Šití firemních oděvů z přírodních materiálů, výšivka či malování loga Zlínský kraj

Eliška Potočná - Foxeli collection

Šití firemních oděvů z přírodních materiálů, výšivka či malování loga Zlínský kraj

Jestliže přemýšlíte o zhotovení firemního oblečení, které je originální, kvalitní a šetrné k životnímu prostředí, můžete se obrátit na firmu Foxeli collection z Otrokovic. Majitelka firmy se specializuje na výrobu oblečení z bio materiálů, které je doplněno výšivkou nebo malováním podle vašich přání.

Stabilizace komor 3/3 seg. III a 21 seg. IV., vystrojení ukládacích komor

Stabilizace komor 3/3 seg. III a 21 seg. IV., vystrojení ukládacích komor

Předmětem této veřejné zakázky je stabilizace komor 3/3 seg. III a 21 seg. IV., vystrojení ukládacích komor 26 až 30 technologií k definitivnímu zaplnění.
Technický postup a realizace technického řešení stabilizace komor na ÚRAO Richard vychází ze dvou specifických skutečností. Primárně vychází ze skutečnosti, že se jedná o jaderné zařízení, pracoviště IV. kategorie, ve smyslu zákona č. 263/2016 Sb., atomový zákon, ve znění pozdějších předpisů. Dále ve smyslu zákona č. 44/1988 Sb., horního zákona, ve znění pozdějších předpisů, je ÚRAO Richard dolem. Průběh a výsledek prací tedy musí splňovat veškeré požadavky pro provoz jaderného zařízení, pracoviště IV. kategorie, a zároveň dolu.
Předmět plnění této veřejné zakázky je blíže specifikovaný v příloze č. 7 zadávací dokumentace - Technickém postupu a dále v příloze č. 3 zadávací dokumentace - Závazném návrhu smlouvy na plnění veřejné zakázky a jejich přílohách.
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa úložišť radioaktivních odpadů

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
20.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa úložišť radioaktivních odpadů

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1004/6

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Becker a Poliakoff, s.r.o., advokátní kancelář

Zadavatel telefon:
+420 224 900 000


Zadavatel web:
http://www.surao.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45250000-4
Stavební úpravy pro továrny, důlní činnost, průmyslovou výrobu a budovy sloužící ropnému a plynárenskému průmyslu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba, rekonstrukce obytných, průmyslových a zemědělských staveb

Výstavba, rekonstrukce obytných, průmyslových a zemědělských staveb

Uvažujete o rekonstrukci bytu nebo starého domu, které již neodpovídají dnešním standardům bydlení? Potřebujete novou fasádu nebo upravit terén před domem? Kontaktujte společnost FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o., která se zabývá kompletními stavebními pracemi i rekonstrukcemi na Olomoucku a v okolí Zábřeha. V případě potřeby realizujeme jen výstavbu jednotlivých částí objektů nebo pouze dílčí stavební práce. Zajistíme realizace základů až po finální dokončovací práce. Poradíme si s rekonstrukcí bytových jader, koupelen, kompletní rekonstrukcí domů a bytů, opravou fasád, výstavbou novostaveb. Provádíme také terénní úpravy, pokládku dlažby, chodníků, stavbu zídek a další úpravy.


Výstavba občanských staveb, průmyslových objektů i celých komplexů včetně přípravných prací i vybavení inženýrskými sítěmi

Výstavba občanských staveb, průmyslových objektů i celých komplexů včetně přípravných prací i vybavení inženýrskými sítěmi

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele pro výstavbu občanských staveb, RD nebo průmyslových objektů v regionu Zlínský kraj, s důvěrou se obraťte na stavební firmu PaPP, spol. s r.o. Uherské Hradiště. Stavební firma má více než dvacetiletou praxi ve stavebnictví. Zajišťujeme kromě přípravných prací na stavbách a celé výstavby i jejich vybavení inženýrskými sítěmi. Výstavba, přestavba, modernizace, rekonstrukce: - občanské stavby - školních, vzdělávacích a výchovných zařízení, zdravotnických zařízení, zařízení pro sociální péči, stavby občanské vybavenosti, polyfunkční domy, bytové komplexy, sportoviště, kulturní domy, zábavní centra, rekreačních objektů, památkově chráněných objektů - průmyslové stavby - provozní a výrobní areály, haly a objekty pro výrobu, sklady, administrativní budovy, prodejny a provozovny, zemědělské objekty, hangáry - rodinné domy, domky - komplexní realizace včetně dokončovacích prací - bytové stavby, byty na klíč. Nabízíme profesionální služby, kvalitu a dodávky v termínu. Oslovte nás prostřednictvím formuláře na našem webu, případně na tel.: 572551360.


Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Kompletní stavební servis včetně projektových služeb pro Vás na Moravě zajistí firma MM stavby Uherské Hradiště. Obraťte se na nás ohledně výstavby průmyslových objektů, výrobních, skladových hal i administrativních budov. Zakázky realizujeme na klíč od fáze projektu a studie stavby po kolaudaci a předání kompletního díla. Provádíme samozřejmě i rekonstrukce všech typů průmyslových staveb. V případě rekonstrukce se postaráme o odstranění stavebního odpadu i původního starého vybavení. Vlastními silami řešíme veškeré stavebně řemeslné práce i instalační práce s tím spojené.


Průmyslové betonové haly - kompletní výstavba včetně dokumentace od SEPA - LPJ, spol. s.r.o.

Průmyslové betonové haly - kompletní výstavba včetně dokumentace od SEPA - LPJ, spol. s.r.o.

Potřebujete postavit průmyslovou halu, kde se můžete věnovat svému podnikání? Není problém, pokud jste z Vysokého Mýta, pak si na to zavolejte odborníky ze společnosti SEPA - LPJ, spol. s.r.o.. Společnost má již dlouhodobé zkušenosti na trhu a díky tomu, rovněž mnoho zkušeností s dodávkou a montáží betonových průmyslových hal. Betonové průmyslové haly pro Vás postaví od základu až po příjezdovou cestu. Vše od jedné společnosti. Postarají se o: - výstavbu - montáž - postavení střechy - opláštění - rozvody - inženýrské sítě až po výstavbu příjezdové cesty. Vy se tak jen můžete těšit, až budete moci začít s Vaším podnikání. Společnost SEPA - LPJ, spol. s.r.o. z Vysokého Mýta se těší na další spolupráci.


Profesionální instalatérské práce v průmyslových objektech a halách od spolehlivé společnosti

Profesionální instalatérské práce v průmyslových objektech a halách od spolehlivé společnosti

Hledáte společnost s mnohaletou praxí v oblasti instalatérských prací a působností v Moravskoslezském kraji? Jste majitelem průmyslového objektu či haly? V tom případě se spolehněte na profesionály společnosti MIVOTOP s.r.o. Společnost MIVOTOP s.r.o. provádí instalatérské a topenářské práce, poradí si s výstavbou vodovodního potrubí, dodávkou vytápění a zdrojů pro průmyslové objekty, montáží kotlů a s dalšími činnostmi týkající se oboru voda, plyn, topení. Svěřte instalatérské práce ve Vaší průmyslové hale odborníkům a kontaktujte nás ještě dnes!


Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Bohaté zkušenosti s realizací průmyslových staveb má společnost STAVYMA s.r.o. Otrokovice. Výstavba i rekonstrukce průmyslových areálů jsou naší doménou. Působíme po celé ČR, převážně však ve Zlínském kraji. Jako developer staveb, který disponuje vlastní stavební mechanizací i týmem zkušených pracovníků v mnoha profesích, můžeme garantovat bezproblémovou komunikaci, perfektně odvedenou práci a dodržení smluvených termínů realizace. Výstavba a rekonstrukce: - výrobní haly, skladu - logistického centra - sídla firmy, administrativní budova - zemědělské objekty. Opakovaně jsme získali ocenění Stavba roku - v oblasti průmyslových staveb stojí za zmínku rozšíření areálu firmy JVS v Otrokovicích, za realizaci tohoto projektu jsme byli oceněni v r.2019.