Dodávka ocelového materiálu pro společnost KONAKL s.r.o. IV

Dodávka ocelového materiálu pro společnost KONAKL s.r.o. IV

Předmětem veřejné zakázky je dodávka ocelového materiálu pro zvýšení bezpečnosti lodního tělesa pro společnost KONAKL s.r.o.
Veřejná zakázka vložena:
16.01.2023 08:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
KONAKL s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Praha-východ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
KONAKL s.r.o.

Zadavatel IČ:
27206815

Zadavatel ulice:
Hoštická 19

Zadavatel PSČ:
250 69

Zadavatel obec:
Klíčany

Kontaktní osoba:
Robert Sunegh

Zadavatel telefon:
+420 773 248 792

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://konakl.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchodní prodej nerezových materiálů, plechy, tyče, JMB-STEEL s.r.o.

Velkoobchodní prodej nerezových materiálů, plechy, tyče, JMB-STEEL s.r.o.

Velkoobchodnímu prodeji nerezových materiálů se věnuje společnost JMB-STEEL s.r.o., jenž sídlí ve městě Frýdek-Místek. Dodáváme feritické, austenitické, manganové plechy, ploché a kruhové tyče. Veškeré materiály jsme schopni dodat ve standartních, ale i specifických rozměrech dle přání zákazníka. V našem skladu se nachází více jak 5 000 tun oceli na ploše více jak 10 000 m². Sklad společnosti JMB-STEEL s.r.o. s nerezovým materiálem naleznete na adrese Ul. Míru 3267, Frýdek-Místek.


Prodej hutního materiálu a druhotných hutních výrobků

Prodej hutního materiálu a druhotných hutních výrobků

JIRY spol. s r.o. Chlumec nad Cidlinou Velkoobchodní a maloobchodní prodej hutního materiálu a velké skladové zásoby. Zajišťujeme prodej a dodávku především oválných a uzavřených profilů. V naší nabídce však najdete i speciální, čtyřboké, ovální, plochované, omega profily. Sortiment firmy JIRY spol. s r.o. východní Čechy tažená ocel konstrukční jäkl trubky topenářské profilová ocel stavební ocelové plechy Hutní materiál uchováváme v zastřešených skladech a můžeme vám tak zaručit jeho kvalitu a neporušenost.


Válcované profily I, U, T, L pro ocelové konstrukce, stropní překlady, zábradlí

Válcované profily I, U, T, L pro ocelové konstrukce, stropní překlady, zábradlí

Hledáte kvalitní válcované profily I, U, T, L? Kontaktujte odborníka v oblasti hutního materiálu firmu FESTO-ŠTODT s.r.o.. Válcované profily I, U, T, L válcované za tepla se nejvíce využívají pro ocelové konstrukce, stožáry elektrických rozvodů, stropní překlady, zábradlí, díly pro schodiště, stojany a další. Válcované profily také dle dohody dodáme na místo určení - dopravu materiálu zajistíme nejen v Šumperku, ale také v Olomouci a okolí. Na přání zákazníka automaticky vydáváme materiálové atesty.


Kovové profily Praha, dodavatel opláštění budov, prvky pro opláštění stěn a střech, plechy, kazety, profily

Kovové profily Praha, dodavatel opláštění budov, prvky pro opláštění stěn a střech, plechy, kazety, profily

Hledáte spolehlivého a kvalitního dodavatele pro opláštění budov? Chcete mít záruku následného servisu či poradenství? Představujeme firmu Kovové profily, spol. s r.o se sídlem v Praze, která již od roku 1992 dodává opláštění budov na bázi tenkostěnných profilů včetně následného servisu i poradenství zejména pro investory, projektanty a stavební firmy. Prvky pro opláštění stěn a střech: - trapézové a vlnité plechy - fasádní lamely a kazety - designové profily - eloxové plechy a kazety - kompozitní panely - kazetové stěny, sendvičové panely - prosvětlovací panely - izolace, těsnění a mnoho dalších produktů. V nabídce naleznete široký sortiment, spolehlivě dodáme Vámi objednané zboží v co nejkratší možné lhůtě.


Svařované sítě s čtvercovými a obdélníkovými oky - do betonu, pro kryty, klece a dekorace

Svařované sítě s čtvercovými a obdélníkovými oky - do betonu, pro kryty, klece a dekorace

Sháníte svařované sítě se čtvercovými či obdélníkovými oky? FESTO-ŠTODT s.r.o. je firma zaměřující se na prodej hutního materiálu. Vyberte si u nás svařované sítě které využijete zejména při výrobě přepravních palet, krytů, klecí, kovového nábytku nebo jako dekoraci na zahradu a interiéru. Svařované sítě Vám dodáme na místo určení a to nejen v Šumperku, ale také v Olomouci. Využití je opravdu velké, svařované sítě můžete použit pro: - výrobu panelů - klece k chovu kožešinových zvířat - drátěný program - interiéry budov - dekorace - betonářské výrobky - šablony pro podlahové vytápění - průmyslové podlahy - kabelové žlaby - pergoly, oplocení - skladové prvky a palety - ochranné zábrany či ohrazení strojů. Také mají široké využití v zemědělství a průmyslu. tabulku velikostí naleznete na našem webu nebo nás můžete kontaktovat.


Prodej a zpracování otěruvzdorných plechů

Prodej a zpracování otěruvzdorných plechů

Specialistou na prodej a zpracování otěruvzdorných plechů je společnost GAMA OCEL, spol. s r.o. a je držitelem certifikátu švédské huti SSAB Oxelösund v ČR, díky kterému zaručuje kvalitní zpracování. Zpracování otěruvzdorných plechů od švédské společnosti SSAB Oxelösund, které vynikají bezproblémovou svařitelností a vysokou houževnatostí. Společnost GAMA OCEL, spol. s r.o. je také jediná v ČR, která má ohraňovací lis, který je schopný ohnout plech o délce 8,1 metru nebo síle 40mm.