Výukový systém ľudské telo

Výukový systém ľudské telo

Predmetom zákazky je dodávka vybavenia podľa špecifikácií v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 11:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.02.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37808427

Zadavatel ulice:
Komenského 48

Zadavatel PSČ:
011 09

Zadavatel obec:
Žilina

Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Lubelcová

Zadavatel telefon:
+421 415 032 413


Zadavatel web:
http://www.regionzilina.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39162200-7
Učebné pomôcky a zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Příručka pro zkoušky elektrotechniků

Příručka pro zkoušky elektrotechniků

Institut vzdělávání a informací BAEL nyní prodává na provozovně v Ostravě publikaci s názvem „Příručka pro zkoušky elektrotechniků, požadavky na základní odbornou způsobilost (12. zaktualizované vydání). Příručka Vám pomůže rychle se připravit na zkoušku pro elektrotechniky, řídící se vyhláškou č. 58/1978 o odborné způsobilosti v elektrotechnice. Obsahuje všechny potřebné základní poznatky z elektrotechniky a požadavky na elektrická zařízení vzhledem k bezpečnosti osob i majetku. Pro kvalifikované elektrotechniky by měla být samozřejmost včas rozpoznat nebezpečí, které může vznikat při provozu elektrických zařízení a následně zabránit riziku vzniku nebezpečí. Vhodná je pro elektrotechniky skládající zkoušku, k přípravě na certifikaci i pro žáky učilišť, středních, vyšších a vysokých škol elektrotechnických oborů. Příručku máme skladem. Zboží objednané přes e-shop posíláme po celé ČR na dobírku.


Prodej odborných publikací, knih, tiskopisů a příruček pro elektrotechniky

Prodej odborných publikací, knih, tiskopisů a příruček pro elektrotechniky

Sháníte odbornou publikaci pro elektrotechniky a nevíte, na koho se obrátit? Podívejte se na e-shop Institutu vzdělávání a informací BAEL nebo navštivte jeho provozovnu v Ostravě a jistě naleznete to, co potřebujete. V oboru elektrotechniky u nás můžete zakoupit: - knihy - tiskopisy - příručky - publikace - tabulky - soubory právních norem a bezpečnostních předpisů. Nyní poskytujeme slevu do vyprodání zásob na publikace: - Pentium Elektrotechnika – revize - Pentium Elektrotechnika 4 – jištění. V případě koupě přes e-shop Vám zboží zašleme na dobírku. Veškeré publikace Vám umožní získat nové odborné dovednosti a případně Vám pomohou se dobře a rychle připravit na zkoušky.


Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Věříte, že polodrahokamy mají léčivou moc? Trávíte zimní večery při světle svíček? Zajímáte se o esoteriku? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, pak jistě navštivte obchůdek s názvem Oáza srdce v centru Ostravy, kde se Vám bude zaručeně líbit a odkud nikdy neodejdete s prázdnou. Vždy si totiž odnesete zaručeně dobou náladu a klid na duši. Najdete tady i sortiment, na který jste zvyklí z prodejny Bylinky, která se nachází kousek od nové provozovny. Ale máme pro Vás i spoustu nového. Zajímavé knihy s duchovní tématikou určené pro všechny, kdo věří, že život smrtí nekončí a kteří se chtějí více dozvědět o záhadách světa. Také určitě oceníte knihy, které přinášejí rady a poznatky ze života. Zakoupit můžete u nás i polodrahokamy a dozvědět se více o jejich účincích, svíčky, vykuřovadla a lapače snů, obrázky. Neváhejte a navštivte naší novou provozovnu Oáza srdce.


Knihařství Praha – vazby, opravy vazeb, výroba šanonů

Knihařství Praha – vazby, opravy vazeb, výroba šanonů

Kvalitní provedení veškerých knihařských prací jako jsou opravy starých vazeb knih a památníků, vazby diplomových a bakalářských prací, výroba representativního alba na fotky, známky nebo jiné upomínky či výroba originálních firemních desek a šanonů, toto vše nabízí knihařství Tomos Praha a.s. V našem knihařství nám záleží na kvalitě, dobře odvedené ruční práci a spokojenosti zákazníků. Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oboru a možnost konzultace. Hledáte-li odborníky na knihařské práce, kontaktuje firmu Tomos Praha a.s.


Gramofonové a vinylové desky, LP vinyly českých i světových interpretů

Gramofonové a vinylové desky, LP vinyly českých i světových interpretů

Posloucháte rádi hudbu, která se line z vašeho gramofonu a chcete si rozšířit sbírku LP? Hledáte v okolí Třebíče prodejnu se širokým sortimentem vinylových desek a LP? Navštivte prodejnu Knihkupectví Jakuba Demla s.r.o. v Třebíči , kde na Vás čeká pestrý sortiment vilových desek a LP vinylů různých hudebních stylů. Ať už rádi posloucháte zahraniční nebo domácí pop a rock či klasickou hudbu, právě u nás najdete největší výběr vinylových desek a LP českých i zahraničních zpěváků i skupin různých hudebních žánrů. Náš sortiment gramofonových desek zahrnuje nejen slavné interprety 70., 80. a 90 let, ale také novodobé interprety a hudební kapely. Pokud zrovna nebydlíte v okolí Třebíče a zaujala Vás některá deska, veškeré LP a vinylové desky si můžete objednat také prostřednictvím našeho e-shopu.


Rodinné knihkupectví Rychnov nad Kněžnou, prodej knih všech žánrů, prodej modelů

Rodinné knihkupectví Rychnov nad Kněžnou, prodej knih všech žánrů, prodej modelů

Představujeme Vám rodinné knihkupectví v Rychnově nad Kněžnou, které provozuje Hana Vávrová. V našem knihkupectví prodáváme knihy všech žánrů z různých nakladatelství. Dále zde naleznete plastikové modely včetně barev, lepidel a štětců. Rodinné knihkupectví Rychnov nad Kněžnou: - knihy pro děti - dobrodružná literatura - historické knihy - cestopisy - naučná literatura - romány Chcete si přečíst pěknou knihu nebo se něco dozvědět? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Anatola Provazníka 246, Rychnov nad Kněžnou.