Pavel Plíštil - Technologie pro třídění odpadů - dodávka kolového nakladače - nové vyhlášení

Pavel Plíštil - Technologie pro třídění odpadů - dodávka kolového nakladače - nové vyhlášení

Předmětem veřejné zakázky je dodávka kolového nakladače. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 - technická specifikace.
Předmětem zakázky je rovněž:
• doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu,
• předání kompletního manuálu v českém jazyce,
• zaškolení obslužného personálu,
Veřejná zakázka vložena:
13.01.2023 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Pavel Plíštil

Originální záznam:

Okres:
Náchod

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Pavel Plíštil

Zadavatel IČ:
60897767

Zadavatel ulice:
Řehákova 698

Zadavatel PSČ:
549 41

Zadavatel obec:
Červený Kostelec

Kontaktní osoba:
Mgr. Nikola Pařízková, ŠTĚPÁNEK obchodní, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 731 512 202

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://nen.nipez.cz/profil/PavelPlistil

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem autojeřábů – spolehlivá technika včetně obsluhy a kompletního vybavení

Pronájem autojeřábů – spolehlivá technika včetně obsluhy a kompletního vybavení

Hledáte spolehlivého pronajímatele autojeřábů a potřebujete i jeřáby s vyšší výškou zdvihu a nosností? V tom případě se obraťte na společnost Promi Moving s.r.o. Společnost Promi Moving s.r.o. má ve své flotile autojeřáby TEREX DEMAG AC 40L a autojeřáb AD20, AD20T. Tyto jeřáby se liší nosností, která je 40 nebo 20 tun a výškou zdvihu 47 a 27,8 metrů. V obou případech se mezi výhody řadí přesun velkých hmotností, rychlost a zajištění obsluhy pro bezstarostný provoz. Zjednodušte si práce pomocí autojeřábů a kontaktujte nás!


Jeřábnické práce s dlouholetou zkušeností jeřábem Tatra AD-20T  - pronájem

Jeřábnické práce s dlouholetou zkušeností jeřábem Tatra AD-20T - pronájem

Ať už jste stavební firma nebo soukromník a hledáte pronájem jeřábu i s obsluhou (jeřábnikem), pak se obraťte na spolehlivou firmu AUTOJEŘÁBY PYTELA s.r.o. v Brně - máme dlouholeté zkušenosti v oboru, díky čemuž zajistíme komplexní jeřábnické práce včetně pronájmu jeřábu po celém území České a Slovenské republiky. K dispozici máme mobilní jeřábové zařízení - jeřáb Tatra AD-20T se čtyřdílným teleskopickým výložníkem délky 21,3 cm s možností montáže stavebního nástavce. Jeřáb má plně otočný vršek a sklopný výložník, který umožňuje zdvihání a přemisťování břemen na měnitelném vyložení. Jeřáb Tatra AD-20T je spolehlivý a vhodný i do náročného terénu - maximální zátěž 20 tun, délka teleskopu 21 metrů, dosah 22 metrů, zdvih výška 29 metrů, příhradová špička 7 metrů.


Autojeřáby pro manipulaci s těžkými břemeny od společnosti Autojeřáby Pavel Ingr

Autojeřáby pro manipulaci s těžkými břemeny od společnosti Autojeřáby Pavel Ingr

Stavíte a potřebujete firmu, která Vám zapůjčí kvalitní a spolehlivou techniku? Pak se můžete obrátit na společnost Autojeřáby Pavel Ingr z Hodonína, která se již přes dvacet let zabývá pronájmem spolehlivých autojeřábů. Společnost Autojeřáby Pavel Ingr, je tu pro každého, kdo potřebuje manipulovat s těžkými materiály a stavebninami. Jejich spolehlivé autojeřáby zajistí, že Váš náklad bude přepraven stroji, s kterými to nepohne. Protože kvalitní autojeřáby a jejich spolehlivost je pro tuto firmu základ. Stejně jako kvalita odvedené práce a profesionalita. K dispozici máte autojeřáby prestižních značek jako je Tatra nebo Liebherr. S těmito stroji a zkušenosti společnosti Autojeřáby budete mít jistotu, že vše bude v pořádku přepraveno i přemístěno. Společnost pracuje jak v České republice tak na Slovensku, dle Vašich požadavků pro Vás zajistí to nejlepší.


Kompletní jeřábnické práce s autojeřáby o nosnosti do 100 t

Kompletní jeřábnické práce s autojeřáby o nosnosti do 100 t

Potřebujete pomoc při stěhování nebo při zvedání či převozu těžkých břemen? Hodil by se vám autojeřáb? Oslovte spolehlivou firmu REKOS Olomouc spol. s.r.o., která vám zajistí kompletní jeřábnické práce s autojeřáby o nosnosti do 100 tun. Pronájem autojeřábu s vyškolenou obsluhou - na výběr máme z těchto autojeřábů: - GROVE GMK 4100 L, nosnost 100t/3m - GROVE GMK 4080, nosnost 80t/3m - LIEBHERR 1060/2, nosnost 60t/3m - LIEBHERR 1030/2, nosnost 35t/3m - DEMAG AC 25 CITY, nosnost 25t/3m - TATRA AD 20 T, nosnost 20t/3m. Jeřábnické práce s autojeřáby provádíme po celé České republice - Olomouc, Prostějov, Přerov, Mohelnice, Litovel, Uničov, Šternberk, Hranice, Šumperk, Kroměříž, Moravská Třebová, Svitavy, Vyškov a Blansko. Naši zaměstnanci vždy odvedou profesionální práci s pomocí autojeřábů. Neváhejte se na nás obrátit i vy.


Pozáruční servis stavebních strojů značek Volvo, Cat, Komatsu

Pozáruční servis stavebních strojů značek Volvo, Cat, Komatsu

Pozáruční servis stavebních strojů zajišťuje společnost Rubber Steel Construction s.r.o. Nabízí pozáruční servis stavebním strojům značek Volvo, Cat, Komatsu. Servisní a dílenská zázemí jsou v Plzni a v Olomouci, odkud v případě potřeby vyjíždí se servisními vozidly za zákazníky. Servisní služby zahrnují údržbu a pravidelný servis stavebních strojů, kontrolu elektrických a hydraulických systémů pomocí diagnostiky Volvo Tech tool, opravy hydraulických agregátů a komponentů, výměnu podvozků a opravy koncových převodů pásových rypadel, opravy startérů a alternátorů, GO opravy převodovek a motorů, GO opravy diferenciálů a náprav.


Eshop stavební a zahradní kolečka Haemmerlin, Praha

Eshop stavební a zahradní kolečka Haemmerlin, Praha

Francouzská firma Haemmerlin je největší evropský výrobce stavebních, zahradních a speciálních koleček, trakařú, různých vozíků. Hlavní přednost těchto koleček je, že všechny podpěry nejsou svařeny, ale jsou šroubované, proto u těchto koleček nedochází k praskání svárů u podpěr korby nebo rámu, šroubový spoj je pružný, kdežto svár buď drží nebo praskne. Dodáváme, jak stavební kolečka pro profesionální použití, tak kolečka pro zahradu, především s plastovou korbou v různých barvách a hliníkovým rámem. Tato kolečka jsou velmi lehká (8kg), lehce ovladatelná, kolo je uloženo v ložiskách a proto jsou oblíbená především mezi ženami. Také nabízíme speciální kolečka pro chovatele koní a malého dobytka jako kozy, ovce. Tato kolečka mají buď plechovou nebo plastovou korbu a rám kolečka je už osazen dvěma koly uložených ve válečkových ložiskách. Kolečka nabízíme jak s nafukovacími koly, tak s koly z plné gumy, především pro použití v místech, kde hrozí snadné propíchnutí nafukovacího kola.