Plechy a profily třídy 11 -  PVP Bukov v roce 2023

Plechy a profily třídy 11 - PVP Bukov v roce 2023

Předmětem veřejné zakázky je dodávka Plechů a profilů třídy 11 pro zajištění provozu PVP Bukov včetně dopravy.
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 08:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod GEAM

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
16.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
300 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod GEAM

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Dolní Rožínka 86, 59251 Dolní Rožínka

Zadavatel PSČ:
592 51

Zadavatel obec:
Dolní Rožínka

Kontaktní osoba:
Marek Burian

Zadavatel telefon:
+420 566 593 845

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.diamo.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44212240-3
Nosníky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchodní prodej nerezových materiálů, plechy, tyče, JMB-STEEL s.r.o.

Velkoobchodní prodej nerezových materiálů, plechy, tyče, JMB-STEEL s.r.o.

Velkoobchodnímu prodeji nerezových materiálů se věnuje společnost JMB-STEEL s.r.o., jenž sídlí ve městě Frýdek-Místek. Dodáváme feritické, austenitické, manganové plechy, ploché a kruhové tyče. Veškeré materiály jsme schopni dodat ve standartních, ale i specifických rozměrech dle přání zákazníka. V našem skladu se nachází více jak 5 000 tun oceli na ploše více jak 10 000 m². Sklad společnosti JMB-STEEL s.r.o. s nerezovým materiálem naleznete na adrese Ul. Míru 3267, Frýdek-Místek.


Prodej hutního materiálu a druhotných hutních výrobků

Prodej hutního materiálu a druhotných hutních výrobků

JIRY spol. s r.o. Chlumec nad Cidlinou Velkoobchodní a maloobchodní prodej hutního materiálu a velké skladové zásoby. Zajišťujeme prodej a dodávku především oválných a uzavřených profilů. V naší nabídce však najdete i speciální, čtyřboké, ovální, plochované, omega profily. Sortiment firmy JIRY spol. s r.o. východní Čechy tažená ocel konstrukční jäkl trubky topenářské profilová ocel stavební ocelové plechy Hutní materiál uchováváme v zastřešených skladech a můžeme vám tak zaručit jeho kvalitu a neporušenost.


Válcované profily I, U, T, L pro ocelové konstrukce, stropní překlady, zábradlí

Válcované profily I, U, T, L pro ocelové konstrukce, stropní překlady, zábradlí

Hledáte kvalitní válcované profily I, U, T, L? Kontaktujte odborníka v oblasti hutního materiálu firmu FESTO-ŠTODT s.r.o.. Válcované profily I, U, T, L válcované za tepla se nejvíce využívají pro ocelové konstrukce, stožáry elektrických rozvodů, stropní překlady, zábradlí, díly pro schodiště, stojany a další. Válcované profily také dle dohody dodáme na místo určení - dopravu materiálu zajistíme nejen v Šumperku, ale také v Olomouci a okolí. Na přání zákazníka automaticky vydáváme materiálové atesty.


Kovové profily Praha, dodavatel opláštění budov, prvky pro opláštění stěn a střech, plechy, kazety, profily

Kovové profily Praha, dodavatel opláštění budov, prvky pro opláštění stěn a střech, plechy, kazety, profily

Hledáte spolehlivého a kvalitního dodavatele pro opláštění budov? Chcete mít záruku následného servisu či poradenství? Představujeme firmu Kovové profily, spol. s r.o se sídlem v Praze, která již od roku 1992 dodává opláštění budov na bázi tenkostěnných profilů včetně následného servisu i poradenství zejména pro investory, projektanty a stavební firmy. Prvky pro opláštění stěn a střech: - trapézové a vlnité plechy - fasádní lamely a kazety - designové profily - eloxové plechy a kazety - kompozitní panely - kazetové stěny, sendvičové panely - prosvětlovací panely - izolace, těsnění a mnoho dalších produktů. V nabídce naleznete široký sortiment, spolehlivě dodáme Vámi objednané zboží v co nejkratší možné lhůtě.


Svařované sítě s čtvercovými a obdélníkovými oky - do betonu, pro kryty, klece a dekorace

Svařované sítě s čtvercovými a obdélníkovými oky - do betonu, pro kryty, klece a dekorace

Sháníte svařované sítě se čtvercovými či obdélníkovými oky? FESTO-ŠTODT s.r.o. je firma zaměřující se na prodej hutního materiálu. Vyberte si u nás svařované sítě které využijete zejména při výrobě přepravních palet, krytů, klecí, kovového nábytku nebo jako dekoraci na zahradu a interiéru. Svařované sítě Vám dodáme na místo určení a to nejen v Šumperku, ale také v Olomouci. Využití je opravdu velké, svařované sítě můžete použit pro: - výrobu panelů - klece k chovu kožešinových zvířat - drátěný program - interiéry budov - dekorace - betonářské výrobky - šablony pro podlahové vytápění - průmyslové podlahy - kabelové žlaby - pergoly, oplocení - skladové prvky a palety - ochranné zábrany či ohrazení strojů. Také mají široké využití v zemědělství a průmyslu. tabulku velikostí naleznete na našem webu nebo nás můžete kontaktovat.


Prodej a zpracování otěruvzdorných plechů

Prodej a zpracování otěruvzdorných plechů

Specialistou na prodej a zpracování otěruvzdorných plechů je společnost GAMA OCEL, spol. s r.o. a je držitelem certifikátu švédské huti SSAB Oxelösund v ČR, díky kterému zaručuje kvalitní zpracování. Zpracování otěruvzdorných plechů od švédské společnosti SSAB Oxelösund, které vynikají bezproblémovou svařitelností a vysokou houževnatostí. Společnost GAMA OCEL, spol. s r.o. je také jediná v ČR, která má ohraňovací lis, který je schopný ohnout plech o délce 8,1 metru nebo síle 40mm.