Realizácia projektu jednoduchých pozemkových úprav

Realizácia projektu jednoduchých pozemkových úprav

Predmetom zákazky je realizácia projektu jednoduchých pozemkových úprav. Jednoduché pozemkové úpravy budú
vykonávané na usporiadanie vlastníckych a užívacích pomerov k pozemkom pod osídlením Osada, v k.ú Vtáčkovce,
okres: Košice - okolie.
Podrobný popis realizácie predmetu zákazky tvorí samostatnú prílohu č. 3 Výzvy na predkladanie ponúk uverejnenej v
Dokumentoch zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 11:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Vtáčkovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Vtáčkovce

Zadavatel IČ:
00691305

Zadavatel ulice:
Vtáčkovce 15

Zadavatel PSČ:
044 47

Zadavatel obec:
Vtáčkovce

Kontaktní osoba:
Mgr. Gáborová Gabriela

Zadavatel telefon:
+421 556 990 128

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vtackovce.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71351810-4
Topografické služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Volné pracovní místa a pozice geodeta –  práce s benefity v Brně nebo Boskovicích

Volné pracovní místa a pozice geodeta – práce s benefity v Brně nebo Boskovicích

Máte vystudovanou zeměměřickou průmyslovku nebo vysokou školu v oboru geodézie a hledáte si nové zaměstnání? V tom případě se staňte součástí naší společnosti ADITIS s.r.o., která hledá geodeta pro oblast Brna, Boskovic a Otrokovic. Náplní pracovní pozice je zajišťování podkladů pro projekty, mapování, vytyčování staveb a práce v katastru nemovitostí. Mezi benefity se pak řadí stravenky, firemní akce a dovolená navíc. Staňte se naším geodetem a zašlete nám životopis ještě dnes!


Hydrogeologický průzkum a posudek pro stavební povolení, čištění studny a regenerace vrtu

Hydrogeologický průzkum a posudek pro stavební povolení, čištění studny a regenerace vrtu

Potřebujete vypracovat hydrogeologický posudek pro stavební povolení? Hledáte odborníky a čištění studní? Pak neváhejte a oslovte společnost TALPA – RPF, s.r.o. sídlící v Ostravě. Zaměřujeme se na: - hydrogeologické posudky pro zásak dešťových vod do horninového prostředí - hydrogeologické posudky pro zásak přečištěných odpadních vod – tento posudek tvoří nedílnou součást projektové dokumentace – hodnotí možnost vypouštět přečištěné odpadní vody do horninového prostředí - hydrogeologické průzkumy - průzkumy znečištění a sanace podzemních vod, zemin a staveb - ekologické audity a analýzy rizik Provádíme čištění kopaných i vrtaných studní a regeneraci vrtů, které jsou určeny pro jímání pitné vody, dále regeneraci štěrkového filtru včetně likvidace vzniklého odpadu. V případě zájmu odebereme vzorek vody a zajistíme jeho chemický a bakteriologický rozbor v akreditované laboratoři. Čištění jímacích objektů by se dle Státního zdravotního ústavu mělo provádět v intervalu 5 - 8 let, nebo i častěji dle potřeby. Znečištění jímacích objektů způsobuje pokles vydatnosti zdroje a zhoršení kvality vody v důsledku množení se bakterii.


Projektové práce, projekty rodinných a bytových domů, vyřízení dotací

Projektové práce, projekty rodinných a bytových domů, vyřízení dotací

Plánujete si nechat postavit rodinný dům? Nebo chcete stavět bytový dům? Hledáte spolehlivou společnost, která nabízí projektové práce? Představujeme firmu DOMY-KOMPLET CZ s.r.o. se sídlem v Jaroměřici nad Rokytnou, která se zabývá projektováním rodinných a bytových domů, včetně poradenství. Jsme profesionálové ve svém oboru, za vše hovoří kladné reakce našich zákazníků na naše služby. Projektovali jsme několik bytových domů a stovky rodinných domů. Kromě projekční činnosti se zabýváme také vyřízením žádosti o dotace. Ať se jedná o zateplení či fotovoltaický systém, jsme odborníci na dotace, garantujeme Vám vyřízení. Vše kolem dotací máme v malíku. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.


Zpracovatel GIS – volná pracovní pozice s náborovým příspěvkem v Brně

Zpracovatel GIS – volná pracovní pozice s náborovým příspěvkem v Brně

Hledáte nové zaměstnání a máte vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru elektro nebo geografie? V tom případě se obraťte na společnost ADITIS s.r.o. Náplní pracovní pozice je zpracovávání dat do GIS, výhodou je praxe v GINIUSu, která však není podmínkou, neboť práce je vhodná i pro absolventy. Mezi řadu výhod této pracovní pozice se řadí pružná pracovní doba, možnost práce z domu a příspěvek na dovolenou. Staňte se součástí našeho kolektivu a pošlete nám svůj životopis!


Vodní hospodářství, hutní provozy a strojírenství – projekčně inženýrská organizace

Vodní hospodářství, hutní provozy a strojírenství – projekčně inženýrská organizace

Společnost PROSPECT spol. s r.o. zajišťuje z hlediska technologie vodního hospodářství, hutních provozů a strojírenství komplexní služby. Týkající se především těchto odvětví: - vodních zdrojů a úpravy vod - čerpacích stanic - čistíren odpadních vod - technologických procesů v hutní výrobě Kompletní dodávky lze realizovat dle individuálních potřeb a požadavků objednavatele. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Výstavba rodinných domů - 3D vizualizace a projektování rodinného domu

Výstavba rodinných domů - 3D vizualizace a projektování rodinného domu

Uvažujete o výstavbě rodinného domu a hledáte firmu, která Vám jej pomůže postavit? Pak se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která staví rodinné domy v okrese Nový Šaldorf nedaleko Znojma. Společnost se zaměřuje na kompletní stavitelské práce od projektování po samotnou realizaci. Firma vypracuje: - studie - projekční plány - datum výstavby a realizace - stavební práce Pokud stále váháte podívejte se na webové stránky společnosti, kde najdete nejen bohatou fotogalerii, ale také moderní 3D vizualizace, které Vám ukážou jak plánované interiéry, tak exteriéry, rozvržení ulic i návrh celého rodinného domu. Tak nečekejte a svěřte se do rukou profesionálů. Rodinné domy od společnosti ATLANTA, a.s. ze Znojma Vám zajistí příjemný a pohodlný domov v krásném prostředí Nového Šaldorfu.