Provozování závodního stravování na dole ČSM

Provozování závodního stravování na dole ČSM

Předmětem plnění je zajištění závodního stravování v rozsahu služeb: - zajištění důlních svačin a důlních polévek pro zaměstnance se stálým pracovištěm v podzemí - zajištění pitného režimu a ochranných nápojů pro zaměstnance se stálým pracovištěm v podzemí - zajištění stravování pro zaměstnance zadavatele v jídelnách na lokalitách ČSM Sever a ČSM Jih - zajištění doplňkového prodeje zboží prostřednictvím bufetech na lokalitě ČSM Sever a ČSM Jih v požadované otevírací době - zajištění cateringových služeb - příprava občerstvení na příležitostných akcích na žádost zadavatele
Veřejná zakázka vložena:
16.01.2023 08:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
OKD, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
OKD, a.s.

Zadavatel IČ:
05979277

Zadavatel ulice:
1077

Zadavatel PSČ:
735 34

Zadavatel obec:
Stonava

Kontaktní osoba:
Ing. Libor Ryška

Zadavatel telefon:
+420 596 453 862

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.okd.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55511000-5
Provozování závodních jídelen a jiných jídelen pro vyhrazené zákazníky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obědové menu s polévkou a zdravým salátem zdarma - rozvoz do firem a domácností

Obědové menu s polévkou a zdravým salátem zdarma - rozvoz do firem a domácností

Nechce se vám doma trávit čas u vaření nebo jste v práci natolik vytížení a nemáte chvilku dojít si na oběd? Jídelna Mikeš a spol s.r.o. v Opavě se postará o váš spokojený žaludek. Zajistí vám rozvoz obědového meníčka s polévkou do domácnosti i firmy a ještě vás potěší salátem zdarma. Zaměřujeme se také na závodní stravování včetně výdeje stravy. Vše proběhne přímo u vás ve firmě naším zaměstnancem, který splňuje veškeré hygienické normy. Navštívit nás ale můžete i v nově rekonstruované jídelně kde si jistě pochutnáte. Preferuje zdravou výživu a poskytuje racionální stravu v rámci denního menu. Rozvoz a výdej máme do 13:00 hodin.


Obědy pro firmy, domovy seniorů a zaměstnance Zemědělského obchodního družstva Ludmírov

Obědy pro firmy, domovy seniorů a zaměstnance Zemědělského obchodního družstva Ludmírov

Jídelníček připravujeme pravidelně na každý týden a věříme, že si vybere a pochutná opravdu každý. Pro jídlo si můžete přijít osobně a odnést si ho v jídlonosičích nebo si ho můžete vyzvednout v našich svozových jídelnách. Pokud máte zájem o jídla z naší kuchyně, pak nás neváhejte kontaktovat 582 383 102. V naší vývařovně zajistíme stravování především pro firmy z okolí Prostějova, pro domovy důchodců a také pro bývalé i současné zaměstnance firmy Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov.


Závodní stravování i s rozvozem – poctivé polední menu znamená chutný oběd každý den

Závodní stravování i s rozvozem – poctivé polední menu znamená chutný oběd každý den

Dobře a poctivě se najíte v prostředí naší jídelny, ale dle Vašeho přání Vám firma Šárky Sendlerové - Catering & jídelna Raduň dopravím jídlo také tam, kde budete potřebovat. Denní polední menu obsahuje polévku a výběr ze dvou až tří jídel každý den, které jsou pravidelně obměňovány. Využijte možnost dobře se najíst a nemuset trávit veškerý čas v kuchyni. Nechte si vaření na volné dny a v pracovním shonu přenechejte tuto starost na nás. Dle zájmu můžete využít našich služeb v podobě: -denně nabídka poledního menu: polévka, hlavní jídlo (výběr z více druhů) -rozvážka obědů pro seniory až do domu -rozvážka obědů firmám a jiným zájemcům -možnost objednání dovozu (chlebíčky, obložené bagety, obložené mísy, pečená kolena, knedlíky atd.)


Česká klasická kuchyně - rozvoz a dovoz jídel, obědů

Česká klasická kuchyně - rozvoz a dovoz jídel, obědů

Každý den vám zajistíme chutné, teplé jídlo za rozumnou cenu. Pokud se Vám nechce přes týden vařit a a máte rádi zdravou a klasickou českou kuchyni, pak se obraťte naší společnost Mikeš a spol s.r.o.. Nově jsme zrekonstruovali naší jídelnu v Opavě a nabízíme rozvoz jídla a obědů až k Vám domů nebo do firmy v okolí Opavy. Preferujeme zdravou výživu a nabízíme racionální stravu v rámci denního menu. Specializujeme se také na výrobu chutných obložených baget a následně jejích rozvoz. Jako dárek pro Vaše blízké nabízíme dárkové poukazy v jakékoliv hodnotě. Na stránkách společnosti naleznete aktuální jídelníček se seznamem potravinových alergenů. Přejeme Vám dobrou chuť... A těšíme se na Vaši návštěvu.


Rozvoz obědů do domácností nebo do firem, pro pravidelné stravování bez práce navíc

Rozvoz obědů do domácností nebo do firem, pro pravidelné stravování bez práce navíc

Chcete si hlídat pravidelné stravování, ale nemáte čas a nakonec ani prostor si pro sebe a pro svou rodinu opravdu kvalitní jídlo na každý den připravit? Naše Jídelna Plhák je česká kuchyně, která vaří z poctivých surovin dle receptů ještě našich babiček. Samozřejmě se snažíme co nejvíce přizpůsobit potřebám Vás, zákazníků, a proto se čím dál častěji pouštíme i do velmi lehkých a pestrých jídel, které Vás zasytí, ale bude se cítit lehce a s chutí do další práce. V naší nabídce naleznete, maso, ryby, zeleninu, těstoviny, rýži a další chutné suroviny, které Vám naši kuchaři připraví tak, že se Vám na všechno budou jen sbíhat sliny. Denní nabídka poledního menu je výběr ze dvou jídel plus polívka. Jídlo podáváme za lidové ceny, ale na kvalitě jídla a poctivosti porcí nikdy nešetříme. Využijte naše služby a přijďte se najíst do prostor naší jídelny nebo si nechejte dovést jídlo tam, kde se právě nacházíte. Náš dovoz po celém Zlíně Vám zajistí pravidelné stravování a žádné starosti navíc.


Stravování a provozování prodeje zboží v kantýnách Brno, závodní stravování, česká kuchyně

Stravování a provozování prodeje zboží v kantýnách Brno, závodní stravování, česká kuchyně

Představujeme Vám firmu MR.PAINTER, spol. s r.o. z Brna, která svoji činnost zaměřila na oblast závodního stravování. Příprava jídel probíhá samozřejmě podle hygienických norem z ryze čerstvých surovin. Jídelní lístek je složen ze čtyř druhů hlavních jídel, polévky, nápoje a jednoho minutkového jídla. Na objednávku připravíme různé oslavy a akce, cateringové služby. Naše služby, nabídka jídel: - česká kuchyně - zahraniční kuchyně - zeleninová jídla - moučná jídla - zeleninové a ovocné talíře - minutková kuchyně. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hybešova 546, Hrušovany u Brna.