Zavedenie systému riadenia ISO 27001 – externý certifikačný audit

Zavedenie systému riadenia ISO 27001 – externý certifikačný audit

Predmetom bude záväzok poskytovateľa nestranne zistiť, či objednávateľ v súlade so žiadosťou o certifikáciu informačnej bezpečnosti spĺňa podmienky a kritériá normy ISO/IEC 27001:2013 pre získanie certifikátu informačnej bezpečnosti a v prípade kladného výsledku sa poskytovateľ zaväzuje vydať objednávateľovi certifikát zhody (ďalej ako certifikačný audit) - na získanie certifikátu informačnej bezpečnosti objednávateľa, podľa normy ISO/IEC 27001:2013
Veřejná zakázka vložena:
20.01.2023 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Zadavatel ulice:
Rázusova 2/A

Zadavatel PSČ:
949 01

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Bc. Tomáš Bliska

Zadavatel telefon:
+421 376 925 911

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72222000-7
Strategické prehodnotenie a plánovanie informačných systémov alebo technológie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


DR. JOHANNES BUSSMANN přebírá vedení společnosti TÜV SÜD AG

DR. JOHANNES BUSSMANN přebírá vedení společnosti TÜV SÜD AG

Tuto funkci v rámci plánu nástupnictví ve společnosti přebírá po prof. Dr. Axelu Stepkenovi (64), který stál v čele společnosti více než 15 let. „Velmi se těším na výzvu pokračovat v dlouhé a úspěšné historii společnosti TÜV SÜD,“ uvedl Dr. Johannes Bussmann. „Obzvláště pozoruhodný je podle mne široký záběr témat a rozsáhlá geografická rozmanitost společnosti a rovněž obrovský rozsah funkčních kompetencí a technických odborných kvalifikací našich zaměstnanců.“ Na nového předsedu představenstva zapůsobilo, jak společnost TÜV SÜD v průběhu své více než 150leté historie reagovala na nové trendy v technologiích a v sociální sféře. S důkladně vybudovanou DNA značky a s přijetím agilního přístupu rozšiřuje společnost s portfoliem TIC soustavně svou nabídku služeb v souladu s novými požadavky. „Samozřejmě sem patří i ústřední témata naší doby, jako je digitalizace a udržitelnost,“ objasňuje Dr. Bussmann. „Nabízíme řešení, která ochrání společnosti a kritické infrastruktury před kybernetickými útoky, pomáháme výrobcům v automobilovém a železničním průmyslu s vývojem a schvalováním alternativních pohonných systémů a jako oznámený orgán zajišťujeme bezpečnost zdravotnických prostředků v Evropské unii a na dalších trzích po celém světě.“


Certifikace strojů pro trh UK

Certifikace strojů pro trh UK

Pro oblast hluku podle Směrnice UKCA SI 2001 1701 The Noise Emission in the Environment by Equipment for use Outdoors (Emise hluku v prostředí zařízeními k použití ve venkovním prostoru). Jedná se o paralelu Směrnice EU 2000/14/ES o sbližování právních předpisů členských států týkajících se emisí hluku zařízení, která jsou určena k použití ve venkovním prostoru, do okolního prostředí.


Testování za účelem posouzení a zajištění kvality produktu

Testování za účelem posouzení a zajištění kvality produktu

Uvádíte na trh nový výrobek nebo jste renovovali starší produkt? Potřebujete mít jistotu, že je kvalitně proveden bez vad materiálu a konstrukce? Tak neváhejte a nechejte si jej otestovat u společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. Díky testování produktu bude Vámi uváděná novinka na trh bezpečná a vyhovující potřebným normám. Provádíme různé druhy kontroly výrobků. Otestujeme elektrickou bezpečnost odolnosti vysokého napětí i elektrickou izolaci, radiové kmitočty vysílače i přijímače. Dále pak vyhodnocujeme životnost v závislosti na enviromentálních podmínkách, které provádíme jako klimatické, teplotní, vlhkostní zkoušky či testování rázu a vibrací. Realizujeme také nedestruktivní zkoušky svarových spojů a kovových materiálů. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte. Rádi a ochotně Vám vždy poradíme a pomůžeme.


Zlepšení kvality výrobků a výrobních postupů a procesů od Intertek s.r.o.

Zlepšení kvality výrobků a výrobních postupů a procesů od Intertek s.r.o.

Společnost, která pomůže Vašim výrobkům a službám posunout se ještě dál, a to jak na tuzemském trhu, tak na globální úrovni. To kam až chcete dosáhnout, totiž záleží čistě na Vás. Představujeme Vám společnost Intertek s.r.o., která sídlí v Praze a již přes sto let pomáhá svými službami firmám ve vylepšování jejich výrobků a služeb. Zaměřují se na zlepšení kvality výrobků a výrobních postupů, tak aby nejen splňovaly standarty kvality, ale také se ve svém působení na trhu dostávaly dál na přední pozice a byly tak zákazníkem voleny na prvním místě. Firma se ke zlepšení zaměřuje především na osvědčené postupy jako je: - ověřování - testování - inspekce - školení - certifikace S více jak sty pracovišti po celém světě, je společnost Intertek s.r.o. předním poskytovatelem služeb pro zlepšení kvality pro průmyslové odvětví po celém světě a může i Vaší firmě pomoci k rychlejšímu růstu a prosazení na trhu.


Certifikace výrobků – značka kvality, bezpečnosti a udržitelnosti

Certifikace výrobků – značka kvality, bezpečnosti a udržitelnosti

Řešíte udržitelnost nebo důvěryhodnost vašeho výrobku či produktu? Jste firmou nebo spotřebitelem a potřebujete si ověřit bezpečnost? TÜV SÜD Czech s.r.o. je garantem v oblasti auditorství, certifikovaní a testování, čímž chrání bezpečnost osob a životní prostředí. Naši certifikační značku nabízí v mnoha odvětvích průmyslu a pro koncové výrobky. V chemické průmyslu, kde je kladen důraz na dodržování předpisů, jako nikde jinde. Zajišťujeme, aby veškeré technické vybavení odpovídalo požadavkům a podmínkám provozu. Naše služby můžou využít energetické firmy, železnice, dodavatelé a výrobci do automobilového průmyslu. Můžete využít naší nabídky, pokud jste majitel nebo prodejce vozů, umíme posoudit stav vozidla, ohodnotit ojeté nebo bourané automobily či poskytnout technické kontroly. Naše služby jsou opravdu rozsáhlé a různorodé. Navštivte naše sociální sítě, webové stránky a veškeré dotazy posílejte prostřednictvím webového formuláře nebo informační linky.


Certifikace QMS, EMS, BOZP – provádění odborných auditů

Certifikace QMS, EMS, BOZP – provádění odborných auditů

Snaží se vaše společnost o odbornou certifikaci? Chcete dosáhnout na certifikaci ISO9001, jednu z environmentálních certifikací nebo chcete zorganizovat nějaký kurz či školení? Potřebujete k tomu ovšem kvalitní certifikační a poradenskou společnost. Zvolte si nás – ASMcert, s.r.o. a nebudete litovat. Naše olomoucká certifikační společnost nabízí klientům různé služby, a to zejména provádění odborných auditů k dosažení jedné z certifikací, která byla zvolena. Zaměřujeme se na certifikace v oblasti managmentu kvality QMS, environmentální certifikáty, ochrany bezpečí a zdraví, ale organizujeme také různé odborné kurzy. Nahlédněte na celou nabídku na webu. Našli jste-li nějaký vhodný produkt pro vás, kontaktujte nás. Naše odbornost je ověřena léty praxe a dobrými referencemi. Sídlíme v Olomouci, a to na adrese Krokova 12.