Poptávám realizaci betonové podlahy

Poptávám realizaci betonové podlahy

Poptávám betonovou podlahu do 5cm na rod. domku bez podl. topení asi 220 m2 na Podlešín okr. Kladno díky za nabídku.
Poptávka byla vložena dne:
19.01.2023 10:00

Platnost poptávky:
19.02.2023 09:55

Kontaktní osoba:
Karel Bauer

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 282 228

Okres:
Kladno

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej podlahových krytin za nízké ceny - podlahové studio zajistí i pokládku

Prodej podlahových krytin za nízké ceny - podlahové studio zajistí i pokládku

Pokud potřebujete poradit s výběrem podlahových krytin, navštivte ve Vaší lokalitě Podlahové studio. V regionu Zlínský kraj doporučujeme Podlahové studio Jegla, kde mají na prodej podlahové krytiny všeho druhu za nízké ceny a postarají se i o pokládku podlahovin. Navštivte nás a pomůžeme Vám vybrat tu správnou podlahu - podlahoviny, které jsou u nás na prodej, vynikají přírodním vzhledem, odolností a snadnou údržbou. Nechejte si podlahu od nás položit a dostanete záruku na všechny námi provedené práce. Prodej podlahových krytin - u nás za nízké ceny: - odolné laminátové podlahy do domu, bytu či kanceláře - dřevěné plovoucí podlahy - PVC, vinylové podlahy - imitace dlažby, prkenné podlahy, dřeva, kamene - přírodní linoleum - marmoleum - koberce kusové i v metráži - bytové, zátěžové.


Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Uvažujete o nové podlaze do svého bytu, domu či kanceláře? Pak neváhejte a obraťte se na Podlahářství Svoboda, provádíme podlahářské práce včetně dodávky materiálu! Jsme velkoobchodní a maloobchodní prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah. Provádíme pokládku i vinylových, korkových, vodivých( elektrostatických) PVC (lino, linoleum) podlah, koberců a pomocných materiálů. Vybrat si můžete z různých typů, barevných odstínů, dřevin, vzorů, zkosených hran, zátěžové třídy i tloušťky lamelu. Neváhejte a přijďte navštívit naše Podlahářství Svoboda do Kojetic na Moravě, okr. Třebíč. Věříme, že si vyberete z velkého množství nabízených podlah a budete s naší pokládkou spokojeni!


Vymalování bytů a tapetování již od jedné stěny, malířské práce, natěračské práce Brno

Vymalování bytů a tapetování již od jedné stěny, malířské práce, natěračské práce Brno

Chystáte se vymalovat či tapetovat byt a potřebujete s tím pomoci? Pak se obraťte na naši firmu, která maluje a tapetuje již od jedné stěny. Zajistíme vyklizení místností, opravení omítek, natřeme okenní rámy, dveře, radiátory, vymalujeme či vytapetujeme co bude potřeba, vyměníme světla, zásuvky, položíme koberce, plovoucí i laminátové podlahy, linolea, zrekonstruujeme Vám kompletně celý byt, když si to budete přát. Veškeré námi poskytované práce a služby najdete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s čím budete potřebovat!


Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Přemýšlíte nad pokládkou plovoucí podlahy? Nechte si poradit s výběrem ideální plovoucí podlahy do Vašeho bytu a domu a kontaktujte naše Podlahářství, které je nejen prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah různých typů, barev, vzorů a zátěžové třídy, ale provádí i pokládku, montáže a poradenství v této oblasti. Provádíme pokládku a montáž nejen podlah vinylových, korkových, vodivých (elektrostatické) PVC (lino, linoleum), ale i koberců. Součástí našich služeb je i vyrovnávání nerovností i tmelení podlah a prodej příslušenství (podlahové lišty, schodové profily, vyrovnávací profily a další). Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Pokládka laminátových podlah s  realisticky přírodním vzhledem a vynikající ochranou vůči poškození

Pokládka laminátových podlah s realisticky přírodním vzhledem a vynikající ochranou vůči poškození

Nelíbí se Vám staré podlahy ve vaší domácnosti? Uvažujete o pokládce laminátových podlah? Hledáte na Znojemsku podlahářství, které zajistí kompletní dodávku laminátových podlah? Kvalitní laminátové podlahy pokládá společnost Podlahy a dveře Lukáš Nekula. Z naší široké nabídky laminátových podlah od společnosti Unilin si vybere zajisté každý. Podlahy zaujmou bezkonkurenčně realistickým přírodním vzhledem. Předností těchto podlah jsou také chytré inovace, které zajišťují, že jsou laminátové podlahy chráněny proti poškrábaní, skvrnám i vlhkosti na povrchu. V rámci pokládky nové laminátové podlahy zajistíme odstranění staré podlahové krytiny, vyrovnání a aplikaci podlahové vrstvy a také pokládku nové podlahy včetně podlahových lišt.


Renovace, obkládka schodišť a schodových stupňů - obklady z PVC, dřeva, vinylu a koberců

Renovace, obkládka schodišť a schodových stupňů - obklady z PVC, dřeva, vinylu a koberců

Renovujete schody? Podlahářské práce všeho druhu zajišťuje naše firma LASPO podlahářství, s.r.o., působící v Brně, Znojmě i Břeclavi. Provádíme kompletní renovace a obkládku celých schodišť nebo jednotlivých schodových stupňů. Využíváme různé podlahové materiály. Realizujeme schody ze dřeva, vinylu, PVC, koberců, hydrokorku nebo laminátu. Samozřejmostí je úpravu a měření vlhkosti podkladu. Vhodný materiál vám pomůžeme vybrat na základě konzultace. Garantujeme precizně a špičkově odvedenou práci. Zpracování cenové kalkulace je zcela zdarma.