Dodávka drceného kameniva pro rok 2023

Dodávka drceného kameniva pro rok 2023

Dodávka různých frakcí drceného kameniva pro potřeby ÚSKK, a.s. o celkovém předpokládaném objemu 10300 tun.
Veřejná zakázka vložena:
16.01.2023 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.e.

Originální záznam:

Okres:
Karlovy Vary

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.e.

Zadavatel IČ:
26402068

Zadavatel ulice:
Na Vlečce 177

Zadavatel obec:
Otovice

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.uskk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14212300-3
Těžené a drcené kamenivo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Okrasné kamenivo – břidlice, oblázky, kamenná kůra

Okrasné kamenivo – břidlice, oblázky, kamenná kůra

V sortimentu najdete klasické kamenivo z místních lomů, oblázky z Dunaje, břidlici, štěrk a stavební písek. Zakoupit u nás můžete také oblázky (směsi omílaného kameniva) v různých typech hrubosti nebo kamennou kůru. Snažíme se dodávat v co nejkratších lhůtách, přesto ne vždy je to v našich silách, proto doporučujeme objednávat zboží včas. Po dohodě je možné dodat okrasné kamenivo na místo určení. Veškeré zboží je možno objednat telefonicky nebo e-mailem, termín doručení Vám oznámíme s časovým předstihem. Právě my Vám dodáme kvalitní okrasné kamenivo.


Vápencové lomy Mořina a Tetín, těžba kamene pro stavební i chemické účely

Vápencové lomy Mořina a Tetín, těžba kamene pro stavební i chemické účely

Společnost LOMY MOŘINA spol. s r.o. těží v lomech Mořina a Tetín chemický vápenec i vápenec vhodný pro stavební účely. Vápenec s obsahem CaCO3 nad 85% se využívá na odsiřování elektráren a tepláren, v cukrovarnictví a v chemickém průmyslu. Jako stavební kamenivo se využívá vápenec s nízkým obsahem CaCO3 a je vhodný na výrobu betonu a obalových drtí, výstavbu komunikací a na podklad a zásyp staveb.


Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Gabiony jsou stále častější a populárnější prvky ve stavebnictví a v architektonickém průmyslu. Gabiony- drátokamenné prvky, které Vám ve Zlíně, firma Kamenivo Zlín Rybníky zaplní kvalitním přírodním kamenem. Gabion je drátokamenný (drátoštěrkový) prvek: Jedná se o jakousi formu, do které se nasype kamenivo a vzniká tak pevná zábrana či opěra pro daný účel. Gabionové konstrukce představují stěny, které se nejčastěji používaly na zpevnění břehů u cest či vodních toků. Dnes se využití gabionu velice rozšířilo a gabiony slouží jako: -ploty k rodinným domů -oplocení komerčních prostor -okrasné a designové prvky -zpevnění a regulace vodních břehů a toků -protihlukové stěny -opevnění kolem cest Gabiony jsou velice funkční prvky a navíc tyto formy vypadají velmi pěkně a díky nim je možné zlepšovat bezpečnost na spoustě místech. Výhody: -vodoprpustnost -dlouhá životnost -rychlá instalace -příjemný vzhled hodící se i do přírodního prostředí Pro jakékoliv množství kamenů do gabionů si přijeďte do naší firmy Kamenovo Zlín Rybníky. Více o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.


Helopal exclusiv - parapety vnitřní a vnější s robustnějším vzhledem

Helopal exclusiv - parapety vnitřní a vnější s robustnějším vzhledem

Firma MYSTIC DISTRIBUTION je dodavatel okenních parapetů. Nabízíme několik druhů a jedním z nich je helopal exclusiv, který je vhodný pro vnitřní a vnější využití. Je zhotoven z 80% mramorové moučky a 20% polyesterové pryskyřice, s délkou do 360 cm, šířkou do 60 cm a tloušťkou 1,7 cm. Je odolný proti ohybu a jeho tepelná odolnost je od -40°do 80°C. Pokud vás zajímá objemová hmotnost ta je 2082 kg/m3 a vybrat si můžete z několika druhů dekoru. Také nabízíme příslušenství a plníme i různá přání našich zákazníků, proto se nám neváhejte ozvat.


Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům, hřiště i zahradu – prodej a doprava

Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům, hřiště i zahradu – prodej a doprava

Kamenivo Zlín Rybníky, dodavatel kameniva v lokalitě Zlín a Otrokovice. Řešíte posyp k bazénu na zahradě, kolem chodníčků u domu nebo k zahradnímu jezírku ? Zahradní dekorační kámen s hrubším zrnem je pro Vás vhodnou volbou - jde o dekorační i funkční prvek - zabraňuje prorůstání trávy a plevelů a Vy si tak ušetříte práci při údržbě okolí domu a můžete si častěji užít zasloužený relax. Dodáme i žlutý písek bzenec, vhodný jako zásypový materiál nebo na dětská hřiště. Přijďte se podívat do naší prodejny a můžete si vybrat v široké škále přírodního kameniva. Samozřejmostí je zajištění dopravy kameniva v požadovaném množství tam, kam budete potřebovat. Dále nabízíme možnost přistavení kontejneru na odvoz suti, zeminy o objemu 2 m3 (3,5 t). Firma Kamenivo Zlín Vám nabízí Zahradní kámen DUNAJ a MORAVA již od 448 Kč bez DPH.


Přírodní a mrazuvzdorná kamenná kúra, rula pro zahradní úpravy a dekoraci

Přírodní a mrazuvzdorná kamenná kúra, rula pro zahradní úpravy a dekoraci

Potřebujete okrasnou kamennou kúru na záhony? Hledáte dekorativní materiál na zahradní úpravy, který je mrazuvzdorný a má dlouhou živostnost? Vyzkoušejte přírodní kamennou kúru, o jejíž dodávku se v okolí Znojma postará společnost BOŠ spol s.r.o. Prodáváme přírodní kamennou kúru – rulu. Mezi přední výhody tohoto dekorativního materiálu patří mrazuvzdornost, odolnost vůči slunečnímu záření a také pochozí. Na první pohled připomíná zkamenělou dřevěnou kúru, zaujme přirozeným vzhledem a strukturou. Bezesporu velkou výhodou oproti přírodní dřevěné kůře je to, že kamenná kúra nehnije, nerozfouká ji vítr a neztrácí se. Kamennou kúru je možné použít na záhony, kolem stromů, na chodníky a je vhodná i pro použití ve svahu.