Nákup osobních ochranných a pracovních prostředků pro zaměstnance ZZMV

Nákup osobních ochranných a pracovních prostředků pro zaměstnance ZZMV

Předmětem veřejné zakázky je uzavření dvou rámcových smluv s vybranými Dodavateli na dobu čtyřiceti osmi měsíců ode dne účinnosti smlouvy. Smlouva upravuje způsob průběžného objednávání ochranných a bezpečnostních oděvů podle potřeb Zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
16.01.2023 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
15.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra

Zadavatel IČ:
75154960

Zadavatel ulice:
Lhotecká 559/7

Zadavatel PSČ:
143 01

Zadavatel obec:
Praha 12

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Hološ

Zadavatel telefon:
+420 974 827 658

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zzmv.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

35113400-3
Ochranné a bezpečnostní oděvy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce certifikovaných osobních ochranných  pracovních prostředků na míru

Výrobce certifikovaných osobních ochranných pracovních prostředků na míru

Osobní ochranné pracovní prostředky jsou důležitou a zároveň nezbytnou součástí výbavy každého zaměstnanců nejen v jaderných elektrárnách, ale také v různých průmyslových oborech, kde může člověk do kontaktu s různými nebezpečnými látkami nebo předměty. Firma DISTING s.r.o. z Dukovan je výrobcem certifikovaných OOPP, které chrání zaměstnance před různými riziky v práci. Námi dodávané pracovní oblečení, ale i ochranné kryty nebo vaky, splňují veškeré předepsané zdravotní i bezpečností normy a jsou zároveň bezpečné k použití ve vybraných profesních podmínkách. Pokud potřebujete právě i pro vaše zaměstnance OOPP se specifickými požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Navrhneme a vyrobíme Vám na míru ochranné prostředky, které budou nejen funkční, ale zároveň budou splňovat veškeré normy.


Jednorázové HDPE, nitrilové, vinylové, latexové nebo sterilní rukavice – efektivní ochrana rukou za nízkou cenu

Jednorázové HDPE, nitrilové, vinylové, latexové nebo sterilní rukavice – efektivní ochrana rukou za nízkou cenu

Jednorázové rukavice spolehlivě ochrání ruce před kontaminací nebezpečnými látkami nebo nečistotami. Velikou výhodou je i jejich nízká pořizovací cena a také fakt, že tyto rukavice po použití jednoduše vyhodíte. Potřebujete rukavice, které splňují nejpřísnější hygienické požadavky nebo rukavice odolné vůči protržení nebo chemickým látkám? Jednorázové HDPE, nitrilové, vinylové, latexové nebo sterilní rukavice v různých velikostech i barvách prodává firma ZENCO CORP, a.s. z Ostravy. Pro krátkodobou ochranu rukou, například pro manipulaci s pečivem, jsou vhodné HDPE rukavice. Měkké a elastické latexové rukavice vyrobené z přírodních materiálů se nejen příjemně nosí, ale jsou odolné vůči kyselinám a zásadám. Neposkytují ovšem ochranu před oleji a rozpouštědly. Vinylové rukavice najdou uplatnění ve zdravotnictví, potravinářství i průmyslu. Nitrilové rukavice jsou oproti jiným druhům jednorázových rukavic mnohem více odolné vůči chemikáliím nebo protržení a nezpůsobují žádné alergické reakce – najdou uplatnění v kosmetice, potravinářství i zdravotnictví. Nejpřísnější požadavky na hygienu pak splňují sterilní rukavice.


Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy a obuv

Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy a obuv

Prodej kvalitních ochranných pracovních pomůcek, pracovních oděvů, obuvi zajišťuje společnost MOPP - Petr Müller. V sortimentu ochranných pracovních pomůcek naleznete ochranu ochranu dýchacích cest, hlavy, zraku, rukavice (kožené, kombinované, textilní, zimní, jednorázové). U pracovních oděvů si můžete vybírat z montérek, pracovních kalhot, kombinéz, mikin, triček, reflexních oděvů a mnoha dalších produktů. Naleznete zde také různé druhy pracovních bot. Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy a obuv od společnosti MOPP si můžete zakoupit na e-shopu nebo v kamenné prodejně v Kyjově.


Výroba zdravotnických pracovních oděvů, nemocničních lůžkovin a oděvů pro pacienty

Výroba zdravotnických pracovních oděvů, nemocničních lůžkovin a oděvů pro pacienty

Firma DISTING s.r.o., kterou naleznete v Dukovanech na Třebíčsku, je výrobcem zdravotnických pracovních oděvů. Vyrábíme prvotřídní pracovní oděvy pro zdravotnický personál, které nejen se nejen příjemně nosí a dobře padnou, ale jsou především vysoce funkční. V našem sortimentu zdravotnických oděvů najdete zdravotnické kalhoty, haleny a košile, ale také komplety nebo jednorázové ochranné obleky a pláště. Vyrábíme také lůžkoviny a nemocniční oděvy pro pacienty. Námi dodávané textilní i oděvní výrobky pro zdravotnictví splňují veškeré hygienické i bezpečnostní normy.


Klasické respirátory, NANO respirátory, nákrčníky a roušky – ochrana nejen před koronavirem

Klasické respirátory, NANO respirátory, nákrčníky a roušky – ochrana nejen před koronavirem

Máte strach z nemocí a chcete zvýšit ochranu sebe i svých blízkých? Přáli byste si vlastní potisk? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s.r.o. z Brna, která prodává respirátory, roušky a nákrčníky. Vybírat si můžete respirátory FFP2 a to buď bílé, s nanovláknem nebo s vlastním potiskem. Další variantou ochrany proti virům jsou NANO nákrčníky vhodné na sportování, cestování hromadnou dopravou a proti senné rýmě. Neváhejte a objednejte ještě dnes!


Svářečské zástěny, nehořlavé plachty pro svářeče – zakázková výroba na míru

Svářečské zástěny, nehořlavé plachty pro svářeče – zakázková výroba na míru

Ostravská firma Arnak s.r.o. dodává na míru vyrobené svářečské zástěny z nehořlavých plachet. Díky těchto plachet je možné vytvořit bezpečné pracovní podmínky a zároveň oddělenou pracovní plochu pro svařování nebo broušení materiálů od okolního prostředí. Svářečské zástěny a nehořlavé plachty chrání okolí a osoby před odlétávajícími jiskrami. S plachtami se navíc snadno manipuluje a lze je jednoduše přemístit podle potřeby. Plachty a zástěny pro svářeče vyrábíme z materiálů se sníženou hořlavostí MOFOS v šedé barvě nebo z celtoviny OHIV v olivově zelené barvě. Zástěny a plachty dodáváme ve velikosti a tvaru podle představ a přání zákazníka. Plachty můžeme opatřit tunýlkem nebo kroužky ve zpevněném lemu.