Dodávky dřevěných pražců

Dodávky dřevěných pražců

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, který bude pro DPP dodávat dřevěné pražce.
Veřejná zakázka vložena:
20.01.2023 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
17.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
24 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 42/217

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Martin Houdek

Zadavatel telefon:
+420 296 193 081

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěné obklady na stěnu i na strop vhodné do interiérů i exteriérů. kryty na radiátory

Dřevěné obklady na stěnu i na strop vhodné do interiérů i exteriérů. kryty na radiátory

Máte interiér laděný do dřeva a rádi by jste skryli radiátory? Líbí se Vám dřevěné obklady? Obraťte se na společnost Truhlářství a sklenářství Hranol, kterou najdete v Ostravy. Zhotovíme Vám dřevěné obklady na stěnu, strop, kryty na radiátory i obložení ze dřeva na stropy. Dřevěné obklady se hodí do všech moderních i klasických interiérů. Zhotovíme Vám je na míru dle Vašeho vkusu, aby se Vám perfektně hodily do bytu, kanceláří i do prodejen. Dřevěné obložení působí luxusním dojmem. Dřevěné obložení nemusí být jen v interiérech, je možné ho nainstalovat i ven. Pokud rekonstruujete nebo stavíte nový dům, a přemýšlíte čím ozvláštnit fasádu, pak se Vám právě dřevěné obklady budou jistě líbit. Do interiérů také vyrábíme kryty na radiátory. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Řezby z masivního dřeva, vyřezávané lišty, dřevěné doplňky k nábytku

Řezby z masivního dřeva, vyřezávané lišty, dřevěné doplňky k nábytku

Hledáte vhodné dřevěné doplňky k nábytku? Ceníte si tradičního uměleckého řemesla nebo jen hledáte vhodný dekorační prvek? Naše společnost FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o. se specializuje na opracování lišt z masivního dřeva a díky odborným znalostem a kvalitě použitého materiálu dodáváme originální vyřezávané lišty a řezby z masivního dřeva. Díky optimalizovaným metodám plníme přání klientů velmi rychle. Firma FK dřevěné lišty nabízí: -výroba lišt z masivního dřeva v rustikálním stylu -řezby -lisény, profilové věnce a římsové lišty -vyřezávané lišty -spirálové a perličkové lišty -rámové a obrazové lišty, rámečky. Kvalita, to je zásadní podmínka při výrobě našich lišt! Kompletní nabídku lišt nejen z masivního dřeva a návrhy použití těchto lišt naleznete na webových stránkách naší firmy.


Výroba spárovek, biodesek - celodřevěné masivní desky pro nábytkáře, truhláře, stavebníky

Výroba spárovek, biodesek - celodřevěné masivní desky pro nábytkáře, truhláře, stavebníky

Lepené dřevařské materiály hrají významnou roli pro nábytkáře, truhláře i stavebníky. Celodřevěné masivní desky z listnatých i jehličnatých dřevin dodává firma BRENUS s.r.o. z regionu Zlínský kraj. Jsme výrobcem spárovek i biodesek. Výroba je zaměřena hlavně na spárovky, pro pužití v interiéru i exteriéru. Spárovky - jednovrstvé lepené masivní desky: - napojované a průběžné z listnatých dřevin dub, buk - průběžné z jehličnatých dřevin smrk, borovice - z ostatních i exotických dřevin. Biodesky - třívrstvé lepené masivní desky: - z listnatých i jehličnatých dřevin.


Střešní konstrukce z variabilních příhradových vazníků Gang-nail, které vám ušetří čas i peníze

Střešní konstrukce z variabilních příhradových vazníků Gang-nail, které vám ušetří čas i peníze

Sháníte kvalitní materiál na střechu? Pak jste na správné adrese. Firma KARPEN PLUS s.r.o. působící ve Znojmě, Břeclavi a Hodoníně, vyrábí a montuje příhradové vazníky Gang-nail, jež lze využít pro jakýkoliv typ střešní konstrukce (menší rodinné domky, velké obchody a průmyslové haly). Vazníky vznikly prefabrikovanou výrobou a představují spolehlivější způsob montáže oproti tradičnímu sbíjení. Díky výrobní technologii Gang-nail vám můžeme dodat materiál, který značně ušetříte vaše finance, ale také čas strávený montáží. Instalace je možná vlastnoručně, bez použití těžké mechanizace. Mezi další výhody patří úspora materiálu (asi 30 % hmoty ze dřeva), vysoká přesnost jednotlivých dílů (strojní výroba), minimální počáteční deformace a nepatrná zátěž pro životní prostředí. Zavolejte nám a my se u vás zastavíme. Jistě si poradíme i s vaším projektem.


Dřevěné nábytkové nohy kulaté, hranaté různých velikostí, e-shop

Dřevěné nábytkové nohy kulaté, hranaté různých velikostí, e-shop

Potřebujete na skříň, komodu nebo jakýkoliv jiný kus nábytku nové nábytkové nohy? Navštivte e-shop firmy ANDĚL CZ, kde zakoupíte dřevěné nábytkové nohy. Nohy prodáváme v hranatém nebo kulatém provedení. Výška hranatých nohou je od 100 do 500mm. Profil hranaté nohy je 45x45 mm, u kulaté je průměr 48mm. Nábytkové nohy dodáváme ze dřevin, jako je Buk, dub, smrk, jasan a javor. Nohy jsou opatřeny kotvící deskou z nerezi s tloušťkou 2mm. Tělo nohy spojeno s kotvící deskou pomocí šroubu s vložkou M8.


Helolit - vnitřní parapety z laminované dřevotřísky – do novostavby i zrekonstruovaných prostor

Helolit - vnitřní parapety z laminované dřevotřísky – do novostavby i zrekonstruovaných prostor

Nejen do novostaveb, ale i do zrekonstruovaných prostor se výborně hodí parapety Helolit od společnosti MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. z Prahy, které jsou určeny do vnitřních prostor. Jejich jádro je vyrobeno z lisované dřevotřísky a povrch z HPL laminátu o tloušťce 0,8 mm. Parapety jsou odolné vlku, mají dlouhou životnost, velice snadno se udržují a v nabídce jsou ve čtyřech základních dekorech. Nechte se okouzlit elegantním tvarem a vynikajícími vlastnostmi vnitřních parapetů Heliot a žádejte nezávaznou cenovou nabídku u společnosti MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.