Bezhotovostní odběr pohonných hmot

Bezhotovostní odběr pohonných hmot

Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek pohonných hmot a provozních kapalin bezhotovostním odběrem u čerpacích stanic v příslušném území dle vymezení jednotlivých částí zakázky na území České republiky formou odběrových karet nebo čipů pro motorová vozidla zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
13.01.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
25 249 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
06231292

Zadavatel ulice:
Velká Hradební 3118/48

Zadavatel PSČ:
400 01

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Bc. Věra Kouská

Zadavatel telefon:
+420 776 093 583

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.ds-uk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09130000-9
Ropa a ropné destiláty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Můžete tankovat levně u čerpací stanice Fryšták - v areálu zemědělského družstva

Můžete tankovat levně u čerpací stanice Fryšták - v areálu zemědělského družstva

Za bezkonkurenční ceny natankujete PHM u čerpací stanice Fryšták - v areálu Zemědělského družstva vlastníků. Můžete zde tankovat levně naftu i benzín. Nízké ceny jsou u nás po celý rok. Areál zemědělského družstva najdete na konci města Fryšták při směru jízdy na Holešov - odbočíte vpravo na Lukoveček.


Nechcete řešit míchání směsi paliva do dvoutaktních motorů? - Palivo ASPEN

Nechcete řešit míchání směsi paliva do dvoutaktních motorů? - Palivo ASPEN

Vyberte si optimální univerzální palivovou směs do vašeho dvoutaktního motoru. Zjednodušte si práci. Nepřemýšlejte, jaký benzín a olej je nejvhodnější do vašeho dvoutaktního motoru. Nehledejte zdlouhavě optimální poměr při míchání palivové směsi. Zvolte jednoduše dvoutaktní benzín ASPEN! Obsahuje syntetický 2-taktní olej v ideálním množství. Můžete jej použít do jakéhokoliv 2-taktního motoru. A co je nejdůležitější - nevadí, že benzín ASPEN necháte ve stroji delší dobu, když s ním nepracujete příliš často. Jednoduše se ani časem nemění jeho mazací schopnosti. Dokonce se vám bude lépe startovat, výkon motoru se zvýší, prodlouží se životnost motoru. A co je skvělé - nezatěžuje životní prostředí, nesmrdí a nekouří!


Kontejnerové čerpací stanice PHM

Kontejnerové čerpací stanice PHM

Hledáte dodavatele kontejnerových čerpacích stanic? Neváhejte a vyzkoušejte naši společnost UNIDATAZ s.r.o. Jsme dodavatelem kontejnerových čerpacích stanic, které jsou určené pro veřejné i neveřejné bezobslužné čerpací stanice. Samotný kontejner obsahuje veškerou technologii čerpací stanice, tedy skladovací nádrž PHM, integrovanou nadzemní úkapovou jímku, výdejní stojan, samoobslužný platební terminál, přestřešení, cenový panel, hladinoměry a kompletní elektroinstalaci. Kontejnerovou čerpací stanici UNIDATAZ dodáváme v jednostranném i oboustranném provedení s celkovou kapacitou skladovací nádrže 22000 litrů nebo 45000 litrů. Je možné ji ovládat lokálně pomocí klientů SW UniPOS či je možné propojení technologie PHM na centrální systém pro řízení čerpacích stanic – Unicentrum. Doporučujeme využít dohledový systém UniGARD24 s ovládáním přes WWW rozhraní. K platbě je možné použít lokální (fakturované) karty, běžné bankovní karty, hotovost (Kč i EUR), případně fleetové karty (CCS). Více informací najdete na našich webových stránkách.


Výhodné čerpání pohonných hmot z naší čerpací stanice v Kolíně

Výhodné čerpání pohonných hmot z naší čerpací stanice v Kolíně

Máte cestu přes Kolín a nevíte kde si natankovat? Hledáte spolehlivého partnera na cesty co dodá Vašemu vozu šťávu? Pak jste si správně vybrali právě naší čerpací stanici v Kolíně. Čerpací stanice SIHELSKÝ s.r.o. je přímo v našem firemním areále a je otevřena i pro veřejnost. Svým poctivým klientům dále nabízíme možnost nepřetržitého čerpání prostřednictvím našich firemních karet. Neváhejte a poctěte nás Vaší návštěvou. Otevírací doba: Po - Pá: 5:00 - 21:00, So a Ne: 7:00 - 20:00 K prodeji je i další sortiment zboží: oleje, kapaliny, drobné občerstvení… možnost bezhotovostních plateb prostřednictvím karet VISA, Eurocard, American Expres, JCB…


Čerpací stanice Rabštejn – doplňování paliv do motorových vozidel

Čerpací stanice Rabštejn – doplňování paliv do motorových vozidel

Nabízíme prodej paliv do motorových vozidel a to Natural 95, Optimal 95E, Diesel a Bio Diesel, který je mastnější než motorová nafta a díky tomu se snižuje opotřebení motoru. Platit u nás můžete hotově nebo platební kartou VISA, MASTERCARD, MAESTRO a palivovou kartou CCS. Než odjedete nezapomeňte si dát kávu nebo malé občerstvení a také u nás můžete zakoupit autokosmetiku, motorové oleje a různé autodoplňky. Zastavte se na naší čerpací stanici, máme otevřeno každý den od 5:00 do 21:00 hod. Těšíme se na vaši návštěvu.


Pohonné hmoty pro váš automobil – čerpací stanice v Rokycanech

Pohonné hmoty pro váš automobil – čerpací stanice v Rokycanech

Kvalitní benzín či nafta pro vaše vozidlo! Tankujte u nás, na čerpací stanici v Rokycanech. Pokud chcete dobré palivo pro váš automobil, tankujte jen u nás. Zaručujeme jak kvalitu, tak i lákavou cenu. Na čerpací stanici v Rokycanech koupíte nejenom pohonné hmoty pro vozidla, nákladní automobily a další dopravní prostředky, ale koupíte i autokosmetiku a další doplňky pro váš vůz. Zakoupíte i dobré občerstvení, kávu a jiné nápoje. Čeká vás příjemný personál. Další stanice máme v Dobřívi, Mlečice nebo Kamenném Újezdci. Jsme sítí prodejen pohonných hmot na Rokycansku. Naplňte si nádrž u nás. Tankujte na adrese Na Cvičišti 1201. Pro jakékoliv bližší informace volejte na telefonní číslo.