Dodávky pletiv a souvisejícího sortimentu pro jaro 2023, rámcová dohoda

Dodávky pletiv a souvisejícího sortimentu pro jaro 2023, rámcová dohoda

Účelem tohoto zadávacího řízení je zabezpečit potřeby zadavatele na dodávky zaplétaných pletiv a doplňkového sortimentu uzavřením rámcové dohody s jedním vybraným účastníkem tohoto zadávacího řízení na dodávky zaplétaných pletiv a doplňkového sortimentu (část 1) a dále zabezpečit potřeby zadavatele na dodávky pletiv lesnických uzlových a svařovaných uzavřením rámcové dohody s jedním vybraným účastníkem tohoto zadávacího řízení na dodávky uzlových a svařovaných pletiv (část 2). Rámcové dohody budou upravovat podmínky týkající se jednotlivých dílčích veřejných zakázek, jež budou zadávány na jejich základě.
Veřejná zakázka vložena:
16.01.2023 08:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Lesy České republiky, s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Lesy České republiky, s.p.

Zadavatel IČ:
42196451

Zadavatel ulice:
Přemyslova 1106/19

Zadavatel PSČ:
500 08

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Veronika Hammond

Zadavatel telefon:
+420 956 999 586

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesycr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44313000-7
Kovová pletiva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sekční vrata výroba a prodej Praha – do výrobních podniků, skladů, autosalonů

Sekční vrata výroba a prodej Praha – do výrobních podniků, skladů, autosalonů

Firma Novaferm s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá výrobou a prodejem vysoce kvalitních sekčních vrat, která jsou vhodná pro instalaci do výrobních podniků, skladů, autosalonů a mnoha dalších objektů. Velká rozmanitost úprav sekčních vrat poskytuje dostatek možností pro přizpůsobení těchto vrat různým provozům, vždy však při zachování kvality a bezporuchovosti. Vrata jsou otevírací v interiérové části objektu směrem nahoru, u menších typů lze bez potíží otevírat i ručně, u ostatních pomocí elektropohonů a různých doplňkových prvků. Na přání se sekční vrata vyrábějí s průchozími dveřmi nebo okny, volitelná je také barva vrat. Zaujala Vás nabídka a máte dotazy? Neváhejte prosím kontaktovat výrobce a prodejce sekčních vrat, firmu Novaferm s.r.o.


Garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná - ideální řešení pro Váš rodinný dům

Garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná - ideální řešení pro Váš rodinný dům

Garážových vrat pro rodinné domy je celá řada typů, modelů a výrobců. Pokud váháte, která garážová vrata si vybrat, rádi Vám poradí ve společnosti PERFECT DOOR, která má více než 20 let zkušeností v tomto oboru a má dlouhodobě stabilní tým odborníků s bohatými vědomostmi. V současné době zastupuje významné výrobce garážových vrat - Hörmann, Toors, Nice, Nassau a Cais. Garážová vrata nejen prodává a montuje, ale zajišťuje také servis. Na míru Vašim potřebám Vám najde nejlepší garážová vrata pro Váš rodinný dům nebo jiný objekt. Dodat Vám může sekční vrata, která jsou nejběžnějším modelem vrat. Pokud máte omezené prostorové možnosti, pak jsou lepší volbou rolovací vrata, vybavená elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním. Vybírat můžete ze široké škály barevných odstínů včetně imitace dřeva. Další dodávané typy garážových vrat - výklopná ocelová vrata s jednoduchou konstrukcí - boční sekční vrata, která posunují vertikálně (do boku) - dvoukřídlá garážová vrata z hliníkových profilů. Pokud tedy hledáte vhodná garážová vrata, neváhejte se obrátit na společnost PERFECT DOOR s.r.o. z Prahy, která Vám navrhne optimální řešení.


Automatické dveře vhodné pro všechny typy budov

Automatické dveře vhodné pro všechny typy budov

Společnost TERMETAL Moravia s.r.o. je předním dodavatelem automatických dveří na českém trhu. Využíváme kvalitní systémy TORMAX a GEZE, které nabízejí různé typy a designy automatických dveří, jako jsou posuvné, samozavírače a karuselové dveře. Naše automatické dveře jsou vhodné pro všechny druhy budov, od obchodních center, hotelů, nemocnic, škol, kanceláří, až po rodinné domy. Naše společnost vám poskytne kompletní servis od návrhu, montáže, údržby až po záruční a pozáruční opravy. Naše automatické dveře jsou vybaveny inteligentním řízením, senzory a bezpečnostními prvky, které zajišťují plynulý a spolehlivý provoz. Naše automatické dveře jsou také přizpůsobeny vašim individuálním požadavkům na funkčnost, estetiku a cenovou dostupnost.


Ploty z pletiva - montáž oplocení domu, pozemku, zahrady, firmy

Ploty z pletiva - montáž oplocení domu, pozemku, zahrady, firmy

Ploty z pletiva jsou ideálním typem oplocení - mají mnoho výhod, jsou levné, snadno se instalují, nevyžadují údržbu a mají dlouhou životnost. Ať už řešíte výběr dodavatele oplocení domu, pozemku, zahrady nebo firmy, můžete se obrátit na firmu Jan Dastych Tlumačov. Zabýváme se prodejem a montáží plotů z pletiva v regionu Zlín, Zlínský kraj. Pletivo je k dispozici v různých barvách a tloušťkách drátu, takže si můžete vybrat z mnoha variant. Pletivo je také možné kombinovat s jinými materiály. Vhodné řešení tedy vybereme pro různé účely i terény. Naše firma zajistí kompletní servis od poradenství přes dodání materiálu až po montáž plotu na klíč. Zaručujeme rychlou a kvalitní práci. Pokud máte zájem o plot z pletiva, můžete navštívit naše webové stránky, najdete zde více informací o produktech. Na stránkách si také můžete prohlédnout fotogalerii realizovaných zakázek. Dokážeme dodat i jiný typ oplocení - stavíme betonové ploty. Ty jsou vhodné pro ty, kteří hledají pevné a trvanlivé oplocení s vysokou mírou soukromí. Desky lze vybrat hladké i strukturované v ruzném designu. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv řešení, zajistíme profesionální služby za přijatelnou cenu. Neváhejte se na ně obrátit a domluvit si schůzku.


Prodej podlahových ocelových či pozinkovaných roštů, mohou být venkovní, čistící i zátěžové

Prodej podlahových ocelových či pozinkovaných roštů, mohou být venkovní, čistící i zátěžové

Hledáte spolehlivého dodavatele roštů? Rádi by jste si je objednali na eshopu a nechali dovést přímo na stavbu, kde chcete rošty umístit? Navštivte eshop společnosti FLOMAT s.r.o., kde najdete velký výběr ocelových roštů, čistících, venkovních, zátěžových či svařovaných. Všechny naše rošty zakoupíte za příznivé ceny a dovezeme po celé České republice. Ocelové svařované rošty jsou vhodné pro venkovní využití, především při stavbě pochozích lávek a mostů, schodišť a na obslužné plošiny v průmyslové či energetické oblasti. Čistící rohože oceníte především při vstupech do rodinných či bytových domů, ale i u menších firem, kde není tolik pohybu. Jsou odolné vůči rohoži a velmi dobře se udržují čisté. K dispozici máme i plastové zátěžové zatravňovací dlažby, které využijete na stavbu příjezdových cest, příjezdy do garáží, parkovišť či chodníků.


Vjezdová vrata pro podzemní garáže s 10-ti letou zárukou a povrchovou úpravou s certifikací

Vjezdová vrata pro podzemní garáže s 10-ti letou zárukou a povrchovou úpravou s certifikací

Potřebujete nová vjezdová vrata pro podzemní garáže? Hledáte v okolí Brna firmu, která dodává sekční garážová vrata? Obraťte se na firmu TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna, která je dodavatelem sekčních vjezdových vrat pro podzemní garáže. Námi dodávaná garážová vrata mají průvzdušnou výplň z několika typů tahokovu, tedy ocelové výplně s otvory. Vrata mají hliníkový rám s dlouhou životností a panty a konzoly koleček z nerezové oceli. Výplň vrat se dodává jako pozinkovaná ocel nebo hliník. Rámy lze lakovat do různých barev odstínů RAL. Na vjezdová vrata pro podzemní garáže poskytujeme 10-ti letou záruku.