DNS - Nabíjacie stanice automobilov na elektrický pohon a súvisiace elektrotechnické zariadenia

DNS - Nabíjacie stanice automobilov na elektrický pohon a súvisiace elektrotechnické zariadenia

Predmetom zákazky je zriadenie DNS na zadávanie zákaziek na dodanie elektrických zariadení a prístrojov, ktoré sú bežne dostupné na trhu, a ktoré sú zaradené podľa spoločného slovníka obstarávania (ďalej ako CPV) v rozsahu skupiny 316 (Elektrické zariadenia a prístroje). Konkrétne sa DNS zriaďuje za účelom nákupu nabíjacích staníc typu AC a DC pre nabíjanie automobilov na elektrický pohon a nákupu súvisiacich elektrických zariadení a príslušenstva.
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 11:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.02.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00151866

Zadavatel ulice:
Pribinova 2

Zadavatel PSČ:
812 72

Zadavatel obec:
Bratislava - Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Matej Sliška

Zadavatel telefon:
+421 250 944 311

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.minv.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31600000-2
Elektrické zariadenia a prístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odporové můstky Plzeň - ruční výroba složitě tvarovaných odporových můstků a propojek

Odporové můstky Plzeň - ruční výroba složitě tvarovaných odporových můstků a propojek

Představujeme Vám společnost ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o. z okresu Plzeň, která svoji činnost zaměřila na výrobu dílů pro použití v různých oborech elektroniky. V rámci služeb zajišťujeme ruční výrobu složitě tvarovaných odporových můstků a propojek. Můstky se používají k přesnému měření elektrických veličin - kapacity, odporu nebo indukčnosti. Odporové můstky jsme schopni vyrábět ručně a v malých sériích. Také je možnost výroby v holém nebo izolovaném provedení s pocínovanými vývody. Pro odporové můstky je používán materiál manganin. Pokud Vás zaujala ruční výroba odporových můstků, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Přátelství 275, Dýšina, okres Plzeň.


Mechatronické komponenty Náchod – systémy do podvolantových modulů

Mechatronické komponenty Náchod – systémy do podvolantových modulů

Naše společnost Hronovský s.r.o. se sídlem v Náchodu se specializuje na výrobu mechatronických komponentů včetně systémů do podvolantových modulů pro nejznámější evropské automobilky. Naše portfolio služeb zajišťuje výrobu složitých systémů kombinujících naše plastové a kovové komponenty s našimi znalostmi tisku, montáže i testování. Jsme schopni vyrobit dle požadavků různé ovladače nebo tlačítka. Výroba mechatronických komponentů obsahuje rozmanité součástky jako jsou různé páčky, konektory, spínače, přepínače, senzory, kamerové systémy, dveřní systémy, podvolantový modul a náhradní díly. Otestujte mechatronické komponenty co nejdříve! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Plhovská 1099, Náchod.


Transformátory Hradec Králové – pro další využití, k repasi či ke šrotaci

Transformátory Hradec Králové – pro další využití, k repasi či ke šrotaci

Představujeme Vám firmu Trafo CZ, a.s. z okresu Hradec Králové, která svoji činnost zaměřila na prodej transformátorů a výkup použitých transformátorů. Vzhledem k technické životnosti, která se pohybuje cca okolo 30-ti let, se nabízí otázka kam s použitým či technicky dožitým transformátorem. Naše firma je Vám při problému s likvidací plně k dispozici. Dále zajistíme odvoz, výkup či šrotaci s vystavením prohlášení o ekologické likvidaci. Výkup transformátorů Hradec Králové: použité funkční porouchané pro repasi ke šrotaci pro další využití technicky dožité Pokud Vás výkup použitých transformátorů zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Rádi vám sdělíme cenu, která se pohybuje dle stáří, provedení vinutí a celkového stavu.


Můžete tankovat levně u čerpací stanice Fryšták - v areálu zemědělského družstva

Můžete tankovat levně u čerpací stanice Fryšták - v areálu zemědělského družstva

Za bezkonkurenční ceny natankujete PHM u čerpací stanice Fryšták - v areálu Zemědělského družstva vlastníků. Můžete zde tankovat levně naftu i benzín. Nízké ceny jsou u nás po celý rok. Areál zemědělského družstva najdete na konci města Fryšták při směru jízdy na Holešov - odbočíte vpravo na Lukoveček.


Výhodné čerpání pohonných hmot z naší čerpací stanice v Kolíně

Výhodné čerpání pohonných hmot z naší čerpací stanice v Kolíně

Máte cestu přes Kolín a nevíte kde si natankovat? Hledáte spolehlivého partnera na cesty co dodá Vašemu vozu šťávu? Pak jste si správně vybrali právě naší čerpací stanici v Kolíně. Čerpací stanice SIHELSKÝ s.r.o. je přímo v našem firemním areále a je otevřena i pro veřejnost. Svým poctivým klientům dále nabízíme možnost nepřetržitého čerpání prostřednictvím našich firemních karet. Neváhejte a poctěte nás Vaší návštěvou. Otevírací doba: Po - Pá: 5:00 - 21:00, So a Ne: 7:00 - 20:00 K prodeji je i další sortiment zboží: oleje, kapaliny, drobné občerstvení… možnost bezhotovostních plateb prostřednictvím karet VISA, Eurocard, American Expres, JCB…


Decentralizovaná automatizace  - produkty pro decentralizovanou automatizaci strojů a závodů

Decentralizovaná automatizace - produkty pro decentralizovanou automatizaci strojů a závodů

Potřebujete efektivní řešení pro decentralizovanou automatizaci vaší výroby? Hledáte firmu, která dodává aplikace pro decentralizovanou automatizaci strojů a celých závodů? Firma TURCK s.r.o. z Hradce Králové dodává kompletní sortiment produktů pro decentralizaci strojů a závodů. Decentralizovaná automatizace má pro zákazníka mnoho výhod - snižuje uvádění do provozu, zkracuje dobu uvedení na trh a zjednodušuje rozšíření nebo přesun výrobních zdrojů. Naše firma zákazníkům dodává inovativní produkty pro decentralizovanou automatizaci, jako jsou CODESYS řídící systémy, I/O moduly s funkcí logického řízení, bezpečnostní moduly, RFID čtecí/zapisovací hlavy a rozhraní, IO-Link produkty nebo operátorské HMI panely. Součástí decentralizované automatizace jsou i aplikace pro průmyslové sledování výrobků, modulární stroje a kontrolu stavu. Pokud se zajímáte o decentralizovanou automatizaci, kontaktujte nás a my Vám ukážeme potenciál decentralizovaných konceptů pro vaši produkci.