Guma 5mm, hladká s textilnou vložkou

Guma 5mm, hladká s textilnou vložkou

Guma 5mm, hladká s textilnou vložkou dl. 4m, v rolke, výška 1, 2-1, 5m1ks
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 11:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Marián Kikta

Zadavatel telefon:
+421 944 964 084

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

19500000-1
Gumené a plastové materiály

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oprava, renovace pogumování, válců pro textilní průmysl - pogumovaný banánový rozháněcí válec

Oprava, renovace pogumování, válců pro textilní průmysl - pogumovaný banánový rozháněcí válec

V textilním či plastikářském průmyslu se užívají rozháněcí válce s gumovým povrchem, pogumování je však nutné renovovat. V České republice provádí opravy a renovace pogumovaných válců pro textilní průmysl společnost AGT Zlín. Banánový rozháněcí válec se používá pro rozhrnování materiálu ve výrobě a brání tvorbě vrásek, faldů. Gumový povrch může být antistatický, antiabrazivní nebo v jiném provedení. Vyřešíme dle požadavků nové gumové povrchy. Pogumování válců realizujeme pro různá průmyslová odvětví.


Extra odolné pneumatické hadice pro průmyslovou automatizaci

Extra odolné pneumatické hadice pro průmyslovou automatizaci

Chcete koupit kvalitní pneumatickou hadici pro průmyslovou automatizaci? Vsaďte si na hadice PUPA, které vynikají svými revolučními vlastnostmi. Hadice PUPA jsou k dostání u prodejce pneumatických systémů YETTY.EU v Jihlavě. Proč zvolit právě naše hadice? - hadici nelze zlomit - malé poloměry ohybu - kalibrovaný vnitřní a vnější průměr hadice - odolnost proti působení vody, chemickým činidlům, UV záření - vyšší provozní tlaky, než u klasických polyuretanových hadic Pokud Vás zajímá více, neváhejte nás kontaktovat.


Pryžové těsnění GUFERA Pardubice - specializovaný prodej, poradenství a doprava

Pryžové těsnění GUFERA Pardubice - specializovaný prodej, poradenství a doprava

Představujeme Vám specializovanou prodejnu MATERIA s.r.o., která nabízí široký sortiment pryžového těsnění GUFERA. Vzhledem k již více než 25 letému působení na trhu využijte naši poradenskou službu, kde naši pracovníci mají perfektní přehled o produktech. V rámci služeb Vám sortiment GUFERA dopravíme až na místo určení. Náš sortiment pryžového těsnění GUFERA si prohlédněte na našich stránkách. Těsnění je vhodné pro firmy i pro domácí kutily. Na skladě máme kvalitní těsnění otáčejících se hřídelí a ložisek, manžety a o-kroužky. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma MATERIA s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Na Ležánkách 260, Pardubice nebo na pobočce na adrese Wilsonova ulice 590, Hlinsko.


Těsnící systémy nové generace na bázi bentonitu - vše od spol. MEDIUM Interational I. s.r.o.

Těsnící systémy nové generace na bázi bentonitu - vše od spol. MEDIUM Interational I. s.r.o.

Společnost MEDIUM Interational I. s.r.o. se zabývá výrobou různých druhů těsnicích materiálů používaných v různých odvětvích, jako je například stavebnictví, průmysl nebo i zemědělství. Bentonit je typ smektitu, který se těží v mnoha oblastech světa. Tato hlubinná hornina se používá k výrobě různých druhů těsnicích materiálů, jako jsou například těsnění pro zásobníky, jámy, a další podzemní prostory. Výroba těsnicích materiálů z bentonitu zahrnuje procesy jako je například těžba, zpracování, granulace nebo i smíchání s jinými materiály. Těsnicí materiály z bentonitu se vyrábějí ve formě prášku, granulí nebo i vláken. Tyto materiály se používají pro různé účely, jako jsou například těsnění, izolace nebo i jako pojivo. Bentonit má vysokou schopnost a tím pádem se využívá pro těsnění různých prostor a nádrží. Díky svým vlastnostem se bentonit často používá pro těsnění vodních a plynových nádrží, jám, kanalizací, a dalších podzemních prostor. Bentonit také poskytuje dobrou odolnost proti chemikáliím a vysokým teplotám, což z něj dělá vhodný materiál pro těsnění v průmyslu. Výroba těchto materiálů je také velmi ekonomicky přijatelná.


Klínové řemeny, gufera, segerovky, ložiska Ostrava

Klínové řemeny, gufera, segerovky, ložiska Ostrava

Hledáte firmu, která Vám dodá v co nejkratším termínu všechno pro pohony a pneumatické rozvody? Navštivte firmu Transportní technika Tůma s.r.o. v Ostravě-Vítkovicích, která dodává klínové řemeny, poly V-řemena, variátorové, ploché řemeny, ozubená kola, kuželová soukolí, pružné spojky, procesní, dopravní pásy, nekonečné tkané pásy, řemeny, modulární pásy, elastomerové, síťové dopravní pásy, PTFE, dopravní, technologické ozubené řemeny a pásy, plastové dopravní řemeny, pásové dopravníky, ložiska (válivá, kluzná ložiska, upínací pouzdra, ložiskové jednotky, ložiskové domky), gufera, O-kroužky, těsnění pro hydrauliku a pneumatiku, trapézové šrouby a matice, hřídelové klouby, klobové hřídele, pojezdové kola, kladky, kluzné a technické plasty, pneumatické pohony, ventily, prýžové desky apod. Společnost Transportní technika Tůma s.r.o. je certifikovaný partner firmy FESTO, smluvní partner mezinárodní společnosti Ammeraal Beltech a rovněž distributorem zahraničních firem Märtens a Movex. Veškeré součástky od jedné prověřené firmy, která vám v krátkých termínech dodá potřebný sortiment. My rozumíme technice, a dodáme Vám strojní komponenty a kvalitní součástky dle Vašeho zaměření.


Prodej gumové hadice Elaflex - speciální, univerzální, tankovací, chemické, farmaceutické

Prodej gumové hadice Elaflex - speciální, univerzální, tankovací, chemické, farmaceutické

Pro přenos dráždivých, nebezpečných tekutin a materiálů se mohou využít speciální gumové hadice. Dodavatelem průmyslových hadic Elaflex je firma MACROFLEX s.r.o. z regionu Zlín. Dodává hadice chemické, farmaceutické, tankovací i víceúčelové univerzální hadice. Sortiment: - chemické, farmaceutické, univerzální hadice - hadice pro chemické látky, rozpouštědla - kompozitní hadice FWS - uiverzální hadice UTD, UTS, UTL - univerzální hadice POLYPAL CLEAN,ELAFLON PLUS FEP, ELAFLON PTFE - tankovací hadice - bez výztužné spirály pro produkty na bázi ropy - s výztužnou spirálou - pro letectví - vysokotlaká hadice pro LPG, propan butan a jiné L.P. plyny - beztlaká hadice GPS pro odvod par - lehká hadice pro gravitační přečerpávání - LTX a LG - speciální hadice - hadice pro horký asfalt - pro horkou vodu a páru.