Poptávám truhláře na výrobu 2 prodejních pultů

Poptávám truhláře na výrobu 2 prodejních pultů

Poptávám truhláře na výrobu 2 prodejních pultů, místo: Brno - Modřice:
1/ délka 300cm, šířka 80cm, výška pultu cca 130cm + 2x kontejner uzamykací
2/ délka 120cm, šířka 80cm, výška pultu cca 130cm + 1x kontejner uzamykací
Součástí pultů budou krycí lišty a otvory na kabeláž. Bližší požadavky dle domluvy při osobní návštěvě.
Poptávka byla vložena dne:
19.01.2023 11:26

Platnost poptávky:
19.02.2023 11:25

Kontaktní osoba:
Simona Oberreiterová


Telefon:
+420 606 658 849

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej luxusního nábytku Praha - obývací pokoje, jídelny, ložnice, domácí pracovny a studentské  a dětské pokoje

Prodej luxusního nábytku Praha - obývací pokoje, jídelny, ložnice, domácí pracovny a studentské a dětské pokoje

HOME STYLE - Hülsta & KOINOR Studio je obchod se zařízením, který se specializuje na prodej kvalitního nábytku značek Hülsta a KOINOR. Obchod nabízí širokou škálu možností nábytku pro různé místnosti v domě, jako jsou obývací pokoje, ložnice, jídelny a další. Oba značky jsou známy svým kvalitním zpracováním, moderním designem a dlouhou životností. Nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou, unikátním designem a luxusním provedením. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako jsou dřevo, kůže, sklo a kov a jsou řemeslně zpracovány. Dále jsou často vybaveny speciálními funkcemi jako jsou například skryté úložné prostory, integrované osvětlení a elektrické funkce. Prodejna nabízí také služby jako je poradenství a projektování nábytku, které pomohou zákazníkům při výběru vhodného nábytku pro jejich bydlení.


Výroba moderní kuchyně na zakázku či nábytku na míru

Výroba moderní kuchyně na zakázku či nábytku na míru

Jsme firma Jiřího Májka Woodtech z Brna, která promění váš sen o nové moderní kuchyni či kvalitním nábytku ve skutečnost. Zabývá se rekonstrukcí a výstavbou interiérů jako jsou koupelny, obývací pokoje, kuchyně, podkroví a jiné. U nás máte jistotu : - návrhu na míru s ohledem na vaše požadavky - možnosti zpracování kompletní rekonstrukce kuchyní, obývacích místnost či jen kusového nábytku jako jsou skříně, stoly a jiné - garance výroby na zakázku a 100% servisu Jsme tým truhlářů, který je opravdovým profesionálem ve svém oboru a nebojí se žádné výzvy.


Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Truhláři v Kroving s.r.o. se specializují na výrobu a montáž pergol, altánu a dalších dřevěných přístřešků, které Vám zvelebí Vaše bydlení. Můžete se na společnost také obrátit v případě výroby plotu, oken a obložení domu či podhledů ze dřeva. Zhotoví Vám na zakázku atypické dřevěné konstrukce velkých formátů, přístřešky nebo střešní okna, které se stávají dnes velmi oblíbeným prvkem a obohatí Váš rodinný dům. Jejich práce je precizní, nabízí kvalitní propracování. Proto neváhejte a kontaktujte Kroving s.r.o.


Truhlářství Praha - výroba a oprava dřevěných prvků a nábytku

Truhlářství Praha - výroba a oprava dřevěných prvků a nábytku

Naše truhlářství zahrnuje širokou škálu produktů, včetně kuchyňských pracovních desek, knihoven, postelí, dveří, oken, schodišť, podlah a mnoho dalších. Zaměřujeme se na vytváření unikátních a ručně vyráběných kusů. Nabízíme služby oprav a úprav nábytku pro zákazníky. Mezi naše další služby patří výroba ložnicového nábytku, dveří a oken, schodišť, dřevěných podlah, zahradního nábytku a interiérových a exteriérových dřevěných prvků. Naší přednostní je preciznost, zručnost a znalost o dřevě.


Dřevěné obklady na stěnu i na strop vhodné do interiérů i exteriérů. kryty na radiátory

Dřevěné obklady na stěnu i na strop vhodné do interiérů i exteriérů. kryty na radiátory

Máte interiér laděný do dřeva a rádi by jste skryli radiátory? Líbí se Vám dřevěné obklady? Obraťte se na společnost Truhlářství a sklenářství Hranol, kterou najdete v Ostravy. Zhotovíme Vám dřevěné obklady na stěnu, strop, kryty na radiátory i obložení ze dřeva na stropy. Dřevěné obklady se hodí do všech moderních i klasických interiérů. Zhotovíme Vám je na míru dle Vašeho vkusu, aby se Vám perfektně hodily do bytu, kanceláří i do prodejen. Dřevěné obložení působí luxusním dojmem. Dřevěné obložení nemusí být jen v interiérech, je možné ho nainstalovat i ven. Pokud rekonstruujete nebo stavíte nový dům, a přemýšlíte čím ozvláštnit fasádu, pak se Vám právě dřevěné obklady budou jistě líbit. Do interiérů také vyrábíme kryty na radiátory. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Zakázkové truhlářství Dalex Trade Praha  - kompletní služby výroby nábytku

Zakázkové truhlářství Dalex Trade Praha - kompletní služby výroby nábytku

Vyrábíme pro Vás nábytek který si vysníte. Nabízíme kompletní služby pro výrobu nábytku. Řekněte nám Vaši představu a ostatní již nechte na nás. Prostory zaměříme, vybereme a doporučíme vhodný materiál, dovezeme a odborně namontujeme. Vyrábíme především nábytek na míru, vestavěné skříně, kuchyně, postele, komody, psací stoly, botníky, knihovny a mnoho další. Mezi naše další produkty patří dveře a nábytek na zakázku do domácností a firem. Poskytujeme kvalitní materiály, individuální přizpůsobení na míru a garance nízké ceny.