Dodávky pletiv a souvisejícího sortimentu pro jaro 2023, rámcová dohoda

Dodávky pletiv a souvisejícího sortimentu pro jaro 2023, rámcová dohoda

Účelem tohoto zadávacího řízení je zabezpečit potřeby zadavatele na dodávky zaplétaných pletiv a doplňkového sortimentu uzavřením rámcové dohody s jedním vybraným účastníkem tohoto zadávacího řízení na dodávky zaplétaných pletiv a doplňkového sortimentu (část 1) a dále zabezpečit potřeby zadavatele na dodávky pletiv lesnických uzlových a svařovaných uzavřením rámcové dohody s jedním vybraným účastníkem tohoto zadávacího řízení na dodávky uzlových a svařovaných pletiv (část 2). Rámcové dohody budou upravovat podmínky týkající se jednotlivých dílčích veřejných zakázek, jež budou zadávány na jejich základě.
Veřejná zakázka vložena:
16.01.2023 08:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Lesy České republiky, s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Lesy České republiky, s.p.

Zadavatel IČ:
42196451

Zadavatel ulice:
Přemyslova 1106/19

Zadavatel PSČ:
500 08

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Veronika Hammond

Zadavatel telefon:
+420 956 999 586

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesycr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44313000-7
Kovová pletiva

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Originální kované ploty, brány nebo bytové doplňky od Umělecké kovářství FABRI spol. s.r.o.

Originální kované ploty, brány nebo bytové doplňky od Umělecké kovářství FABRI spol. s.r.o.

Pokud toužíte po originálním plotu nebo bráně, pak popřemýšlejte o plotech a bránách kovaných. Originální, dlouho vydrží a jsou prakticky bezúdržbové. V Českém Těšíně je pro Vás vyrobí společnost Umělecké kovářství FABRI plus, s.r.o.. Brány s ploty, které na první pohled zaujmou svým uměleckým a originálním vzhledem. To je něco, co Vám budou závidět všichni sousedé v okolí. Umělecké kovářství FABRI plus s.r.o. vyrábí kované ploty, brány ale můžete si od nich udělat i různé kované doplňky jak do interiéru, tak do exteriéru. Ať už to bude krbová souprava, svícen nebo věšák. Pro Umělecké kovářství FABRI plus s.r.o. to není problém. Společnost se rovněž zaměřuje na drobné zámečnické práce.


Talířové pružiny s dlouhou životností - standardní k odběru, výroba na zakázku

Talířové pružiny s dlouhou životností - standardní k odběru, výroba na zakázku

Sháníte ocelové komponenty pro průmysl? Jejich vývojem se v České republice zabývá společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna. Dodáváme talířové pružiny a jiné prvky z chrom-vanadiové oceli (dle norem EN 10089 a EN 10132-4). Naše talířové pružiny mají nespočet výhod, a to dlouhou životnost, pružnou dynamiku při zatížení, montážní výšku, variabilní počet talířů a montážní způsoby dle Vašich potřeb. Standardní pružiny máme většinou skladem. Objednejte si je v našem e-shopu a za chvíli budete mít zboží připravené k odběru. Potřebujete vyrobit speciální pružiny? Pak kontaktujte naše technické oddělení, kde se Vám budou ochotně věnovat. Na základě přesných výpočtů Vám vyhotovíme vše na zakázku.


Bezúdržbový, hliníkový plot na zakázku - moderní tyčkový, okenicový, plaňkový systém

Bezúdržbový, hliníkový plot na zakázku - moderní tyčkový, okenicový, plaňkový systém

Pokud plánujete oplocení domu či pozemku a Vaší prioritou je dlouhá životnost, pak si nechejte na zakázku instalovat hliníkový plot. V lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský kraj působí Petra Piskláková - firma Bezúdržbový plot. Na výběr je mnoho variant. Pokud se Vám líbí kované ploty, dodáme jako imitaci hliníkový tyčkový plot, další variantou je neprůhledný okenicový systém, který Vám dodá dostatek soukromí. Pokud se chcete držet klasického provedení, zvolte plaňkový systém ve svislém nebo vodorovném provedení, případně kombinaci tyčkového a plaňkového. Výběr z mnoha barevných provedení i tři dřevo-dekory. Jde o dlouhodobé řešení, i bez pravidelné údržby bude plot vypadat jako nový.


Ozubená kola z oceli Pardubice – prodej disků přímo ze skladu

Ozubená kola z oceli Pardubice – prodej disků přímo ze skladu

Firma MATERIA s.r.o. Pardubice se specializuje na prodej strojního sortimentu včetně ozubených kol z oceli. Již přes 25 let svým zákazníkům nabízíme kvalitní ozubená kola v různých provedeních. V rámci služeb poskytujeme profesionální zákaznický servis a dopravu až přímo na místo určení. Naše nabídka zahrnuje ozubená kola z oceli v různých provedeních, disky s nábojem i bez, dle požadavku je můžeme opatřit drážkami na pero nebo upravit vrtání. Většinu katalogových produktů dodáváme ze skladu. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Firma MATERIA s.r.o. Vás ráda uvidí na adrese Na Ležánkách 260, Pardubice nebo v naší pobočce na adrese Wilsonova ulice 590, Hlinsko.


Specialista na průmyslová vrata - dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis jak v ČR, tak i na Slovensku.

Specialista na průmyslová vrata - dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis jak v ČR, tak i na Slovensku.

Naše společnost se specializuje na dodávku vysoce kvalitních průmyslových vrat, vrat rychlonavíjecích, vyrovnávacích můstků a těsnících límců a vybavení nakládacích ramp, nabízíme i rolovací mříže, vyrovnávací můstky i další nakládací techniku. V naší nabídce máme pro vás proto hned několik typů vrat, které se perfektně přizpůsobí vašemu provozu. Například: - Sekční průmyslová vrata, rolovací průmyslová vrata, venkovní rychloběžná vrata nebo vnitřní rychlonavíjecí vrata. Prodáváme taktéž praktické příslušenství vrat, jako jsou nejrůznější bezpečnostní prvky či ovládání. Jsme specialisté na výrobu průmyslových vrat na míru. Rádi Vás přivítáme na adrese Kladenská 68/125, Praha 6.


Výsuvné sekční garážová vrata s pohodlným otevíráním pro domácnost i průmysl

Výsuvné sekční garážová vrata s pohodlným otevíráním pro domácnost i průmysl

Nebaví Vás už vrata Vaší staré garáže nebo máte v plánu stavbu nové a chcete mít co nejpohodlnější otevírání? Pořiďte si sekční garážová vrata od společnosti TECHNOPARK CZ s. r. o., která Vám splní Vaše představy. Sekční garážová vrata využívají sekčních panelů a díky tomu je zajištěno bezpečné vysunutí pod střechu garáže. Společnost TECHNOPARK CZ s. r. o. se postará o tyto vrata nejen pro privátní použití, ale i pro průmysl. Mezi výhody těchto vrat se řadí především bezpečnost, pohodlné otevírání, dlouhá životnost a záruka, nerezové kování a mnoho dalšího. Při výběru si můžete zvolit ze široké nabídky barev a dekorů.