Testování a ověřování prototypů včetně zpracování kompletní produktové dokumentace

Testování a ověřování prototypů včetně zpracování kompletní produktové dokumentace

Předmětem veřejné zakázky je ověření bezpečnosti 30 nových prototypů výrobků, vyrobených v 15 koncentracích. Na těchto vzorcích se provedou v rámci jedné zakázky/dodávky následující testy:
1. Mikrobiologické testy
2. Testy na těžké kovy
3. Test účinnosti konzervačního systému
4. Zátěžové testy stability výrobků
5. Testy bezpečnosti (testy cytotoxicity a testy kožní dráždivosti)
Na základě výsledků těchto testů dodavatel udělá výběr optimálního výrobku s přesně definovanými koncentracemi, to znamená, že bude vyhodnoceno z hlediska nákladovosti a účinnosti, která koncentrace je nejoptimálnější.

Bližší specifikace předmětu Veřejné zakázky jsou uvedeny v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace (příloha s názvem Technická specifikace).
Veřejná zakázka vložena:
16.01.2023 08:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Herb-Pharma Corporation s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Nitranský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Herb-Pharma Corporation s.r.o.

Zadavatel IČ:
36565016

Zadavatel ulice:
Veľké Ludince 654

Zadavatel PSČ:
935 65

Zadavatel obec:
Veľké Ludince

Kontaktní osoba:
Robert Steigl

Zadavatel telefon:
+420 776 542 819

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://nen.nipez.cz/profil/HP

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71600000-4
Technické testování, analýza a poradenství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Epigenetika – obor v oblasti genetiky a dědičnosti

Epigenetika – obor v oblasti genetiky a dědičnosti

Narazili jste správně na náš obor, v Biogen PRAHA s.r.o. je epigenetika čím dál více oblíbeným vědeckým odvětvím. V naší společnosti se zabýváme molekulární biologií a genetikou. Používáme nejrůznějších metod pro zkoumání molekulárních změn. Jednou z nich je právě výše zmiňovaná epigenetika, jejíž zásluhou dokážeme zjistit změny ve struktuře a funkci DNA. Díky tomuto oboru dokážeme tak gen aktivovat, nebo naopak. Epigenetika dokonce tvrdí, že genetické buňky a změny mohou být ovlivněny vnějšími vlivy. Pokud se chcete dozvědět více a zajímáte se o tento problém, kontaktujte naši kliniku a my Vám nabídneme možné způsoby spolupráce. Produkty pro epigenetiku jsou prodávány v naší společnosti, adrese je Ke sv. Isidoru 2293/4 a, Praha. Otevřeno máme denně od 8:00 až do 16:30.


Široké spektrum laboratorních vyšetření, odběrová místa po celé ČR

Široké spektrum laboratorních vyšetření, odběrová místa po celé ČR

Nedílnou součástí moderní léčby je přesná diagnostika, které dosáhnete díky našim laboratorním vyšetřením. Naše společnost AeskuLab, a.s. provádí široké spektrum laboratorních vyšetření po celé České republice. Našim klientům poskytujeme komplexní diagnostickou péči ve všech oblastech moderní diagnostiky. Naše odběrná místa najdete po celé ČR. Podívejte se na naše www stránky, kde najdete veškeré informace. V případě zájmu nás kontaktujte. Díky našim moderním přístrojům, dokonalé technologii a vysoce kvalifikovaným pracovníkům Vám zajistíme kvalitu, rychlost i spolehlivost. Zavolejte nebo nás navštivte v některém z odběrových míst i v případě, že potřebujete odbornou konzultaci. Společnost AeskuLab, a.s. je tady pro Vaše zdraví.


Spolehlivá a kvalifikovaná laboratorní péče pro zdravotnická zařízení a fyzické osoby

Spolehlivá a kvalifikovaná laboratorní péče pro zdravotnická zařízení a fyzické osoby

Jste provozovatel zdravotnického zařízení, soukromý nebo státní lékařský ústav? V AeskuLab, a.s. Praha s několika laboratořemi a stovky odběrových míst po celé České republice, nabízíme biochemická a hematologická vyšetření nejnovějšími technologiemi s vysokou efektivitou. Odběrové vzorky svážíme z vašich zařízení do specializovaných akreditovaných laboratoří. Výsledky jak klasických, tak speciálních vyšetření poskytujeme v tištěné i elektronické formě s možností konzultace s našimi odborníky. V rámci biochemického vyšetření určujeme klasické ukazatele cholesterolu, glukózy a kyseliny močové v krvi. Hematologické vyšetření je vázáno na požadavek lékaře, provádíme mnoho druhů analýzy krve.


Profesionální rozbory vody východní Čechy - kontroly pitné, užitkové, podzemní, závlahové vody

Profesionální rozbory vody východní Čechy - kontroly pitné, užitkové, podzemní, závlahové vody

Představujeme Vám firmu Orlická Laboratoř, s.r.o. z České Třebové, která se již dlouhá léta věnuje profesionálním rozborům vody. V rámci svých služeb poskytujeme poradenství v oblasti analytiky vod. Vlastníme akreditaci, o.p.s. dle ČSN EN ISO/IEC 17025, registrovaná pod č. 1277. Veškeré metody používaných v laboratoři jsou akreditovány. Všem kdo potřebují znát kvalitu vody vyjdeme vstříc. Provádíme rozbory pitné vody, užitkové teplé vody, podzemní vody, povrchové vody, závlahové vody a technologické vody. Také stanovíme obsah aktivního chloru v komerčním chlornanu sodném používaném k dezinfekci vod. Laboratorní působnost se orientuje na východní Čechy včetně přilehlého regionu. Rozbory vod provedeme pro Vysočinu, pro okresy Ústí nad Orlicí, Svitavy, Rychnov nad Kněžnou, Chrudim. Neváhejte nás kontaktovat!


Autorizované měření emisí - jednoduché rozptylové studie

Autorizované měření emisí - jednoduché rozptylové studie

Potřebujete vytvořit jednoduchou rozptylovou studii? Jsme firma Detekta s.r.o. z Brna a zabýváme se stanovením emisí těžkých kovů a různých anorganických sloučenin a iontů (NH3, C1-, F-, H2S, atd.) na tepelných a technologických zdrojích, spalovnách odpadů, v chemické a živočišné výrobě aj. Naše firma je akreditovaná Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. podle normy ČSN EN ISO/IEC & autorizovaná podle zákona o ochraně ovzduší č. 201/2012 Sb., autorizovaná rozhodnutím MŽP ČR č.j. 2215/740/05. Orientujeme se na účinnost různých tepelných zařízení, kotlů na tuhá, kapalná i plynná paliva a určení neznámých látek v ovzduší. Také se zabýváme analytickou kontrolou vod a odpadů a chemickou analýzou.


Preventivní zdravotní programy pro muže a ženy – široké spektrum vyšetření

Preventivní zdravotní programy pro muže a ženy – široké spektrum vyšetření

V životě je plno důležitých věcí, ale jak jistě všichni víme, na prvním místě je zdraví. Proto byste neměli zapomínat právě na preventivní vyšetření. Společnost Vaše laboratoře s.r.o., nabízí preventivní programy pro samoplátce. Programy nabízí pro ženy i muže. Ženy mohou zjistit, jak jsou na tom s fertilitou a muži si mohou nechat udělat test pro detekci časného stadia karcinomu prostaty. V nabídce mají také obecné programy jako například zjištění alergie na lepek, problémy se štítnou žlázou a jiné. Navštivte jejich webové stránky pro více informací.