Maliarsky materiál, drevo, zámky a kovania, záhradný materiál, bezpečnostné inštalácie a piktogramy

Maliarsky materiál, drevo, zámky a kovania, záhradný materiál, bezpečnostné inštalácie a piktogramy

Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na dodávku predovšetkým maliarskeho materiálu, zámkov a kovania, záhradného materiálu, bezpečnostných inštalácií a piktogramov, ktoré sú bežne dostupné na trhu. Dodávka tovaru je určená pre verejného obstarávateľa Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 11:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.02.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00151866

Zadavatel ulice:
Pribinova 2

Zadavatel PSČ:
812 72

Zadavatel obec:
Bratislava - Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Petronela Pitoňáková

Zadavatel telefon:
+421 250 944 427


Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03410000-7
Drevo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kotevní technika - chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a další

Kotevní technika - chemické kotvy, hmoždinky, stahovací pásky, turbo šrouby a další

Kvalitní kotevní techniku značek Den Braven, Fisher, Index, Profikote, Profistyl, seženete v brněnské firmě PROFIKRAFT TRADING, která je Váš partner na profesionální ruční nářadí. V širokém výběru kotevní techniky naleznete: - chemické kotvy - aplikační pistole - mísicí špičky - vyfukovací pumpičky - sítka plast + ocel - čistící kartáče - plastové hmoždinky (do plného zdiva, dutých materiálů, ytongu, sádrokartonu, polystyrenu, lešenářské, sady oko/hák) - kovové hmoždinky (kotvy průvlakové, hmoždinky narážecí, do sádrokartonu, pórobetonu) - rámové hmoždinky - zpuštěné vrty - talířové hmoždinky a talířky - stahovací pásky - turbo šrouby Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, nebo je kontaktujte pomocí emailové adresy.


Prodejna spojovacího materiálu Kutná Hora - sortiment zboží pro řemeslníky, kutily či domácnost

Prodejna spojovacího materiálu Kutná Hora - sortiment zboží pro řemeslníky, kutily či domácnost

Představujeme Vám prodejnu spojovacího materiálu v Kutné Hoře. Nabízíme rozsáhlý sortiment zboží pro řemeslníky, kutily či domácnost. V prodejně spojovacího materiálu Kutná Hora výhodně nakoupíte šrouby a matice, vruty, podložky, závitové tyče, kombi šroub-vrut, svorníky, trapézové tyče, trapézové matice, svorníky, tesařské kování, úhelníky, kotevní patky, třmeny, montážní pěny, lepidla, chemické kotvy, kotouče, nářadí, metry, kladiva, kleště, šroubováky, imbus klíče, bity a mnoho dalšího. Prodáváme zboží těchto značek: Pattex, Fischer, Stanley, Hašpl, Dewalt, IRWIN, Den Braven, Koelner, Narex, Bosch, YATO, Tona, Festa, Zbirovia, Magg, Gola,.. Prodejna spojovacího materiálu Kutná Hora otevřena: Provozní doba: Po-Pá 7:30 - 16:00


Speciální šrouby do plastu - spojovací materiál, výroba a prodej

Speciální šrouby do plastu - spojovací materiál, výroba a prodej

Hledáte-li kvalitního výrobce, prodejce a dodavatele speciálních šroubů do plastu s vysokou pevností spoje - spojovacího materiálu, v okolí Brna? Pak neváhejte a vyzkoušejte nás firmu SIMAF CZ s.r.o. v Brně. Vyrábíme dle normy ISO 9001 montážní systémy a spojovací materiál. Jsme dodavatelé spojovacího materiálu do automobilového průmyslu, tak i pro zákazníky, kteří vyrábí přístroje pro domácnost, kancelářskou techniku, informační technologii, pro zpracovatele plechu, lisovny plastů a jiné. Výhoda těchto šroubů je malá síla potřebná při montáži, ale zároveň vysoká pevnost spoje. Šrouby se vyrábí z oceli a nerez oceli. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej profesionálních termofoliovníků, zahradní centrum

Prodej profesionálních termofoliovníků, zahradní centrum

Potřebujete profesionální termofoliovník a nevíte na koho se obrátit? Pak se obraťte na naše zahradní centrum Diké s.r.o. zajišťujeme prodej profesionálních termofoliovníků s výhradním zastoupením značek Fa Schick a Bieber. Foliovník je v prvotřídní německé kvalitě mnoha unikátními patenty a vychytávkami, které vykazují bezkonkurenční tepelné a klimatické vlastnosti. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Chápeme, proto se stavte u nás v Příšovicích, kde si můžete domluvit setkání a prohlédnout si foliovník přímo v několika variantách.


Prodej plechových kompostérů Litomyšl – snadná montáž i demontáž

Prodej plechových kompostérů Litomyšl – snadná montáž i demontáž

Firma LIMES Litomyšl s.r.o.zaměřila svoji činnost na výrobu a prodej kvalitních kompostérů z pozinkovaného plechu. Vybírat si můžete ze základní varianty a rozšiřovacího modulu. Do kompostéru si sami vkládáte bioodpad z Vaší zahrady a máte tak pod kontrolou vznik kvalitního hnojiva. V Eshopu si prohlédnete sortiment kompostérů různých objemů. Nakoupíte tak kompostéry z pozinkovaného plechu což zaručí dlouhou životnost a především neměnnost tvaru. Dále se dají snadno smontovat i rozložit a jsou přístupné ze všech stran. Vrstvení a vybírání bioodpadu je díky unikátní konstrukci velmi jednoduché. Pokud Vás naše plechové kompostéry zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi za nákup kompostérů v našem Eshopu.


Volné pracovní pozice - férové zaměstnání v přátelském kolektivu, zajímavé benefity

Volné pracovní pozice - férové zaměstnání v přátelském kolektivu, zajímavé benefity

Hledáte práci v okolí Brna? Firma reca spol. s r.o. hledá do svých řad spolehlivé zaměstnance na různé odborné administrativní i prodejní pozice. Naleznete u nás férové zaměstnání v přátelském kolektivu, kde probíhá otevřený způsob komunikace napříč firmou. Poskytujeme adekvátní platové ohodnocení a bonusy dle odvedeného výkonu, pozitivní motivaci k lepším výsledkům a další zajímavé benefity. V rámci pracovního dne Vás čeká rozmanitá činnost, samozřejmě Vám vše srozumitelně vysvětlíme. V případě zájmu lze využít možnost dalšího vzdělávání v oboru. Chcete-li dlouhodobě pracovat ve společnosti se stabilním zázemím, kontaktujte nás.