Primární hliník - opakované vyhlášení

Primární hliník - opakované vyhlášení

Předmětem veřejné zakázky je nákup 50 tun hliníkových ingotů.
Veřejná zakázka vložena:
16.01.2023 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
AL INVEST Břidličná, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
AL INVEST Břidličná, a.s.

Zadavatel IČ:
27376184

Zadavatel ulice:
Bruntálská 167

Zadavatel PSČ:
793 51

Zadavatel obec:
Břidličná

Kontaktní osoba:
Ing. Hana Sušková

Zadavatel telefon:
+420 702 125 031

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://alinvest.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpracování a prodej kovošrotu – litinový a vsázky schopný kovový odpad, ocelové a litinové třísky

Zpracování a prodej kovošrotu – litinový a vsázky schopný kovový odpad, ocelové a litinové třísky

Hledáte spolehlivého dodavatele vsázky schopného kovového odpadu? Potřebujete zakoupit litinové a ocelové třísky? Oslovte společnost Centromat s.r.o. v Havířově, která se zabývá zpracováním a následným prodejem kovového odpadu. Zpracovaný kovový odpad poskytujeme k prodeji především tuzemským hutním firmám. Prodáváme: - vsázky schopný kovový odpad v požadované kvalitě a množství (druh 11, 12, 12V, 13, 14, 36, 31-33, 71-73, 95, 96) - litinový kovový odpad (druh 02, 04, 06) - ocelové a litinové třísky (druh 51-52, 07) Svým odběratelům zajistíme 100% plnění uzavřených smluv. Zboží dodáváme rovnoměrně po celou dobu trvání smlouvy a klient si může vybrat, zda upřednostní silniční či železniční dopravu, případně je možnost zvolit dodávku vlastními nákladními automobily nebo železničními vozy. Pro více informací o spolupráci se nám ozvěte.


Kvalitní materiály z hliníku a jeho slitin Praha - desky, tyče, plechy, profily

Kvalitní materiály z hliníku a jeho slitin Praha - desky, tyče, plechy, profily

Potřebujete ke své výrobě plechy, tyče nebo desky z hliníku a hledáte spolehlivého dodavatele, který garantuje kvalitu, dobré ceny a spolehlivost při dodržování termínů dodávek? Pak se s důvěrou můžete obrátit na společnost Aluminium centrum, s.r.o. z Prahy. Z širokého sortimentu materiálů z hliníku dodávaného ve formě čtyřhranných, kruhových nebo plochých tyčí, plechů hladkých či protiskluzových, válcovaných, litých nebo frézovaných desek, standardních profilů nebo kruhových trubek, čtyřhranných či obdélníkových jeklů si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník. Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte prosím kontaktovat společnost Aluminium centrum, s.r.o.


Váš specialista na ocel a neželezité kovy i další průmyslové materiály

Váš specialista na ocel a neželezité kovy i další průmyslové materiály

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch je tu pro vás! Jsme moderní globální společnost, která se na světovém trhu věnuje několika důležitým oblastem. Jsme jedním z lídrů trhu v oblasti obchodu a zpracování kovů. Naši zákazníci si velmi cení naší schopnosti dodat materiály a řešení šitá na míru. Nabízíme produkty a služby, které vám otevřou dveře do světa velkého byznysu. Ve spolupráci s našimi partnery ročně obchodujeme miliardy tun kovů a produktů z nich vyrobených. Naše pobočka se sídlem v Praze je významnou výrobní kapacitou celého korporátu. Při výrobě a distribuci našich produktů či polotovarů se spoléháme na moderní IT systémy a dokonale zvládnutou logistiku. Neváhejte se přesvědčit o kvalitách našich služeb, navštivte náš web www.toyota-tsusho-europe.com a zjistěte více nejen o naší divizi Metal, ale také dalších aktivitách naší společnosti.


Bezešvé ocelové trubky, ocel, kontislitky, sochory, šroub | Ostrava

Bezešvé ocelové trubky, ocel, kontislitky, sochory, šroub | Ostrava

Bezešvé ocelové trubky pro různá průmyslová odvětví vyrábí a dodávají TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY a.s. po celé České republice a Evropě. Výroba, dodávka, velkoobchodní prodej: - bezešvé ocelové trubky válcované za tepla - trubky profilové - trubky olejářské – Casing a Line Pipe - nátrubky k ochraně konců závitovaných trubek - trubky čtyřhranné a přírubové - kontislitky - železniční kolejnice - sochory - ocel - šestihranná, plochá, čtvercová, kruhová, široká, betonářská - ocel tažená za studena - šrouby - pružiny.