Základná škola Tulipánova - Rekonštrukcia pavilónu 3

Základná škola Tulipánova - Rekonštrukcia pavilónu 3

Zhotovenie diela Základná škola Tulipánova - Rekonštrukcia pavilónu 3 v rozsahu Prílohy súťažných podkladov a projektovej dokumentácie.

Predmetom riešenia je učebňový pavilón 3, ktorý je v pôvodnom vyhotovení, v 80-tych rokoch bol rekonštruovaný vykurovací systém.

Etapizácia, objektová sústava stavby, členenie na stavebné objekty.
SO-01 Vnútorné stavebné úpravy
SO-01.1 Búracie práce
SO-01.2 Statické konštrukcie
SO-01.3 Vonkajšie prístupové plochy
SO-01.4 Zateplenie obvodového plášťa
SO-01.5 Zateplenie strešného plášťa
SO-02 Rekonštrukcia zdravotechniky a rozvodov
SO-02.1 Pripojovací rozvod vodovodu
SO-03 Vykurovanie
SO-03.1 Pripojovací rozvod teplovodu
SO-04 Vetranie
SO-05 Elektroinštalácia
SO-05.1 Slaboprúdová inštalácia a rozvod
SO-06 Bleskozvod

Dispozičné riešenie priestorov sa zachováva, s rešpektovaním vyhlášky MŽP SR č.532/2002 Z.z., ktorou sa ustanovujú požiadavky na výstavbu a na stavby užívané osobami s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie, nakoľko sú priestory 1.NP sprístupnené rampou. Zachovávali sa podmienky osvetlenosti priestorov tried a ostatných miestností z hľadiska rozmerov presklených častí obvodového plášťa s domurovanými rožnými časťami, ktoré nezasahujú do osvetlenosti v rozsahu sedenia žiakov.

Druhy priestorov sú z hľadiska rozmerových výmer zachovávané, znížené o obkladové konštrukcie oceľových výstužných prvkov montované na osy konštrukčných modulov, s požiadavkou na doplnené užívanie priestorov. Svetlé výšky rešpektujú min. svetlú výšku učebňových priestorov 3, 0 m, ostatné primerane k oceľovým výstužným konštrukciám a ich protipožiarnej ochrane.

Denné osvetlenie majú zabezpečené všetky požadované miestnosti, výška záklenku okna sa zachováva. Medziokenné stojky, ktoré sú nosnými konštrukciami obvodového plášťa v priestoroch tried sú v oceľovom vyhotovení so štíhlou obkladovou konštrukciou.

Účelové jednotky stavby:
Počet podlaží : 2 nadzemné
Zastavaná plocha 1.NP (základy/podlažie) : 378, 82/364, 99 m2
Podlažná plocha 2.NP (podlažie/rímsy) : 364, 99/375, 94 m2
Úžitková plocha 1.NP/2.NP (vstupná rampa) : 327, 47/332, 28 (9, 04) m2
Konštrukčná výška podlaží : 3, 72 m
Obvod tepelnovýmenného obalu (základu/ríms) : 84, 27 (85, 40/84, 40) m
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 11:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Nitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Nitra

Zadavatel IČ:
00308307

Zadavatel ulice:
Štefánikova trieda 60

Zadavatel PSČ:
950 06

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Daniš

Zadavatel telefon:
+421 376 502 270


Zadavatel web:
http://www.nitra.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214200-2
Stavebné práce na stavbe budov škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce elektřiny v bytech Praha

Rekonstrukce elektřiny v bytech Praha

Rekonstrukce elektřiny je poměrně složitá a vyžaduje zásah odborníka. Chcete mít opravdu bezpečný domov? Pak nepodceňujte opravy a rekonstrukce elektřiny a rozvodů. Pro tyto případy je tu elektrikář Tomáš Erben z Prahy. Nabízíme kompletní rekonstrukci elektřiny v bytech, kancelářích, ale i obchodech a školách. U nás ve firmě přesně víme, co je k úspěšné rekonstrukci potřeba, a s námi vám tak nehrozí nepříjemné komplikace a výpadky proudu. Částečná úprava, ale i kompletní elektroinstalace v nových bytech, pro nás není problém. Instalaci provádíme pod omítku i v lištách. Nabízíme vám ale také další doplňkové služby, které při rekonstrukci elektřiny v bytě oceníte. Využít můžete například opravy a výměny zásuvek, světel, spínačů, jističů a bytových rozvaděčů. Rekonstrukcí elektroinstalace to u nás ale nekončí. V naší firmě víme, že kompletní rekonstrukce elektřiny často vyžaduje velké zásahy do omítky bytu. Na rozdíl od ostatních elektrikářů vám tak nabízíme také kompletní začistění stěn. Vaše omítka tak i po náročné rekonstrukci elektřiny bude upravená do původního stavu a vy si ušetříte starosti s následnými opravami. Plánujete rekonstrukci elektřiny v bytě či kanceláři? Pak se obraťte na elektrikáře Tomáše Erbena a nebudete litovat.


Elektromontáže Pardubice - Silnoproudé a slaboproudé elektroinstalační práce

Elektromontáže Pardubice - Silnoproudé a slaboproudé elektroinstalační práce

Představujeme Vám firmu HC STAV s.r.o. Libišany z okresu Pardubice, která v rámci bytové výstavby provádí kompletní elektromontáže. V rámci služeb provádíme realizace a dodávky elektroinstalací slaboproudu a silnoproudu v komerční a bytové výstavbě, elektromontáže ve výstavbě domů a bytů. Elektromontáže Pardubice, naše služby: - elektroinstalační práce - dodávky silnoproudu - elektromontáže - záruční a pozáruční servis - revize elektroinstalací Pokud Vás elektromontáže zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Libišany 154, Pardubice.


Kompletní stavební práce Praha, Mykhaylo Drahuskyy

Kompletní stavební práce Praha, Mykhaylo Drahuskyy

Kompletní stavební činnost vám nabízí společnost Mykhaylo Drahuskyy z Prahy. Zabýváme se různými stavebními pracemi, např. sádrokartonářskými pracemi, rekonstrukcemi bytů, rekonstrukcemi koupelen a dalšími pracemi. V případě zájmu o jakékoliv stavební práce nás neváhejte oslovit. Naleznete nás na adrese Makovského 1339/16, Praha 6 - Řepy.


Montáž a instalace hromosvodů - profesionální služby na Vysočině

Montáž a instalace hromosvodů - profesionální služby na Vysočině

Potřebujete v Jihlavě sehnat firmu, která zajistí servis Vašeho hromosvodu? Neváhejte se obrátit na nás - jsme firma ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. a poskytujeme své služby nejen v Jihlavě, ale také po celé Vysočině. Sídlíme v Jihlavě a poskytujeme jakékoliv elektromontážní práce. Mezi naše hlavní služby patří: - elektroinstalační práce v občanských a průmyslových objektech - revize elektrických zařízení - revize hromosvodů - elektroinstalace a elektromontáže Opravíme i zrekonstruujeme stávajících elektroinstalace, namontujeme nové elektrické přívody pro domácí spotřebiče. Jsme tu pro Vás i v případě akutní poruchy. Obracejte se na naši nonstop poruchovou linku na čísle 603 475 509 nebo 567 301 612. Více informací ohledně námi poskytovaných služeb najdete na webových stránkách.


Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

Firma Tomáš Erben – elektrikářské práce z Prahy je profesionální firma, které můžete bez obav svěřit zakázky větších i menších rozsahů. Neriskujte své zdraví a majetek, práce s elektřinou patří pouze do rukou odborníků. Jsme tu pro Vás, ať už jde o řešení havárií rozvodů, rekonstrukce a revize, drobné i velké elektrikářské práce, elektroinstalace v novostavbách i při rekonstrukcích, výměny zásuvek, světel nebo vypínačů. Pokud sháníte šikovného elektrikáře, kontaktujte firmu Tomáš Erben – elektrikářské práce. Zákazníkům z Prahy a okolí neúčtujeme dopravu.


Fasády a zateplení budov Jihlava, zateplovací systém, snížení spotřeby energie, strojní omítky

Fasády a zateplení budov Jihlava, zateplovací systém, snížení spotřeby energie, strojní omítky

Hledáte ideální řešení jak snížit spotřebu energie při vytápění domu? Chcete zároveň snížit výskyt plísní? A jako bonus prodloužit životnost fasády? Máme pro Vás skvělé řešení! Společnost Stavby Tominec se zabývá realizací fasád a zateplením budov. Zateplovací systém snižuje únik tepla z budovy, čímž výrazně snižuje náklady na vytápění a má další ekonomické i technické výhody. Realizace zateplení je velmi výhodná a především návratná investice. K naší činnosti patří také strojní omítky, které lze aplikovat na vnější i vnitřní zdivo. Jedná se o moderní a především rychlý způsob omítání, při kterém je dosažen dokonalý výsledný povrch stěn a stropů. Neváhejte nás kontaktovat i v případě potřeby obkladačských a dlaždičských prací v interiéru i exteriéru.