Nákup lodí a veslařských vleků pro národní sportovní reprezentaci

Nákup lodí a veslařských vleků pro národní sportovní reprezentaci

Účelem zadávacího řízení na veřejnou zakázku je uzavření smlouvy, na základě které se vybraný dodavatel zaváže dodat zadavateli veslařské lodě s příslušenstvím (dále jen „poptávané lodě“) a vleků na přepravu veslařských lodí dle technické specifikace tvořící přílohy č. 1 až 3 a nedílnou součást této zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
13.01.2023 07:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Český veslařský svaz

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
10.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 686 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Český veslařský svaz

Zadavatel IČ:
48136794

Zadavatel ulice:
Zátopkova 100/2

Zadavatel PSČ:
169 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Lukáš Nezpěvák

Zadavatel telefon:
+420 270 005 533

Fax:
+420 270 005 537

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.veslo.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34510000-5
Lodě

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna lodí řeka Sázava – zažijte dovolenou plnou zábavy v krásné přírodě

Půjčovna lodí řeka Sázava – zažijte dovolenou plnou zábavy v krásné přírodě

Jedna z nejhezčích řek u nás přímo vybízí k vodáckému dobrodružství, a to zde také můžete zažit díky naší půjčovně, která se tu nachází. Nezáleží na tom, na jakém místě Sázavy se nacházíte a odkud chcete vyrazit my vám naše lodě dovezeme kamkoliv. Jste sami dva, rodina s dětmi nebo parta přátel? Chcete si zapůjčit raději raft nebo kánoe? U nás si můžete vybrat. Nabízíme kánoe pro 2 osoby, lodě pro 3 osoby nebo pro dvě osoby a dvě děti a nesmí chybět velmi oblíbený raft, který nevyžaduje tolik zkušeností, ten u nás využije až 6 osob. Asi se ptáte, kde nás najdete? Jsme na adrese Školská 318 a můžete se u nás zastavit a na všem se domluvit, kromě lodí vám poskytneme také veškeré příslušenství, vy se tak už o nic nestarejte a rovnou vyrazte.


Lodě, kajaky, rafty a turistické nebo adrenalinové sjíždění řek - PŮJČOVNA PLAVIDEL VÁŽKA

Lodě, kajaky, rafty a turistické nebo adrenalinové sjíždění řek - PŮJČOVNA PLAVIDEL VÁŽKA

Co takhle vyrazit na vodu. Užít si krásného dne plného sluníčka a zaposlouchat se do šumění vln. Ale, že nemáte na čem? Nevadí. Společnost Půjčovna plavidel VÁŽKA z okresu Tábor Vám s tím ráda pomůže. Nabízí k půjčení celou řadu plavidel, až už budete chtít sjíždět české nebo zahraniční toky. K zapůjčení máte například: - plastové nebo laminátové lodě - kajak + pádlo - mořský kajak SET - baraka - pálava - raft - vybavení (vesty, pádla) Pokud se na jízdu sami necítíte i to není problém. Můžete si domluvit turistické nebo adrenalinové sjíždění řeky, stejně jako vyrazit s partou kolegů na teambuildingovou akci. Jednodenní výlety pro celou rodinu nebo školní vodácké kurzy s instruktorem lze také domluvit. Tak hurá na vodu. AHOJ


Bivakovací hliníkové rybářské lodě pro sportovní rybolov

Bivakovací hliníkové rybářské lodě pro sportovní rybolov

Uvažujete o koupi bivakovací rybářské lodě? Vsaďte si na českého dodavatele plavidel, firmu NAUTIG SE, která se zabývá zakázkovou výrobou svařovaných hliníkových lodí dle vlastní či dodané dokumentace. Abyste nekupovali zajíce v pytli, můžete zavítat na naše pobočky v Jihlavě či Praze, kde si naše lodě můžete nezávazně prohlédnout a vyzkoušet. Bivakovací lodě, určené pro sportovní rybolov vyrábíme v různých velikostech. Jsou ideální pro dva rybáře, kterým poskytují komfortní a praktické zázemí s dvěma lůžky, avšak celková kapacita je až 6 osob. Lodě jsou vyráběny také ve variantě se solárním pohonem, pro maximální nezávislost. Naše lodě uspokojí i potřeby náročnějších rybářů.


Zapůjčení obytných lodí v Chorvatsku včetně kapitána, hostesek a zajištění stravy

Zapůjčení obytných lodí v Chorvatsku včetně kapitána, hostesek a zajištění stravy

Uvažujete o dovolené na obytné lodi? Sháníte českou firmu, která v Chorvatsku půjčuje obytné lodě? O zapůjčení lodě i s kapitánem a hosteskami včetně zajištění stravování se postará firma CZECH YACHT. Na našich obytných lodích naleznete vše pro klidnou a pohodlnou plavbu. Jestliže nevlastníme kapitánský průkaz, loď Vám pronajmeme i s kapitánem. Zajistíme i hostesky a stravování po celou dobu Vaší plavby. Poskytneme Vám také informace o nejlepších přístavech ke kotvení, ceny kotvení a také doporučíme místa, která můžete s lodí navštívit. Pokud si již nyní zarezervujete obytnou loď na dovolenou v roce 2022, obdržíte od nás až 30% slevu za včasnou rezervaci.


Ultralehké skládací nafukovací katamarány MINICAT

Ultralehké skládací nafukovací katamarány MINICAT

Uvažujete o koupi katamaránu? Chcete si pořídit katamarán, který snadno složíte a jednoduše převezete automobilem k moři nebo na oblíbenou přehradu? Objednejte si katamarán MINICAT na e-shopu airtex.cz Námi dodávané katamarány jsou ultralehké. Díky promyšlené konstrukci a nafukovacím plovákům jej sbalíte do dvou tašek. Jeho sestavení Vám zabere zhruba půl hodiny. MINICAT bez problému převezete na střeše nebo v kufru auta, dodávky nebo karavanu – odpadnou Vám tak starosti s přepravou a kotvením. Pro provoz nafukovacího katamaránu navíc nepotřebujete žádnou licenci.


Půjčovna lodí Petr Kovačka Sázava, půjčovna kánoí, půjčovna raftů, zdarma doprava na místo

Půjčovna lodí Petr Kovačka Sázava, půjčovna kánoí, půjčovna raftů, zdarma doprava na místo

Představujeme Vám půjčovnu lodí, kánoí a raftů na řece Sázavě, kterou úspěšně provozuje pan Petr Kovačka. Chcete si vyzkoušet jízdu v kánoi, raftu či lodí? Láká Vás strávit několik dní na vodě, ale nemáte potřebné vybavení? Přemýšlíte, že s partou kamarádů vyrazíte na rafty? Pak právě pro Vás je tu Půjčovna lodí Petr Kovačka Sázava. Přivezeme a odvezeme lodě kdekoliv na řece Sázava. Doprava zdarma. Cena zahrnuje: loď, pádla, vesty a jeden barel. Přijeďte a užijte si skvělou jízdu po Sázavě!