Revitalizácia vnútrobloku sklárskeho sídliska – vybudovanie mobiliáru

Revitalizácia vnútrobloku sklárskeho sídliska – vybudovanie mobiliáru

Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác v rámci projektu " Revitalizácia vnútrobloku sklárskeho sídliska ". Predmetom zákazky je vybudovanie prvkov mestského mobiliáru. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov a projektovej dokumentácii stavby. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 11:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Poltár

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Poltár

Zadavatel IČ:
00316342

Zadavatel ulice:
Železničná 489/1

Zadavatel PSČ:
987 01

Zadavatel obec:
Poltár

Kontaktní osoba:
Mgr. Roman Mikušinec

Zadavatel telefon:
+421 908 934 680

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45112723-9
Terénne úpravy ihrísk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opěrné stojany a přístřešky na kola – městský mobiliář s možností různého nastavení a s dlouhou zárukou

Opěrné stojany a přístřešky na kola – městský mobiliář s možností různého nastavení a s dlouhou zárukou

Hledáte pro své město či obec designové opěrné stojany a přístřešky na kola? Chcete mít možnost variabilního nastavení a kvalitního dodavatele? V tom případě se obraťte na společnost Městský mobiliář e-shop PONTTE.CZ. Stojany jsou určeny k pokládce na zem a uchycení předního kola nebo jako opory. Použitý materiál je žárově zinkovaná ocel se zárukou 10 let na prorezavění a lak se zárukou 5 let. Dopřejte cyklistům kvalitní stojany a kontaktujte nás!


Městské, obloukové zábradlí, bariéry, zábrany a oplocení – e-shop s městským mobiliářem

Městské, obloukové zábradlí, bariéry, zábrany a oplocení – e-shop s městským mobiliářem

Hledáte pro své město dodavatele městkého mobiliáře a momentálně hledáte kvalitní zábradlí, oplocení a zábrany? V tom případě se obraťte na společnost Městský mobiliář e-shop PONTTE.CZ. Městský mobiliář e-shop PONTTE.CZ prodává zábrany, zábradlí a oplocení v různých provedeních, velikostech a barvách. Vybírat je možné zábradlí klasické, atypické a obloukové a součástí objednávky mohou být například i zátarasy, závory a různé sloupky. Podívejte se na náš e-shop a pořiďte městský mobiliář u nás!


Výroba barevných, originálních zahradních kovových laviček

Výroba barevných, originálních zahradních kovových laviček

Hledáte skutečně originální šperk pro zahradu, na terasu nebo pro váš dům? Již více než 15 let vyrábí rodinný podnik na severní Moravě elegantní a zároveň povětrnostním vlivům odolné lavice ve dvou různých výškách a ve všech odstínech barev RAL-CLASSIC. Přesvědčí vás nejen patentované know-how, osvědčená kvalita a 5letá záruka díky bezúdržbovému materiálu s ochranou proti korozi! Pevná ocelová konstrukce nabízí vysokou úroveň komfortu sezení díky předpjatým lamelám v oblasti sezení a zádové opěrky. Unikátní je také možnost být sám kreativní a realizovat svá vlastní, individuální designová přání. "Barevnou kompozici" může zákazník vytvořit sám v našem barevném konfigurátoru. OBISS lavičky: - jsou originální a svou barevností vybízejí ke kreativitě - jsou pohodlné a flexibilní díky předepnutým lamelám - jsou bezúdržbové s celoročním využitím - 18-letá zkušenost s 5-letou garancí


Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Potřebujete po zimě dát do pořádku starou houpačku, které chybí stříška? Nebo Vám zatéká do altánu děravou plachtou na střeše? Pak má společnost KARPJAK pro Vás řešení. Ušije pro Vás novou náhradní nepromokavou stříšku na houpačku i na altánek dle Vámi dodaných rozměrů. Plachty jsou odolné proti vodě z fólie nebo plátěné. Chrání před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Nepromokavé plachty ochrání altán před největším náporem deště a Vy si můžete při jemném letním deštíčku i nadále užívat posezení na zahradě. Při relaxaci na houpačce jistě oceníte, že Vám do očí nebude svítit sluníčko a budete navíc chráněni před UV zářením. Neváhejte kontaktovat nás a my se postaráme o to, aby jste si mohli nerušeně užívat léto a pohodu.


Výroba montovaného, celopozinkovaného přístřešku na kola i s možností dodávky parkové lavičky

Výroba montovaného, celopozinkovaného přístřešku na kola i s možností dodávky parkové lavičky

Jezdí Vaši zaměstnanci více na kolech a rádi by jste v areálu firmy postavili přístřešek na kola? Sháníte firmu, která by do města dodala přístřešek na kola i v hůře dostupných místech? Uvítali by jste i dodávku parkových laviček? Obraťte se na společnost Přidal s.r.o., která sídlí v Kralicích na Hané, v Olomouckém kraji, ale s působností po celé České republice. Díky montované konstrukci přístřešku je možné jej dopravit i na hůře dostupná místa. Konstrukce je ze žárově zinkovaného profilu. Základní rozměr přístřešku je 4 m a lze jej i na přání rozšířit o další jednotky na libovolnou délku přídavnými 2m moduly, čímž by přístřešek mohl mít 8 m i více. Vše záleží na požadavku klienta. Pokryt je z vrstvy polykarbonátových komůrkových desek. Přístřešek musí být montován na vyzrálých betonových patkách. Montované celopozinkované přístřešky na kola jsou dodávány na paletách, systém je velmi jednoduchý na sestavení, vše je přichystáno v IKEA stylu. Také si u nás můžete objednat parkovou lavičku, která je vyrobena ze svařované konstrukce z ohýbaných ocelových profilů. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.


Prodej dřevěného, technoratanového a plastového zahradního nábytku

Prodej dřevěného, technoratanového a plastového zahradního nábytku

Sháníte kvalitní zahradní nábytek? Kompletní sestavy, ale i samostatné kusy vybavení prodává naše společnost Drago, spol. s r.o., působící v Olomouci, Přerově, Zlíně, Uherském Hradišti a okolí. Pořídit můžete například pivní set z borovicového dřeva, plastový a stohovatelný technoratanový nábytek s moderním designem a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, který se skvěle hodí pro venkovní akce a slavnosti. Skladem máme sestavy s různou velikostí, počtem křesel a nosností. Zahradní křeslo můžete zakoupit zvlášť a doplnit jej do libovolné sestavy. Pro chvíle odpočinku se skvěle hodí houpačka s nastavitelným kšiltem, která představuje perfektní kombinaci klasického a elegantního stylu zároveň. Umístit ji můžete na zahradu, terasu či na balkon. Pro více informací navštivte naše www stránky.