Stolársky materiál na údržbu komponentov VDI a pre údržbu inventáru MŠ

Stolársky materiál na údržbu komponentov VDI a pre údržbu inventáru MŠ

Čiastkové nákupy z rámcovej zmluvy stolárskeho materiálu na údržbu komponentov VDI a pre údržbu inventáru MŠ počas obdobia 24 mesiacov
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 11:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Petržalka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Petržalka

Zadavatel IČ:
00603201

Zadavatel ulice:
Kutlíkova 17

Zadavatel PSČ:
851 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Mgr. Ida Brtáňová

Zadavatel telefon:
+421 200 000 000

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44191000-5
Rôzne stavebné materiály z dreva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodejna spojovacího materiálu Kutná Hora - sortiment zboží pro řemeslníky, kutily či domácnost

Prodejna spojovacího materiálu Kutná Hora - sortiment zboží pro řemeslníky, kutily či domácnost

Představujeme Vám prodejnu spojovacího materiálu v Kutné Hoře. Nabízíme rozsáhlý sortiment zboží pro řemeslníky, kutily či domácnost. V prodejně spojovacího materiálu Kutná Hora výhodně nakoupíte šrouby a matice, vruty, podložky, závitové tyče, kombi šroub-vrut, svorníky, trapézové tyče, trapézové matice, svorníky, tesařské kování, úhelníky, kotevní patky, třmeny, montážní pěny, lepidla, chemické kotvy, kotouče, nářadí, metry, kladiva, kleště, šroubováky, imbus klíče, bity a mnoho dalšího. Prodáváme zboží těchto značek: Pattex, Fischer, Stanley, Hašpl, Dewalt, IRWIN, Den Braven, Koelner, Narex, Bosch, YATO, Tona, Festa, Zbirovia, Magg, Gola,.. Prodejna spojovacího materiálu Kutná Hora otevřena: Provozní doba: Po-Pá 7:30 - 16:00


Speciální šrouby do plastu - spojovací materiál, výroba a prodej

Speciální šrouby do plastu - spojovací materiál, výroba a prodej

Hledáte-li kvalitního výrobce, prodejce a dodavatele speciálních šroubů do plastu s vysokou pevností spoje - spojovacího materiálu, v okolí Brna? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás firmu SIMAF CZ s.r.o. v Brně. Vyrábíme dle normy ISO 9001 montážní systémy a spojovací materiál. Jsme dodavatelé spojovacího materiálu do automobilového průmyslu, tak i pro zákazníky, kteří vyrábí přístroje pro domácnost, kancelářskou techniku, informační technologii, pro zpracovatele plechu, lisovny plastů a jiné. Výhoda těchto šroubů je malá síla potřebná při montáži, ale zároveň vysoká pevnost spoje. Šrouby se vyrábí z oceli a nerez oceli. Více informací najdete na webových stránkách.


Modřínové obkladové palubky bez suků, v kvalitě A

Modřínové obkladové palubky bez suků, v kvalitě A

Sháníte kvalitní obkladové palubky? Vsaďte na modřín, který je ideální pro venkovní i vnitřní použití a dopřejte svému interiéru nový, moderní vzhled díky modřínovým palubkám. Obkladové palubky v kvalitě A vyrábí společnost Wood Rakušan, jejíž pobočky naleznete v Mladoňovicích a Jemnicích. Obkladové palubky v kvalitě A, bez suků a jiných vad, dodáváme o síle 18 mm, šířce 140 a 105 mm, délce 4 a 5 m. Hoblované řezivo vyrábíme na čtyřstranné 6ti hřídelové hoblovací fréze. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Systémy Gantry, Gantrex, Gantrail - kolejnice, kolejové systémy, upevnění kolejnic

Systémy Gantry, Gantrex, Gantrail - kolejnice, kolejové systémy, upevnění kolejnic

Upevňovací systémy a svěrky. Plně pružné, polopružné: - je aplikovatelný na všechny druhy a profily kolejnic, jak při nové výstavbě tak při rekonstrukci kolejových drah. - umožňuje rektifikaci kolejnic v horizontálním i vertikálním směru - zachycuje výrobní a montážní tolerance kolejnice a umožňuje boční stavění v rozsahu 5 - 20 mm běhen montáže i kdykoliv po montáži - zamezí se bodovému zatížení a tím spojené únavě, síly působící v příčném směru k patě kolejnice jsou ideálně rozloženy - při bočním nárazu zachycuje samosvěrný účinek uchycovacích prvků boční síly způsobené pojezdovým kolem v rozsahu 35 - 270 kN - redukuje úroveň hluku o cca 10 - 12 dB a úroveň vibrací o 40-45 % - umožňuje jednoduchou montáž či demontáž kolejnice, nároky na údržbu jsou nulové - prodlužuje životnost pojezdové dráhy bez nutnosti její údržby a šetří elektroniku jeřábu. Pevné uložení bez možnosti rektifikace. Plně pružné uložení kolejnice - technické vlastnosti: - nevystředěné zatěžování „ocel na ocel“ a tím zvýšené opotřebení pojezdového profilu a pojezdových kol. Příčinou je koncentrované zatížení pojezdového profilu a nebezpečí vzniku trhlin ve svarech. - vysoká hlučnost a spodní konstrukce jeřábové dráhy a jeřábový most jsou zatíženy vibracemi - výměna pojezdového profilu z důvodu opotřebení nebo nedodržení tolerancí je příliš nákladná - možnost nepřesného uložení vůči stojně nosníku. Více info naleznete viz odkaz níže:


Volné pracovní pozice - férové zaměstnání v přátelském kolektivu, zajímavé benefity

Volné pracovní pozice - férové zaměstnání v přátelském kolektivu, zajímavé benefity

Hledáte práci v okolí Brna? Firma reca spol. s r.o. hledá do svých řad spolehlivé zaměstnance na různé odborné administrativní i prodejní pozice. Naleznete u nás férové zaměstnání v přátelském kolektivu, kde probíhá otevřený způsob komunikace napříč firmou. Poskytujeme adekvátní platové ohodnocení a bonusy dle odvedeného výkonu, pozitivní motivaci k lepším výsledkům a další zajímavé benefity. V rámci pracovního dne Vás čeká rozmanitá činnost, samozřejmě Vám vše srozumitelně vysvětlíme. V případě zájmu lze využít možnost dalšího vzdělávání v oboru. Chcete-li dlouhodobě pracovat ve společnosti se stabilním zázemím, kontaktujte nás.


Výprodej dřevěných a hliníkových žebříků za přijatelné ceny

Výprodej dřevěných a hliníkových žebříků za přijatelné ceny

Chystáte se malovat nebo se připravujete na sklizeň třešní? Potřebujete nový žebřík, protože ten starý už dosloužil a nechcete utratit balík peněz? Kupte si žebřík na e-shopu společnosti HROMEK s. r. o. Žebřík si můžete vybrat dřevěný nebo hliníkový pro své koníčky nebo pro výkon profese. Žebříky se liší svou stabilitou, nášlapy, bezpečnostními háčky a pevností. Hobby žebříky kladou důraz na lehkost. Dále se žebříky člení na dvoudílné, třídílné, štafle, jednoduché, kloubové a teleskopické. Neváhejte a vyberte si žebřík z výprodeje!