Dodávky barevného prádla pro Krajskou zdravotní, a.s., 2022

Dodávky barevného prádla pro Krajskou zdravotní, a.s., 2022

Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky barevného prádla pro Krajskou zdravotní, a.s., po dobu 24 měsíců.
Veřejná zakázka vložena:
16.01.2023 08:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská zdravotní, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská zdravotní, a.s.

Zadavatel IČ:
25488627

Zadavatel ulice:
Sociální péče 3316/12A

Zadavatel PSČ:
401 13

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Lenka Lacinová

Zadavatel telefon:
+420 477 114 193

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.kzcr.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba zdravotního programu - relaxační polštáře, matrace a nepropustné chrániče

Výroba zdravotního programu - relaxační polštáře, matrace a nepropustné chrániče

Poptáváte kvalitní bytový textil? Jsme česká rodinná firma 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře z Horňácka, která má bohaté zkušenosti se šitím textilu a lůžkovin pro domácnosti, hotely, nemocnice a další zařízení. Veškerý sortiment pořídíte na e-shopu z pohodlí Vašeho domova nebo navštivte jednu z kamenných prodejen. Šijeme v sériové i zakázkové výrobě ze syntetických nebo přírodních materiálů. V rámci zdravotního programu vyrábíme: - polštáře - anatomické, relaxační, zdravotní, kojící, aqua gelové a paměťové - cestovní polštářky, povlaky - matrace a nepropustné chrániče na matrace - zátěžové přikrývky s využitím u různých diagnóz Neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi poradíme s výběrem.


Dětské výrobky z Horňácka - eshop soupravy povlečení, lůžkoviny do postýlky, dětské matrace, prostěradla, fusaky

Dětské výrobky z Horňácka - eshop soupravy povlečení, lůžkoviny do postýlky, dětské matrace, prostěradla, fusaky

Česká rodinná firma z Horňácka, 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře, má bohatou zkušenost se šitím bytového textilu a dodává i dětské výrobky. Vyrábíme lůžkoviny, soupravy povlečení do postýlky, prostěradla, dětské matrace, hnízdečka, zavinovačky, mantinely a chrániče matrací, ergonomická nosítka, fusaky, osušky a ručníky, úložné koše a dětské polštářky ve tvaru zvířátek. Provozujeme kamenné prodejny i eshop, díky tomu naše výrobky nakoupíte i z pohodlí domova. Šijeme výrobky ze syntetických i přírodních materiálů. Zkušenost máme se šitím jak sériové tak i zakázkové výroby.


Luxusní ortopedické matrace pro uvolnění páteře - nakupujte z domova přes e-shop

Luxusní ortopedické matrace pro uvolnění páteře - nakupujte z domova přes e-shop

Kvalitní a dostatečný spánek je polovina zdraví. Pokud tedy sháníte matraci, která Vám bude dlouho sloužit a navíc bude v sobě nést plno praktických vlastností, pak se podívejte na e-shop jihlavské firma Ráj spánku ETIS s.r.o., která poskytuje luxusní ortopedické matrace pro uvolnění páteře. Matrace řady Magnistretch je kvalitní ortopedická matrace, která přispívá k rehabilitaci a regeneraci páteře. Matrace využívá během spánku tlaku lidského těla. Pod tlakem se matrace roztahuje a tím přispívá k regeneraci meziobratlových plotének a zádového svalstva. Mezi další výhody matrace patří: - regenerace páteře - rehabilitace páteře - uvolnění nervů a svalů - zlepšení krevního oběhu - náprava vyhřezlé ploténky díky protahování Matrace se vyrábí v několika výškách (23, 25, 30) a lze ji rovněž vyrobit v několika rozměrech. Vyspěte se zdravě a mějte tak plno energie do dalšího dne. Pořiďte si luxusní ortopedickou matraci k uvolnění páteře od firmy Ráj spánku ETIS s.r.o. a budete si spát jako v nebi.


Vybavení hotelů hotelovým textilem, úpravy interiérů, Ateliér Fábik

Vybavení hotelů hotelovým textilem, úpravy interiérů, Ateliér Fábik

Kvalitní a luxusní hotelový textil vyrábí a prodává Ateliér Fábik. Veškerým hotelovým textilem váš hotel vybaví Ateliér Fábik. V sortimentu naleznete stolní prádlo, lůžkoviny, dekorace oken, froté ručníky a osušky, utěrky a vaflové ručníky. Ateliér Fábik se zabývá také celkovou rekonstrukcí interiérů, proměnou interiérů i jejich drobným vylepšením a zútulněním.


Přikrývky z přírodních materiálů, antialergické, syntetické - ruční výroba, eshop, prodej

Přikrývky z přírodních materiálů, antialergické, syntetické - ruční výroba, eshop, prodej

Pokud sháníte speciální lůžkoviny, ten největší výběr naleznete v eshopu české firmy 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře Lipov z Horňácka. Zabývají se ruční sériovou i zakázkovou výrobou a prodejem kvalitních přikrývek z přírodních, syntetických materiálů i v antialergickém provedení. Provozujeme kamenné prodejny a eshop, kde můžete nakoupit výrobky z pohodlí Vašeho domova. V našem sortimentu naleznete přikrývky z přírodních materiálů - z peří, ovčí, velbloudí či kašmírské vlny, bavlny, bambusu, lyocelle a hedvábí. Naopak přikrývky ze syntetických materiálů jsou plněny polyesterovým vláknem se speciální úpravou (výtažkem Aloe Vera), Mikrostop proti roztočům, Microclimate Cirrus proti nadměrnému pocení, Antistress zachycující statickou elektřinu nebo varianty, které se mohou vyvařovat. Také u nás naleznete zátěžové přikrývky využitelné u široké škály diagnóz. Využívat je mohou zákazníci s poruchami autistického spektra, úzkostní poruchou, fetálním alkoholovým syndromem a hyperaktivitou.


Bytový textil s vánoční tematikou a textilní dekorace na vánoce z eshopu

Bytový textil s vánoční tematikou a textilní dekorace na vánoce z eshopu

Novou kolekci bytového textilu s vánoční tematikou i textilní dekorace na vánoce můžete očekávat v eshopu firmy ZDEKOR Zlín. Čeká Vás pohodlný nákup a zajímavé slevy na vánoční kolekci. Jsme výrobcem textilií a máme 30-ti letou tradici v oboru. Vše v sortimentu je ve vysoké kvalitě, používáme pouze kvalitní evropské látky. Výroba, prodej: - sezónní kolekce bytového a kuchyňského textilu v různých barevných kombinacích - povlaky na polštáře, ubrusy, prostírání, zástěry, chňapky i látkové dekorace s motivem vánoc.