Dodávka a instalace mobiliáře Císařských lázní

Dodávka a instalace mobiliáře Císařských lázní

Předmětem Veřejné zakázky je (i) zhotovení a dodávka na míru navrženého mobiliáře do prostor revitalizovaných Císařských lázní („Designový mobiliář“) (ii) dodávka typového konvenčního mobiliáře („Typový mobiliář“) a (iii) montáž daného mobiliáře do prostor Císařských lázní za podmínek a v rozsahu, který je specifikován ve Smlouvě.
Podrobný popis jednotlivých částí mobiliáře tvoří Přílohu č. 1 Zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka je dělena na 6 částí.

Součástí této veřejné zakázky jsou pouze část 1 a 2:
Část 1 Designový mobiliář;
Část 2 Typový mobiliář

Následující části 3-6 nejsou součástí zadávacího řízení k této Veřejné zakázce a budou zadávány samostatně v souladu s ustanovením § 18 ZZVZ.

Část 3 „Designový mobiliář - prvek recepce“;
Část 4 „Typový mobiliář - židle do Zanderova sálu“;
Část 5 „Typový mobiliář - zatemnění atria“;
Část 6 „Typový mobiliář - divadelní židle pro diváky“.
Veřejná zakázka vložena:
16.01.2023 08:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Císařské lázně, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Karlovy Vary

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 871 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Císařské lázně, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
75153033

Zadavatel ulice:
Mariánskolázeňská 306/2

Zadavatel PSČ:
360 01

Zadavatel obec:
Karlovy Vary

Kontaktní osoba:
Mgr. Anežka Selingerová, HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Zadavatel telefon:
+420 255 000 986


Zadavatel web:
https://www.cisarskelazne.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stylové italské sedačky od předního výrobce EGO Italiano

Stylové italské sedačky od předního výrobce EGO Italiano

Ego Italiano je poctivá řemeslná a čalounická výroba sedacích souprav od ověřené firmy ze střední Itálie. Majitel firmy Ego Italiano Piero Stano si zakládá na poctivé ruční výrobě a čalounění a také na italské tradici proslulé jako Made in Italy. Sedačky jsou vyráběny speciálně pro západní Evropu a splňují vysoký standard pohodlí, komfortu a krásného designu. Na výběr je široká škála dekorů kůží a látek, originálních podnoží a ozdobného prošití dle přání zákazníka. Pro ještě větší originalitu a styl se dají dekory kůží či látek různě kombinovat a vytvořit si tak opravdu originální, luxusní kousek interiéru. Široká škála sestav a modulů s různou šíří sedů, dvojkřesel, trojkřesel, otomanů, taburetů a jiných doplňků. Na naší prodejně máme některé modely Ego Italiano vystavené a rádi vám je předvedeme.


Český dřevěný nábytek DOMESTAV – kvalitní a luxusní provedení pro děti i dospělé

Český dřevěný nábytek DOMESTAV – kvalitní a luxusní provedení pro děti i dospělé

Luxusní provedení českého dřevěného nábytku si můžete prohlédnout na naší prodejně Linea v centru Liberce. Nabízíme vybavení do dětského pokoje, masivní bukové postele pro dospělé nebo dřevěný nábytek do obývacího pokoje. To vše vám nabízíme od firmy DOMESTAV českého výrobce nábytku, jehož vybrané vzorky najdete v naší prodejně kde na ně dostanete 5% slevu a kompletní nabídku si můžete prohlédnout na webových stránkách, kde se nachází katalog s veškerým zbožím firmy. Navíc to není vše, co nabízíme, pokud se chcete dozvědět více zastavte se u nás budete příjemně překvapeni.


Výroba moderní kuchyně na zakázku či nábytku na míru

Výroba moderní kuchyně na zakázku či nábytku na míru

Jsme firma Jiřího Májka Woodtech z Brna, která promění váš sen o nové moderní kuchyni či kvalitním nábytku ve skutečnost. Zabývá se rekonstrukcí a výstavbou interiérů jako jsou koupelny, obývací pokoje, kuchyně, podkroví a jiné. U nás máte jistotu : - návrhu na míru s ohledem na vaše požadavky - možnosti zpracování kompletní rekonstrukce kuchyní, obývacích místnost či jen kusového nábytku jako jsou skříně, stoly a jiné - garance výroby na zakázku a 100% servisu Jsme tým truhlářů, který je opravdovým profesionálem ve svém oboru a nebojí se žádné výzvy.


Prodej luxusního nábytku Praha - obývací pokoje, jídelny, ložnice, domácí pracovny a studentské  a dětské pokoje

Prodej luxusního nábytku Praha - obývací pokoje, jídelny, ložnice, domácí pracovny a studentské a dětské pokoje

HOME STYLE - Hülsta & KOINOR Studio je obchod se zařízením, který se specializuje na prodej kvalitního nábytku značek Hülsta a KOINOR. Obchod nabízí širokou škálu možností nábytku pro různé místnosti v domě, jako jsou obývací pokoje, ložnice, jídelny a další. Oba značky jsou známy svým kvalitním zpracováním, moderním designem a dlouhou životností. Nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou, unikátním designem a luxusním provedením. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako jsou dřevo, kůže, sklo a kov a jsou řemeslně zpracovány. Dále jsou často vybaveny speciálními funkcemi jako jsou například skryté úložné prostory, integrované osvětlení a elektrické funkce. Prodejna nabízí také služby jako je poradenství a projektování nábytku, které pomohou zákazníkům při výběru vhodného nábytku pro jejich bydlení.


Moderní, klasické i nadčasové pohovky, křesla do kanceláře a jednací židle

Moderní, klasické i nadčasové pohovky, křesla do kanceláře a jednací židle

Chcete vaši kancelář vybavit pohodlnou sedačkou nebo křeslem? Potřebujete do zasedací místnosti nové jednací židle? Moderní, klasické i nadčasové kancelářské pohovky, křesla i jednací židle nakoupíte na e-shopu 3Dkancelar.cz Sedačky, pohovky a křesla v kanceláři vytvářejí prostor pro osobnější pracovní jednání. Na e-shopu 3Dkancelar.cz najdete pohodlné sezení do kanceláře, ať už se jedná o sedačky s dvojsedákem nebo trojsedákem, konferenční křesla nebo jednací židle. Na výběr máme klasické, moderní i designové sezení s látkovým nebo koženým čalouněním, případně s ecokůží. Sortiment kancelářského nábytku zahrnuje i sedačky do hal, konferenčních prostor nebo čekací zóny


Dětská rostoucí sada Žolík - rostoucí židle a stůl pro Vaše děti a školáky

Dětská rostoucí sada Žolík - rostoucí židle a stůl pro Vaše děti a školáky

Hledáte vhodný nábytek pro své dítě, který bude kvalitní a podporující k zdravému sezení? Zakupte naší dětskou rostoucí sadu Žolík. Díky výškově stavitelnému stolu a židle náš nábytek poroste společně s Vašim školákem a vydrží mu hodně dlouho. Podporuje dynamické sezení, které výborně funguje jako prevence bolestí zad. Správný sklon desky má velký vliv na postavení páteře, proto u naších stolů lze nastavit také sklon pracovní desky v rozsahu 0 - 60 stupňů. Akční sada Žolík je k dispozici v růžovém, modrém i zeleném provedení a obsahuje: - židle Klára - stůl Žolík se zásuvkou - podložka na psaní - kastlík - stojan na knihy. U nás ji pořídíte za 11.999,- Kč s DPH. Nekupujte nábytek, který bude brzy dítěti malý. Zakoupením rostoucí sady od Amadeus ušetříte peníze i starosti s pořizováním stále nového nábytku.