Separační linky II

Separační linky II

Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks „LINEK A“ včetně příslušenství, určených k separaci zinkových odlitků, dle Technické specifikace, která tvoří Přílohu č. 3 zadávacích podmínek.
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
GD Druckguss s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Strakonice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 530 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
GD Druckguss s.r.o.

Zadavatel IČ:
05486050

Zadavatel ulice:
Radomilická 1244

Zadavatel PSČ:
389 01

Zadavatel obec:
Vodňany

Kontaktní osoba:
Iveta Boskov

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.gd-druckguss.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42417200-4
Dopravníky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Unikátní koextruzní Chill Roll linka na vytlačování folií od firmy LABTECH Engineering

Unikátní koextruzní Chill Roll linka na vytlačování folií od firmy LABTECH Engineering

Tato unikátní linka byla speciálně navržena na základě přesných požadavků firmy Klöckner Pentaplast, která vyhlásila v průběhu roku 2017 výběrové řízení, kterého se zúčastnily věhlasné evropské firmy. Vítězem tohoto výběrového řízení se však stala celosvětově velmi úspěšná firma LABTECH Engineering, která jako jediná byla schopna splnit všechny přísné parametry linky, termín dodávky a hlavně cenu, která byla v rámci výběrového řízení limitní. Tato unikátní linka byla úspěšně uvedena do provozu v červenci 2018 ve firmě Klöckner Pentaplast týmem profesionálních a špičkových techniků, kteří ze strany zákazníka obdrželi gratulace za výborně provedenou práci. Koextruzní Chill Roll linka je bezvadně fungující a dobře vypadající linka na vytlačování folií navržena na možnost zpracování polymerů od polyolefinů až po materiál jako je například PET a podobně. Hlavní parametry vysokorychlostní koextruzní linky. Tříválec: -šířka 900mm -průměr 600mm -servopohony pro každý válec zvlášť -nastavení výšky válců z kontrolního panelu -temperační jednotka pro každý válec -výkonné chladící zařízení) Extrudéry: - Dva jednnošnekové ex. s průměrem šneků 30 a 40 mm. - 26 mm dvoušnekový ex. se zubovým čerpadlem. - Gravimetrické dávkování všech složek do všech ex. ovládané z centrálního pultu. - Věž s vysokorychlostním mixérem pro dvoušnekový extrudér. - Extrudéry umístěny na podestě. Unikátnost linky: - Ovládání celé linky z LCD. - Vysokorychlostní navíječka s automatickou výměnou návinu. - MDO jednotka podélné orienrace. - Feed block a hlava s evakuací.


Návrh, dodávka automatizovaných technologických celků

Návrh, dodávka automatizovaných technologických celků

Cílem společnosti je na profesionální úrovni poskytovat kompletní návrh, dodávku a servis technologických celků k maximální spokojenosti zákazníka. Společnost PROSPECT spol. s r.o. z Ostravy, se z hlediska automatizovaných technologických celků zaměřuje na tyto obory: - vodní hospodářství - klimatizace, tepelná technika - hutní provozy a strojírenství - plynová zařízení - elektrotechnika Kompletní dodávky lze realizovat dle individuálních potřeb a požadavků objednatele. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky nebo emailem.


Paletizační a depaletizační technika a technologie, paletizační manipulátory

Paletizační a depaletizační technika a technologie, paletizační manipulátory

Hledáte firmu či společnost, která má zaměřenou svou činnost na paletizační a depaletizační techniku či technologii? pak se obraťte na společnost TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích. Nabízíme Vám výrobu a prodej manipulační techniky, paletizačních manipulátorů, dopravníků, linky pro betonové výrobky a linky pro potravinářský průmysl. Paletizační technika a technologie je důležitým pomocníkem k řešení potřeb do provozů s produkcí a do provozů s balícími linkami. Paletizační techniku rozdělujeme: -paletizace -de-paletizace -poloautomatická paletizace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky.


Výroba montážních linek i jednoúčelových strojů od LUX spol. s.r.o. z Jablonné nad Orlicí

Výroba montážních linek i jednoúčelových strojů od LUX spol. s.r.o. z Jablonné nad Orlicí

Společnost LUX spol. s.r.o. sídlí v Jablonné nad Orlicí v okrese Ústí nad Orlicí a již přes třicet let se zabývá na výrobu a návrhy montážních linek, jednoúčelových strojů nebo třeba měřících a testovacích zařízení. Potřebujete do Vaši společnosti montážní linku nebo jednoúčelový stroj na míru? Máte speciální požadavky ať už na výkon nebo musíte zohlednit prostor, který máte k dispozici. Ani jedno není pro společnost LUX spol. s.r.o. problém. Společnost Vám udělá návrh stroje na míru. Můžete si vybrat jak z montážních linek, které jsou na ruční ovládání nebo plně automatické. Nevyhovuje Vám ani jedna z možností. Pak je možné tyto dvě funkce zkombinovat. V širokém spektru společnosti patří i další činnosti jako jsou: - výroba montážních linek - výroba jednoúčelových strojů - robotizace - měřící a testovací zařízení - kamerové systémy - speciální lisovací zařízení Nechte si udělat od nás udělat návrh na míru. Jsme LUX spol. s.r.o. z Jablonné nad Orlicí.


Miniaturní linka na vytlačování plastů - malá, ale výkonná

Miniaturní linka na vytlačování plastů - malá, ale výkonná

Vytlačování plastů nejrůznějších tvarů, to je to, čemu ve společnosti COMPUPLAST skutečně rozumíme. Již od roku 1990 se totiž zabýváme návrhem, vývojem i výrobou linek na vytlačování plastů pro nejrůznější společnosti. Také by se vám linka na vytlačování plastů hodila, ale bojíte se že, tak velký přístroj by se vám do provozu nevešel? Můžete být v klidu. Vyvinuli jsme pro vás nejmenší koextruzní linku na fólie a desky na světě. I to, co je malé, může být velmi výkonné a plně funkční. Důkazem je i naše miniaturní 3- vrství linka na vytlačování plastů, která zajistí perfektní a spolehlivé vytlačování fólií a desek všech rozměrů. A jak tato linka na vytlačování plastů funguje? Základem jsou dva vytlačovací stroje, které díky své unikátní konstrukci zvládnou zpracovat i standardní velikosti plastových granulí. Nemusíte tak shánět speciální menší granule, naše miniaturní linka na vytlačování plastů si vystačí s klasickým materiálem, který se pro výrobu fólií a desek používá. Všechny materiály jsou pak spojovány ve Feed Blocku, který zajistí jejich rovnoměrné rozprostření a pravidelnou šířku i tloušťku výrobku. Ve spodní části linky na vytlačování plastů pak najdete kompletní příslušenství pro temperaci vody a její cirkulaci s možností napojení externího přívodu vnějšího chladicího okruhu. Nemusíte ale mít strach, díky velké nádrži vydří linka pracovat i několik hodin bez nutnosti připojení externí vody. Také ovládání miniaturní koextruzní linky na vytlačování plastů je velmi snadné. Veškeré funkce a ovládací prvky totiž uvidíte na dotykovém LCD displeji. Vždy tak budete mít dokonalý přehled o nastavení a provozu linky. I malý přístroj vám může v podnikání hodně pomoci. Vyzkoušejte naši miniaturní linku na vytlačování plastů a přesvědčte se o tom i vy.


Návrhy a realizace výrobních linek Náchod – Engineering i pro zahraniční partnery

Návrhy a realizace výrobních linek Náchod – Engineering i pro zahraniční partnery

Společnost HRO TECHNOLOGY, a.s. je součástí firmy Hronovský s.r.o. a je zaměřena na nástrojárnu a engineering. Zde se soustředí na výrobu technologií v oblasti automatizace včetně návrhů a konečné realizace výrobních linek i pro zahraniční partnery. Působíme v České republice i v Bulharsku. V rámci svých služeb provádíme návrhy a zajistíme výrobu forem a střižných nástrojů dle dokumentace od klienta, výrobu montážních i jednoúčelových přípravků a dílů. Dále se věnujeme návrhům jednoúčelových automatických a manuálních montážních stanic. Umíme si poradit s nedokončenými zakázkami, sériovým procesem a realizacemi výrobních linek pro významné zahraniční partnery. Oslovte nás a díky nejnovějším trendům v automatizaci se Vám dostane těch nejlepších výsledků z oblasti engineeringu.