Mammární ambulance - vyšetření a léčba onemocnění prsu, Zlínský kraj

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Mammární ambulance - vyšetření a léčba onemocnění prsu, Zlínský kraj

Specializovaná ambulance pro obor mamologie je součástí zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. ve Zlíně. V mammární ambulanci se věnujeme komplexnímu vyšetření prsou s cílem zachytit včas možná nádorová onemocnění a zahájit vhodnou účinnou léčbu.

Guma 5mm, hladká s textilnou vložkou

Guma 5mm, hladká s textilnou vložkou

Guma 5mm, hladká s textilnou vložkou dl. 4m, v rolke, výška 1, 2-1, 5m1ks
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 11:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Marián Kikta

Zadavatel telefon:
+421 944 964 084

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

19500000-1
Gumené a plastové materiály

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pogumovaný válec potravinářskou pryží pro potravinářský průmysl

Pogumovaný válec potravinářskou pryží pro potravinářský průmysl

V případě Vašich požadavků na pogumování válců do potravinářského průmyslu se obraťte na firmu Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která je schopna nabídnout pogumování světle šedou pryží. Tato světle šedá pryž má tvrdost 65 ShA a splňuje veškeré požadavky potravinářské kategorie 4. Na přání zákazníka můžeme do pogumované vrstvy vyřezat drážky křížové, podélné nebo obvodové. Naše výrobní možnosti pogumování válců: - do průměru 530 mm a do délky 2900 mm (včetně čepů). Pokud potřebujete více informací, kontaktujte naše specialisty ze společnosti Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. Pomůžeme vám s výběrem správného pogumování!


Hydraulické hadice se šroubením na míru - výroba na počkání

Hydraulické hadice se šroubením na míru - výroba na počkání

Potřebujete nutně novou hydraulickou hadici pro vysokozdvižný vozík? Sháníte nutně danou délku a průměr hydraulické hadice a nechcete dlouho čekat na její vyrobení? Oslovte společnost DAMATECH, která sídlí v Dačicích. Hydraulickou hadici včetně šroubení Vám zhotovíme na počkání. Na míru Vám vyrobíme hadici hydraulickou hadici s potřebným průměrem a délkou. To vše bez zdlouhavého čekání – hydraulické hadice zhotovujeme na počkání! Pro bližší informace nás navštivte na sídle naší společnosti v Dačicích nebo nás kontaktujte.


Hydraulické hadice pro kapalná média – oleje, benzíny, horkou vodu, chladící kapaliny

Hydraulické hadice pro kapalná média – oleje, benzíny, horkou vodu, chladící kapaliny

Hledáte v okolí Dačic nebo Jemnice firmu, kde zhotovují hydraulické hadice? Potřebujete speciální hadice pro rozvod kapalných médií? Navštivte firmu DAMATECH, spol. s r.o., která Vám na zakázku zhotoví hydraulické hadice pro kapalná média. Na zakázku zpracuje hydraulické hadice v požadované tloušťce, délce a s určitým typem ukončovacího závitu. Námi vyhotovené hadice mají pracovní teplotu od -40 do +100°C, a lze je použít pro rozvod oleje, benzínů, horké vody, ale i chladících kapalin. Pro naše zákazníky sestavíme i celý hydraulický okruh pro kapalná média včetně spojek.


Konstrukční prvky pro uložení potrubí - objímky, třmeny, úchyty, pružiny, nosníky, stojany

Konstrukční prvky pro uložení potrubí - objímky, třmeny, úchyty, pružiny, nosníky, stojany

Společnost MACROFLEX s.r.o. z regionu Zlín dodává kompenzační prvky potrubních systémů a také konstrukční prvky pro uložení potrubí - např. objímky, třmeny, úchyty, pružiny, nosníky, stojany. Vybírat můžete ze standardních typů, nebo dodáme dle vašich potřeb atypické prvky sloužící pro uložení potrubí. Konstrukční prvky: - třmeny - z ploché oceli, z kruhové oceli, závěsné, závěsný třmen se svorníkem - objímky - se dvěma šrouby, se třemi šrouby - objímka pro svislá potrubí - úchyty přivařovací - pro horizontální potrubí, pro kloub - stojany s objímkou - podložka - čtvercová, kulová - kluzné desky - PTFE, sférické, grafitobronzové 2139 SPH Sférické kluzné desky grafitobronzové - polo-objímka - uložení válečkové - sedla - závitové tyče - spojka závitových tyčí - matice napínací - třmen, oko kované se závitem - kotevní šroub - nosník - opora kyvná. Uložení potrubí s předizolací: - sedlo s předizolací - objímka stojanová, závěsná, s axiální zarážkou, zesílená - izolační podložka. Pružné uložení: - antivibrační objímka s pružinou, s dvojitou pružinou - malé pružiny pro pružné závěsy pro malá zatížení a posuvy - omezovač vibrací k tlumení vibrací potrubí. Kluzné uložení PTFE: - MACT 4 a MACT 5. Hydraulické tlumiče: - chrání potrubí před vibracemi - chrání potrubní systém před nežádoucími vlivy dynamického charakteru - zemětřesení, tlakový ráz, vodní ráz, poryvy větru, výbuchy apod.


Konfekční membrány na výrobu pneumatik - pro osobní i nákladní pneu

Konfekční membrány na výrobu pneumatik - pro osobní i nákladní pneu

Nejdůležitější částí konfekčního stroje, na kterém se vyrábí surový plášť pneumatiky, je konfekční buben. Na tento buben se pak pokládají jednotlivé materiály pneumatiky. Naše firma Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. vyrábí konfekční membrány pro výrobu pneumatik, které se montují na konfekční buben. Nafouknutí konfekčních membrán způsobí přehnutí materiálu kolem patkových lan. Tyto boční přehýbací membrány pro osobní pláště vyrábíme od rozměru 12“ do 22“. Dále pro konfekční stroje pro výrobu pneumatik vyrábíme i další typy pryžových výrobků jako jsou: - krycí manžety s nelepivým vnějším povrchem - expanzní membrány - stahovací pásy - stahovací kroužky. Také vyrábíme apexové membrány od rozměru 13“ do 20“ pro apexové stroje. Nafouknutím apexových membrán na konfekčním bubnu dojde ke spojení patkového lana s jádrem.


Výroba vložek, manžet pro hadicové ventily (quetschventily) - kvalitní a spolehlivé

Výroba vložek, manžet pro hadicové ventily (quetschventily) - kvalitní a spolehlivé

Hadicové ventily (manžety) se používají k řízení průtoku různých médií. Pro správnou funkčnost nesmí být vložka nějak poškozena nebo netěsnící, v takovém případě může dojít k ohrožení osob či poškození majetku. Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. se zabývá výrobou kvalitních vložek a manžet pro hadicové ventily (quetschventily). Ústředním dílem každého hadicového škrticího ventilu je kvalitní manžeta, protože přispívá k delší životnosti hadicového ventilu. Čím více je manžeta kvalitnější, tím má delší životnost a přispívá tak k velmi nízkým nákladům na údržbu zařízení. Manžety pro hadicové ventily vyrábíme z kvalitního typu materiálu, který má dobrou odolnost proti oděru, v těchto rozměrech: - DN25 - DN40 - DN50 - DN65 - DN80 - DN100 - DN150 - DN200 - na přání zákazníka můžeme udělat i jiné rozměry. Výměna vložek je jednoduchá a zákazník si ji může provést sám, ale pokud nám pošle celý ventil s poškozenou vložkou, tak jsme schopni tuto vložku vyměnit za novou a opravený ventil poslat zpět zákazníkovi.