřených grilů. Vyrobeny jsou z uhlíku a jejich zdravotní nezávadnost zaručuje přidání bramborového nebo kukuřičného škrobu. Také mají certifikát z německé zkušebny.


Sypké materiály, černé a hnědé uhlí, koks - doprava, prodej

Sypké materiály, černé a hnědé uhlí, koks - doprava, prodej

Potřebujete zajistit jakoukoliv přepravu sypkých materiálu v požadované kvalitě a čase? Pak se obraťte na firmu EMTB Trade s.r.o. Nabízíme velkokapacitní přepravu materiálů a zboží po silnici i po železnici po celé Evropě. Velkoobchodní prodej: - černé a hnědé uhlí - koks - brikety - biomasa. Přeprava, mezinárodní nákladní doprava: - pevná paliva - sypké stavební hmoty - obilniny - kamenivo, štěrky - paletové zboží - železný šrot, plechy. Pro přepravu materiálů používáme sklápěcí velkoobjemové návěsy nebo vozy našich smluvních partnerů. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Prodej tuhých paliv a sypkých materiálů, autodoprava - přeprava sypkých hmot

Prodej tuhých paliv a sypkých materiálů, autodoprava - přeprava sypkých hmot

Hledáte prodejce tuhých paliv? Nebo sháníte dodavatele sypkých materiálů, který Vám zároveň sypké hmoty přepraví? Představujeme firmu Jan Dolenský - AUTODOPRAVA s.r.o., která se zabývá prodejem nízko sirnatého uhlí SD Bílina (ořech I., ořech II.). Současně prodáváme z vlastního depa písky, štěrky, drtě a kačírky. Současně Vám přepravíme všechny sypké hmoty na místo potřeby. Používáme automobil Praga V3s sklápěč a VOLVO sklápěč 9 t + přívěs sklápěcí 18 t. Dále disponujeme technikou vozidlo Mercedes-Benz Atego, verze 4x4 kontejner 6t., vozidlo PRAGA V3S sklápěč 6 t a traktorbagr NEWHOLLAND B115. Můžete se na nás obrátit v případě potřeby zemních prací, terénních úprav a zimní údržby.