Rekonštrukcia technológie chladiaceho systému existujúcej ľadovej plochy na zimnom štadióne

Rekonštrukcia technológie chladiaceho systému existujúcej ľadovej plochy na zimnom štadióne

Predmetom zákazky je rekonštrukcia technológie chladiaceho systému existujúcej ľadovej plochy na zimnom štadióne v Piešťanoch v zmysle projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie pod názvom Rekonštrukcia technológie chladenia ľadovej plochy na Zimnom štadióne v Piešťanoch, ktorú vypracovala spoločnosť TERMO-PROJEKT s.r.o., 1. mája 196/61, 044 42 Rozhanovce, IČO: 46889710, zodpovedný projektant Ing. Peter Rudišin, zákazkové číslo: 2022-09-001, dátum: september 2022 stavebný objekt: SO.01 Zimný štadión, prevádzkový súbor: PS.01 Technológia chladenia.
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 11:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Piešťany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Piešťany

Zadavatel IČ:
00612031

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 3

Zadavatel PSČ:
921 45

Zadavatel obec:
Piešťany

Kontaktní osoba:
Ingrid Ličková

Zadavatel telefon:
+421 337 765 356


Zadavatel web:
http://www.piestany.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212223-5
Stavebné práce na objektoch zariadení na zimné športy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Návrh, diagnostika, opravy a servis chladících zařízení – komplexní služby prováděné specialisty

Návrh, diagnostika, opravy a servis chladících zařízení – komplexní služby prováděné specialisty

Chcete navrhnout a vyrobit chladící zařízení přímo Vám na míru? Hledáte spolehlivou společnost zaměřující se na servis a opravy? V tom případě využijte služeb společnosti Břetislav Matějíček kompresory s.r.o. Břetislav Matějíček kompresory s.r.o. provádí drobné opravy do 24 hodin, servisuje různé druhy kompresorů a chladících zařízení a navrhuje a vyrábí chladící zařízení podle projektu nebo návrhu klientů. Nechte si navrhnout chladící zařízení nebo provést jejich servis, kontaktujte nás!


Filtrační ventilátory εCOOL Pfannenberg pro chlazení, regulaci teploty elektrických rozváděčů

Filtrační ventilátory εCOOL Pfannenberg pro chlazení, regulaci teploty elektrických rozváděčů

V sortimentu firmy EMS ELEKTRO s.r.o. Otrokovice od spol. Pfannenberg najdete kromě chladicích jednotek také filtrační ventilátory εCOOL včetně příslušenství, které se postarají o regulaci teploty elektrických rozváděčů - základní chlazení a cirkulaci vzduchu v rozvaděči a vytvoření optimálních teplotních podmínek v uzavřeném prostoru rozvaděče. Včasné spínání chladicích nebo topných komponent mají na starost regulační prvky – termostaty, hydrostaty, díky kterým je chráněna výbava rozvaděče před kondenzací či přehříváním. Společnost Pfannenberg dnes poskytuje celou řadu různých řešení pro průmyslovou tepelnou správu a je tak jedním z mála specialistů, kteří mohou poskytnout vhodná zařízení pro prakticky všechny průmyslové požadavky po celém světě. Společnost EMS ELEKTRO s.r.o. je oficiálním prodejním zastoupením Pfannenberg Europe GmbH v České republice a stala se partnerem mnoha průmyslových podniků nejen na Zlínsku, ale po celé ČR.


Chlazení pro pivaře a vinaře na míru – chladící boxy na víno, pivo

Chlazení pro pivaře a vinaře na míru – chladící boxy na víno, pivo

Potřebujete víno uchovat ve stále teplotě a hledáte výrobce chlazení pro vinaře? Potřebujete do baru, vinárny nebo restaurace instalovat chladící boxy na pivo a víno? Uvažujete o pořízení nových chladících boxů do pivovaru nebo vinařství? Chlazení pro pivaře a vinaře vyrobené na míru dodává v okolí jižní Moravy a Brna firma Vojtěch Zouhar - Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení z Hustopečí. Pokud potřebujete sudy a tanky s vínem nebi pivem uchovat při stále teplotě, naše chladící boxy jsou tou správnou volbou. Chladící boxy na pivo a víno vyrábíme celoskleněné z izolačních skel nebo za pomocí PUR panelů a izolačního skla, kdy jsou jedna nebo více stěn z izolačního skla. Pro vinotéky dodáváme chladící boxy s originálními prosklenými dveřmi pro snadnou obsluhu. Součástí chladících boxů jsou i digitální termostaty, které slouží nejen jako ukazatel teploty, ale i k nastavení požadovaných parametrů chladícího zařízení.


Chladící technika a klimatizační jednotky do provozoven, průmyslu i pro rodinné domy

Chladící technika a klimatizační jednotky do provozoven, průmyslu i pro rodinné domy

Potřebujete do Vaší provozovny či průmyslové haly zajistit pořádnou a kvalitní chladící techniku nebo klimatizaci? Jste z Moravskoslezského kraje? Pak se obraťte na společnost Chlazení STEFFEK, která se pohybuje na trhu již přes 30 let, a tak má bohaté zkušenosti s chladicí technikou a klimatizacemi. Společnost Chlazení STEFFEK sídlí v Dolním Benešově a zaměřuje se na komplexní zajištění služeb v oblasti chladicí techniky a klimatizací. Společnost pro Vás zajistí jednak celkový návrh chladící techniky, která bude bude vhodná pro Vaše potřeby, ať už hledáte chladící techniku pro menší provozovnu nebo velkou průmyslovou halu. Ale samozřejmostí je i její instalace a záruční a pozáruční servis. Nechcete se v létě potit? Pak se také obraťte na společnost Chlazení STEFFEK, protože společnost zajišťuje i širokou škálu klimatizačních zařízení vhodné do provozoven i rodinných domů.


Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Pro chlazení větších elektrických rozvaděčů v průmyslu, které mají mnoho komponent produkujících teplo se používají klimatizační jednotky rozvaděčů. Společnost EMS Elektro s.r.o. Otrokovice má zastoupení spol. Pfannenberg a dodává jak vestavné chladící jednotky i přisazené na dveře či strop rozvaděče. Společnost EMS Elektro zajišťuje návrhy, dodání vhodných typů klimatizací, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis chladicích jednotek rozvaděčů i poradenství. Produkty: - chladící jednotky řady DTI a DTS splňují všechny požadavky na částečně zapuštěnou (DTI) a vnější montáž (DTS) pro každou velikost skříně - střešní chladicí jednotky DTT nabízejí jedinečné zabezpečení díky inovativnímu, patentovanému systému správy kondenzátu a lze je instalovat i do nejmenších prostorů.


Přenosná suchá dochlazovací zařízení – chlazení na pivo a sudové nápoje, chladící výčep

Přenosná suchá dochlazovací zařízení – chlazení na pivo a sudové nápoje, chladící výčep

Potřebujete přístroj pro chlazení a stáčení nápojů? Hledáte firmu, která dodává výčepní zařízení? Obraťte se na společnost Karel Kašpar LEDO servis, která se postará o dodávku chladících výčepních zařízení. Dodáváme přenosná chladící a výčepní zařízení pro stáčení piva a dalších sudových nápojů, která jsou vhodná jak pro domácí použití, tak i společenské akce s menším počtem konzumentů. Ovládání chladících zařízení je řešeno snadno přístupnými prvky ve výšce výčepních kohoutů. Prodáváme chladící výčep na pivo a sudové nápoje ANTELA a chlazení na pivo ANTA.