ABEX Substráty a.s. pořízení technologie pro snížení prašnosti

ABEX Substráty a.s. pořízení technologie pro snížení prašnosti

Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilního zametacího a vysávacího stroje zpevněných ploch. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 - technická specifikace.
Veřejná zakázka vložena:
16.01.2023 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ABEX Substráty a.s.

Originální záznam:

Okres:
Frýdek-Místek

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ABEX Substráty a.s.

Zadavatel IČ:
25273221

Zadavatel ulice:
203

Zadavatel PSČ:
739 25

Zadavatel obec:
Žabeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Nikola Pařízková, ŠTĚPÁNEK obchodní, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 731 512 202

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.substraty.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mobilní či statická 5S úklidová stanice, cleanboard, dodávána s nářadím nebo bez

Mobilní či statická 5S úklidová stanice, cleanboard, dodávána s nářadím nebo bez

Chcete na svém pracovišti zajistit pořádek a čistotu? Na eshopu společnosti KRIŽAN s.r.o. naleznete mobilní nebo statické úklidové stanice, které Vám pomohou vyřešit problém nepořádku a napomohou zvýšit bezpečnost a kvalitu práce. Cleanboard, úklidová stanice, je navržena dle 5S metodiky. Dodáváme v mobilní i statické verzi. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů, které zajišťují odolnost proti poškrábání. - mobilní – cleanbord je usazen v hliníkovém rámu, přední kolečka jsou opatřeny brzdou - statické - možnost umístění na stěnu Tabule může být dodávána bez nářadí, nebo s nářadím včetně úklidových prostředků. Pokud se rozhodnete pro nářadí, bude tabule vybavena smetákem s násadou, kbelíkem a sadou lopatka a smeták. Na přání můžeme doplnit tabuli logem firmy a označením pracoviště. Navštivte naše webové stránky a dozvíte se více o produktu.


Prodej hliníková rohože, gumová PVC, textilní nebo kartáčová násada

Prodej hliníková rohože, gumová PVC, textilní nebo kartáčová násada

Chcete vyřešit čistící zóny u Vás v hotelu, restauraci nebo firmě? Ideální jsou hliníkové rohože, které je možné kombinovat pryžové, textilní nebo kartáčové násady. Nechte si vytvořit návrh od firmy DIAMANT AK s.r.o. Vyrobí, provede odbornou montáž a podrobné zaškolení jak udržovat čistící zóny. Rohož je vyrobena z Al. profilů. Gumová a kartáčová násada slouží jako 1. čisticí zóna na hrubé nečistoty použití v exteriéru a interiéru. Textilní násada slouží jako 2. čisticí zóna na jemné nečistot a zadržení vlhkosti použití v interiéru. Základní segmenty se střídají s kartáčovým profilem výška 17 a 22 mm.


Komunální stroje – úklidová a čistící technika pro venkovní úklid

Komunální stroje – úklidová a čistící technika pro venkovní úklid

Výkonné a multifunkční komunální stroje, které lze využít při údržbě venkovních prostor ve městech a obcích po celý rok, pořídíte ve firmě SYNPRO ve Velkých Bílovicích. Prodáváme zametací stroje CITY Ranger, které je možné využívat celoročně díky snadno vyměnitelným nástavbám. Díky možnosti změny nástavby je tyto stroje možné využít pro: zametání s odsáváním péči o zeleň (sečení, mulčování, ořez živého plotu) odklízení sněhu mytí ulic náklad a odvoz materiálu Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete podrobnější informace o úklidové a čistící technice pro venkovní úklid.


Savé utěrky z netkané textilie – uplatnění v kosmetice, zdravotnictví i kancelářích

Savé utěrky z netkané textilie – uplatnění v kosmetice, zdravotnictví i kancelářích

Hledáte nejlepší volbu pro úklid a každodenní používání v domácnosti, kancelářích nebo kosmetických salónech? V tom případě si pořiďte utěrky od společnosti Němec trade s.r.o. Společnost Němec trade s.r.o. vyrábí utěrky z jemných a pevných vláken, které čistí povrchy bez zanechání chloupků a šmouh. Tyto utěrky z netkané textilie jsou také ekologické, protože je možné je vyprat a znovu použít, k dipozici jsou různé barvy a velikosti. Pořiďte si kvalitní a praktické utěrky a objednejte je u nás ještě dnes!


Papírové průmyslové vícevrstvé utěrky Multiclean – praktický standard v mnoha provozech

Papírové průmyslové vícevrstvé utěrky Multiclean – praktický standard v mnoha provozech

Hledáte spolehlivé a kvalitní papírové utěrky pro průmyslové použití, které jsou schopné odstranit i tu největší nečistotu, jako jsou špony, mastnota, šmír a prach? V tom případě si pořiďte vícevrstvé utěrky Multiclean od společnosti ZVG CZ s.r.o. Společnost ZVG CZ s.r.o. má papírové průmyslové utěrky v různých barvách, šířkách, vrstvách a délkách. Jsou snadno dostupné díky praktickým ZVG® držákům na stěně nebo podlahovým stojanům, které zajistí, že budete mít utěrky vždy po ruce. Použití je vhodné nejen v průmyslové výrobě a servisních dílnách. Mějte praktické utěrky vždy po ruce a objednejte si u nás Multiclean ještě dnes!


Strojní zametání - čištění ploch za pomocí zametacích strojů

Strojní zametání - čištění ploch za pomocí zametacích strojů

Potřebujete vyčistit Váš chodník, cestu nebo jiné menší zpevněné plochy? Pak se obraťte na opavskou společnost U-SERVIS, která nabízí kvalitní strojní zametání. Podle Vašich potřeb a díky našemu zametacímu stroji Vám můžeme nabídnout následující služby, jako je klasické zametání chodníků, komunikací a výrobních hal, odstranění trávy kolem obrubníků a budov. V rámci komplexnosti služeb můžete využít také úklid společných prostor domu, venkovních prostor a základní údržbu zeleně.